Kız arkadasimin evinde şu büyüyü buldum anlamı nedir yardimci olabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hb34ist

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dun aksam uzeri, kiz arkadasimim evine gitmistim ayakkabilarimi giyerken evin giris kisminda duvardaki nazar boncugunun ucunda bant oldugunu gordum. Arkasini cevirdigimde bir kagidin yapistirilmis oldugunu gordum. Bir buyu muska tarzi birsey oldugunu gorduk.

Anlayan arkadaslar varsa yorumlar ve ne yapmamiz gerektigini soylerse sevinirim. Ikimizde cok tedirgin olduk.
Dun gece gidip akarsuya attik kagidi.

image.jpg

http://s13.postimg.org/efysf1g93/image.jpg

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

calosa

Banlı Kullanıcı
Geçmiş Olsun İnsallah Kötü Birşey Degildir

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Yazıyı okuyamam ama nazar boncuğunun ucundaysa mantıken kötü birşey olamaz. Aksine bereket ve kem gözden korumak için bir dua olabilir.En yakın camideki birilerine sorun,basit bir dua ise zaten birileri size söyleyecektir.

hb34ist

Kayıtlı Üye
sagol kardes. Anlamı nedir ne amacla yapilmis yorumlayabilecek arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Büyü olsaydı bu kadar basit olacağını zannetmiyorum.Hemen Kötüye yormayın.Sitede bu yazıları okuyabilecek çok az kişi var emin ol.Büyü Forumu Diye Uzman Kişiler var falan zannetme çok :) forumdakilerin çoğu cin şeytan meraklısı ergenler :) Çevrenizde arapça bilen biri vardır mutlaka ona gösterin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyü olsaydı bu kadar basit olacağını zannetmiyorum.Hemen Kötüye yormayın.Sitede bu yazıları okuyabilecek çok az kişi var emin ol.Büyü Forumu Diye Uzman Kişiler var falan zannetme çok :) forumdakilerin çoğu cin şeytan meraklısı ergenler :) Çevrenizde arapça bilen biri vardır mutlaka ona gösterin.

Bu nasıl çirkin bir yorum. Bu nasıl bir suçlama çok ayıp. Yardımcı olmak isteyen kişilere ne büyük bir saygısızlık. Tüm forumu, üyeleri , amacını zan altında bırakan ve suçlayan bir yorum. Bildiğimiz Arapça yazı, Türkiye de kaç insan Arapça biliyor ki zaten. Bunun büyü bilmek ile ne alakası var.

Bu kağıtta yazanları o ve de yaşayan biri bilerek yazmış ve koymuş, kız arkadaşınızın bundan haberi olmaması çok çok ilginç. Bildiğimiz korunma dualarından bir tanesi.

konuya cevap verilmesi sebebiyle kapatılmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...