Lütfen yorumlar mısınız??

Mela

Kayıtlı Üye
Rüyamda birini sırtından bıçaklıyorum her yer kan daha sonra lavabodan o kanları temizliyorum ..bir süre sonra eve sınırsız kedi geliyo çıkarmaya çalışıyoruz sonra fare olduğunu anlıyorum ..farklı farklı rüyalar görüyorum yorumlarsanız çok memnun olurum .şimdiden çok teşekkür ediyorum.sevgiler?

ceyda

Kayıtlı Üye
Korku film fazla izleme onlar etkiliyor

xax2

Kayıtlı Üye
Korkutmuşlar seni nas felak ayetel kursi oku öyle yat

xax2

Kayıtlı Üye
Bu rüyayada anlam yormaya çalışma bi anlamı yok :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Rüyamda birini sırtından bıçaklıyorum her yer kan daha sonra lavabodan o kanları temizliyorum ..bir süre sonra eve sınırsız kedi geliyo çıkarmaya çalışıyoruz sonra fare olduğunu anlıyorum ..farklı farklı rüyalar görüyorum yorumlarsanız çok memnun olurum .şimdiden çok teşekkür ediyorum.sevgiler?
Allah hayreylesin.
Birini sırtından bıçaklamanız;size düşmanlık, kin besleyen veya açıkça düşmanlık eden birine zarar vermenizdir. Kan görmeniz ve kanın yapısı itibarı ile kırmızı olması hayırsızlık-uğursuzluk ve kederdir. Her tarafın yani bütin evin kan olması, bu kederin bütün ailede etkili olacağıdır. Sizin lavabodan kanı silmeniz, kanın kırmızı, lavabonun beyaz (beyaz hayra işarettir) olması yine evinize huzurun, uğurun sizin çabanızla kanı silebildiğiniz nispette geleceğine delalet eder.

Kedi görmeniz hırs yapmanızdır ve o hırs ile menfaat (maddiyat) elde etmenizdir. O menfaati gayri meşru yoldan elde edeceğiniz için kediler fareye dönüşüyor (tıpkı çürüyen etin kurtlanması, kurtçuğa dönüşmesi gibi) farelerde evlerde bulunan ve haram bulaşmış malı yedikleri için o hırs sonucu kavuşacağınız kazanca, evinize girecek rızka haram bulaştığı anlamına gelir.

Yinede doğrusunu Allah bilir.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye

Rüyalar bilinçaltından çıkma şeyler. Çöplükten bir yorum bekleyerek hayatını şekillendireceğine, etrafı izle neyin ne olduğunu anlamaya çalışarak hareket et daha makbule geçer senin için. Yok efendim hayırdır, şerdir gibi açıklamalara inanma. Senin tercihin.

mervxz

Kayıtlı Üye
Rüyalarını uzmanı olmayan kişiler dışındakilere yorumlatma derim. Tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Kötü rüyaların da üzerinde durma fazla bence