Kötü birşey yaptim

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Arkadaslar gerçekten çok mutsuzum
Canımdan sevdiğim arkadaşım bugün kötü bisey yaptı
O normalde öyle şeyler yapmaz onun da yanındaki arkadaşı ne zaman bi yerlere girse biseyler alış, daha dogrusu çalar
Benim arkadaşım da bi antikacidan eski bi haç işareti çalmış yanında kine mi özenmiş anlamadim
Nasıl yaptım Bilmiyorum diyor çok üzgün, ağlıyor
Ben de onun adına çok üzüldüm
Allah a ne kadar özür dilesem affetmeyecek diyor
Gerçekten bu kız çok temiz biriydi bu hâline dayanmıyorum
Geri gidemem o yere bi daha bakamam diyor
:( yardımlarınızı bekliyorum

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Koni başlığını değiştiremedim ama otomatik klavye kusura bakmayin, kötü bisey yaptı olacak

D

DAİMON

"Kişi arkadaşının dini üzeredir."
"Bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyim. "
Durum tamda böyle. Hırsızlık yapan diger arkadaşı anlaşılan ikili ilişkilerinde daha baskın li bu ondan etkileniyor.
Pişmanlık çok güzledir. Biz insanız hata yapmakta bize mahsus. Olur hayatımızda geçiş zamanları kafamızın karıştığı başkasının tesirinde rüzgarına kapıldıgımız.
Bence o aldıgı şeyi nasıl gizlice aldıysa gizlice de bıraksın. Söylemeye gerek yok. Allah biliyor ya mala bir zarar da vermediyse sessizce bıraksın hiç yüz göz olmasın antikacıyla. Onuru kırılmasın sonuçta maksat hasıl oldu eşyada da bir zarar yoksa gerek yok söylemeye, dillendirmeye.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
"Kişi arkadaşının dini üzeredir."
"Bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyim. "
Durum tamda böyle. Hırsızlık yapan diger arkadaşı anlaşılan ikili ilişkilerinde daha baskın li bu ondan etkileniyor.
Pişmanlık çok güzledir. Biz insanız hata yapmakta bize mahsus. Olur hayatımızda geçiş zamanları kafamızın karıştığı başkasının tesirinde rüzgarına kapıldıgımız.
Bence o aldıgı şeyi nasıl gizlice aldıysa gizlice de bıraksın. Söylemeye gerek yok. Allah biliyor ya mala bir zarar da vermediyse sessizce bıraksın hiç yüz göz olmasın antikacıyla. Onuru kırılmasın sonuçta maksat hasıl oldu eşyada da bir zarar yoksa gerek yok söylemeye, dillendirmeye.
Çok teşekkür ederim :(

Seuta

Kayıtlı Üye
Bu bi hastalikta olabilir psikiyatri bolumune gozuksun derim.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
DAİMON'nun dediği gibi 'kişi arkadaşının dini üzerinedir'. Birindeki huy diğerinede sirayet eder.kötü arkadaş kömürcü dükkanı gibidir; Kömürcü dükkanına girip oturan kişi çıktığında üzerine is sinmiş olur, siyahlaşır. İyi arkadaş ise Esansçı dükkanıdır;oraya giren kişi üstüne güzel kokular sinmiş olarak ayrılır. Sırf bu yüzden büyüklerimiz tövbe eden, etmek isteyen kişilere kötü çevrelerinden uzaklaşmalarını tavsiye ederler. Sözün özü;Hırsızla oturan hırsız, evliya ile oturan ise evliya olur.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bu bi hastalikta olabilir psikiyatri bolumune gozuksun derim.
Psikiyatriye görünecekse hasta değildir. Hasta olandan bulaşmıştır. Hem psikiyatrinin biri; Bize hiç bir zaman gerçek hastalar gelmez, gerçek hastaların hasta ettikleri gelir demiş :)

Seuta

Kayıtlı Üye
Psikiyatriye görünecekse hasta değildir. Hasta olandan bulaşmıştır. Hem psikiyatrinin biri; Bize hiç bir zaman gerçek hastalar gelmez, gerçek hastaların hasta ettikleri gelir demiş :)
Olabilir çalma ile ilgili hastaliklarda var o yuzden dedim zaten kiside hayatinda bikere yapmis belki caldigi sey antika onun enerjisinden kaynakli olabilir kendisine cekmistir istemsiz almistir

Paradise.

Kayıtlı Üye
Kötü örnek olan arkadaşından uzaklaştır. Sonrasında pişman olduğu için bu kadar büyütülecek bir olay değil. Çalmaktan keyf alsaydı o zaman bu bir sorun olurdu bak. Geri versin cahillik ettim desin helallik alsın bitti gitti. Son zamanlar buradaki konular ne kadar acaip yav..