Lütfen yardımcı olun

ecrinekinn

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaklaşık 12 sene önce anneme gelen bir inme sonucu annem sağ kolunu ve sağ bacağını kullanamaz hale geldi ve gariptir ki o zamanlar ben çocuktum annem hemşire olduğu için de nöbeti vardı akşam bu yüzden teyzemlerde kaldım ama istemeye istemeye yani ben gitmek istemiyorum diyemedim dilim kitlendi sanki konuşamadım hatta odaya gidip kendimi telkin ettiğimi hatırlıyorum bunda bir şey yok lütfen gitmek istiyorum de diye ama başaramadım bi güç beni engelliyordu bu ilahi mi yoksa farklı bir boyut mu bilmiyorum açıkçası sonrasında onun gecesi annem felç geçirdi ve bu durumda oldu. Şimdi ise tekrardan bu durum nüksetti ben yurtdışındayken annemin felç geçirdiğini öğrendim şimdi de sol kolu ve bacağı uyumuş durumda eskiden olduğu gibi değil muhtemelen fizik tedavi görecek. Ama bu durumu da hissetmiştim sanki bir şeylerin olacağı içime doğacağı oldu anlam veremiyorum. Apar topar yurtdışından annemin yanına geldim zaten akrabalarında baktığı yok tek başıma onun yanında çabalıyorum iyi olması için. Sizlerden isteğim şifa niyetine okuyabileceğim dua ve esmaları benimle paylaşmanız. Daha 21 yaşındayım ve okulumu bile bırakmayı düşünüyorum onun yanında olmak için lütfen bana yol gösterin.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
İhlas, Nas, Felak, Yasin, ve bilhassa Ayetel kürsi. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.
Sizin için dua edeceğim.

Çok geçmiş olsun.

xax2

Kayıtlı Üye
çok geçmiş oldun hissiyatlar önemlidir . Size veya yakınınıza bişey olacağını önceden kestirebiliyorsanız içinize doğuyorsa bu öğretinizi geliştirin . herşey olmasada bazı şeylerin önüne geçebilirsiniz. Mesela örnek vereyim anneniz size dediki dün gece rüyamda seni gördüm kaza yapıyordum dışarı çıkma sizde çıkmadınız ve o gün bincek olduğunuz araba kaza yaptı annenizde heöen içime doğmuştu der aslında içe doğma değil hissiyat binevi uyarılmadır. Bi yere kadar geliştirilebilir daha ötesi olmaz