Majikal bir işlem ters tepebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4eversk88

Kayıtlı Üye
Majikal bir işlem hangi durumlarda tersine döner örneğin karşımızda ki insana yaptığımız aşk majisi karşımızdakinin bizden nefret etmesine dönüşebilir mi ? Böyle olmasının nedeni nedir ? Aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Majikal işlemler öncelikle uyum hesaplamasından sonra yapılabilir. Hangi sistemle çalışılıyorsa o sisteme uygun hesaplama yapılmalıdır. Örneğin havas işlemlerinde yıldız hesaplaması yapılır. Uyum var ise majikal işlem yapılabilir uyum yok ise hiç majikal işlem yapılmaz.

Bu hesaplamalar yapılırken kişinin gezegeni, günü sayısı hesaplanır. Bu hesaplamalara göre de işlem yapılır. Bunlar dikkate alınmadan yapılan her işlem, ya ters döner ya da hiç işlemez.

ikinci aşama olarak, azimetler, kasemler hesaplanır, bast işlemi yapılır. bunlarda da bir hata yapılırsa yine işlem ya ters döner ya da hiç işlemez.

Kişinin üzerinde bir koruma varsa yine ters dönme ya da hiç işlememe olur.

Yanlış kullanılan bir malzeme, yanlış saat hesabı, işlemin yapıldığı yerin uygun olmaması, yanlış bir sunak yine işlemin ters etki etmesine veya hiç etki etmemesine neden olur.

4eversk88

Kayıtlı Üye
yani üzerinde herhangi bir dua muska vs taşıyan bir insana büyü işlemez öyle mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Herhangi bir dua muska gibi bir şey söylediğim. Yasılanları dikkatli okuyunuz. Muska üçgen demektir. Üzerinde üçgen taşıyan bir kimseye büyü yapılırsa o kişiye büyü tabikide işleyebilir. Üzerinde dua taşınmaz. Dua içten ya da dıştan okunan bir sesleniştir. Üzerimizde taşıyabileceğimiz bir şey değildir. Ben aynen şu ifadeyi kullandım. "Kişinin üzerinde bir koruma varsa" yani üzerinde taşıyabileceği veya üzerine konulmuş bir koruma (enerjisel veya varlıksal) var ise kişiye yapılan bir işlem tutmaz ve ya ters teper. Bu koruma herhangi olamaz.

4eversk88

Kayıtlı Üye
Herhangi bir dua muska gibi bir şey söylediğim. Yasılanları dikkatli okuyunuz. Muska üçgen demektir. Üzerinde üçgen taşıyan bir kimseye büyü yapılırsa o kişiye büyü tabikide işleyebilir. Üzerinde dua taşınmaz. Dua içten ya da dıştan okunan bir sesleniştir. Üzerimizde taşıyabileceğimiz bir şey değildir. Ben aynen şu ifadeyi kullandım. "Kişinin üzerinde bir koruma varsa" yani üzerinde taşıyabileceği veya üzerine konulmuş bir koruma (enerjisel veya varlıksal) var ise kişiye yapılan bir işlem tutmaz ve ya ters teper. Bu koruma herhangi olamaz.

içinde dua yazan ufak deri bir kılıf taşıyor boynun da bu yüzden bilhassa sormak istedim,korumadan kastınızın enerji ve varlık olduğunu anlayamadım özür dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...