meleklerin yardımı uyurken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fidançamı

Kayıtlı Üye
geçen haftalarda uyurken ben kedim mercan
pencereye çıkmış ve tam düşeceği anda beni kaldırdı birisi sonra pencereye gitmemi söyledi gittim kedim mercan askalsın
düşcekti onu kaptığım gibi yatağa yattım anlamadım nolur yardım eder misiniz:boat::boat::eek:fftopic::boat:

codzombi

Kayıtlı Üye
Olayın nesini anlamadın ,birisi sana söylemiş tamam mı sonra pencereye gitmişsin olay bu yani abartılacak bir şey yok .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Olayın nesini anlamadın ,birisi sana söylemiş tamam mı sonra pencereye gitmişsin olay bu yani abartılacak bir şey yok .

Arkadaşın anlatmak istediği şeyi anlayamamışsınız galiba. :) Odada kimse yokmuş ve kimse olmadığı halde bir şey onu uyandırmış ve gitmesini söylemiş. Arkadaş bunu anlatmak istemiş ama yazamamış galiba. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Uyku halinde seninle iletişim kuran melek değil kedindir.Uyku sırasında zihin daha rahatken metafizik aktiviteler daha rahat yaşanıyor.Benim kedim can verme anında ben uyurken bana ulaştı bir şekilde,miyavlama veya konuşma değil,insan sadece biliyor işte o anda ne olduğunu ve ne yapması gerektiğini.Kediler her zaman gizemli hayvanlar ve hisleri en güçlü yaratıklar.

fidançamı

Kayıtlı Üye
nasıl yani ama benim kendim değildim gerçekten birinin beni tutuğunu hissettim melek miydi bilmiyorum emin değildim ama kıpırdamadım biri yürüttü

hsncn154

Kayıtlı Üye
Uyku halindeyken size mesaj gönderen varlığın melek olduğunu nerden anladınız ? melek uyumlaması aldınız mı ? daha önce başınıza böyle şeyler geldimi ve varlık bağlantısı denediniz mi ?

gibi soruları cevaplarsanız size kesin olarak bir cevap verebilirim ama böyle bakışla kedinizin sizle olan sevgi bağı sayensinde size bir mesaj göndermiş olabilir ya da oda da bulunan cin vs varlıklar tarafından uyarılmış olabilirsiniz sonuçta kedi mistik bir varlık..

fidançamı

Kayıtlı Üye
ama nasıl cin uyandırmış olabilirki kedilerim var 6 tane aynı odada ve onlar saat 10.00 dan önce uyanmaz ve bu olay saat 05.00 da olmuştu

eXtreme

Kayıtlı Üye
Cinler kedileri severlermiş.Bilmiyorum eğer ki iyi huylu bir cinse seni uyarmış olabilir.

BlackMan

Banlı Kullanıcı
he he kesın cındır melektır ne cok sevıoynuz her ufak olayları cın perilere meleklere cekmeyı benım o zaman kucuklugumden berı yasadım seylerı anlatsam pehh olaylara bıraz sans kader gıbı yonlerden bakmayı deneyın adamların odada çıt cıksa cın geldı sanıyor bardak dusse cın yaptı dıyorlar uyanın artık ısı yok o cınlerın meleklerın sızlerlemı ugrascak neyse sakinim

fidançamı

Kayıtlı Üye
hem meleklerin görevi bizleri korumaktır her meleğin bazen gözlerimi kapattığımda onları görüyorum hem cinler kedilerden korkar sevmez onları gördüklerinde kaçarlar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Kediler iki saatte bir uyanır yemek yer su içerler çünkü nların insanlar gibi uzun barsak sistemi yoktur hemen yiyip sindirdiklerinden devamlı acıkır ve azar azar yemeyi severler yani siz mışıl mışıl uyurken özellikle gece avcısı olan kedigiller etrafta fır döner ve genellikle gündüz tembel tembel yatmayı severler:)

fidançamı

Kayıtlı Üye
ama benim kedim günde 5 tabak yiyor ve hiç uyumuyor devamlı gösteriş yapıyor kocaman kilosuyla sonra camdan düşmüş perdeye araştırıyorum her site bilmiyor siz cevap veriyorsunuz nolur

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
ama benim kedim günde 5 tabak yiyor ve hiç uyumuyor devamlı gösteriş yapıyor kocaman kilosuyla sonra camdan düşmüş perdeye araştırıyorum her site bilmiyor siz cevap veriyorsunuz nolur

5 tabak vermeye devam ederseniz kediniz balkondan düşmeye gerek kalmadan kilo ve kalp probleminden ölür,hele ki kısırlaştırılmış bir dişi kedi ise.Ölçü kapları vardır petshoplarda ve veterinerlerde,her kedinin kaç yaşında ne kadar yemesi gerektiği açıklanır kaplarda,bir gün boyunca o mamayı koyarsınız hayvan zaten gidip gelip yer onu,bir oturuşta değil!Dediğim gibi kediler gündüz uyurlar devamlı,miskin miskin yatarlar heleki sıcak ve güneş gören yerlerde ultra estetik yayılma pozisyonlarına girerler.:)Bu konuda verilecek ekstra bir cevap yok diğer üyelerde birbirini destekleyecek şeyler yazmış.Bu kadar takıntı haline getirmeyin,fena mı haberiniz oluyor işte,şükredin bence acayip bir durum gibi algılamaktansa.Bahsettiğiniz şey hayvan dostu herkesin evinde %100 yaşadığı birşeydir,özel bir durum,korkulacak bir şey yoktur.Her zaman söylerim kedilerin metafizik algısı kendini evrenin hakimi ve üstün sanan insanoğluna 5 basar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...