Leonore

Leonore

Kayıtlı Üye
Bire bir gerçekleşen bir rüya.

Ben geçen sene bir rüya gördüm ve o rüyadan 6 ay sonra o rüyada gördüğüm kişilerle tanışmaya başladım ve rüyamda gördüğüm ve hayatımda hiç gitmediğim o yere ilk kez gittim.Ancak rüyanın sonuna bir anlam veremiyorum.Rüyanın sonunda bir çocuk balkondaydı arkasında babası vardı ve çocuk ileri bakıyordu.Bende o çocuğa bakıyordum.Bir ilgim vardı.Ve kendimi farkettirme isteği doğmuştu içimde.
İşte ben rüyada gördüğüm o çocukla konuşmaya başladım 1 aydan fazla oluyor.Ona bir rüyayı anlattığımda bizim eve gelin geleceksin galiba demişti.Ve biz buluşamadık onun içinde sevgili olamadık hala tam anlamıyla bağlantımız kopmuş değil.Rüya yorumlamayı gerçekten tam anlamıyla bilen yada doğru tespitler yapan biri rüyanın anlatığım bu son kısmına bir açıklık getirebilir mi?Ancak dikkaetli olmak gerekirki bu haberci bir rüya.İçinde simgeler semboller aramak yanlış olur.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rüyanız hem haberci, hem durugörü rüyası. İçinde direk olacaklar belirtildiği gibi, simgelere bürünerek, size bazı şeyleri daha iyi idrak edebilmeniz için örtülü de mesajlar verilmiş.:)

İlkin rüyanızı zaten birine anlatmışsınız ve rüyayı o şekilde yönlendirmişsiniz. Rüya kurallarına bir göz atarsanız, bu konuda neden bahsettiğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Ama madem çözemediğiniz kısımlar var yorumluyorum;

Evlilik kısmına gelmiş, takılmışsınız. Kafanızda o kişiyle ilgili şüpheler var ama siz amaç yani evlilik kısmında takılı olduğunuzdan bunu göremiyor olabilirsiniz. O kişi şuan başka biriyle birlikte olabilir veya kafasında veya ailesi tarafından belirlenmiş bir adayı bulunabilir. Siz, işin bu kısmını araştırın. Her durumda o kişiden menfaat elde edeceksiniz.

Sevgiler