Kismetsizlik ..

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba..
Eşimle birlikte işimizi gerçekten en doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz.
Kimsenin hakkına girmemek ve haksız kazanç saglamamak için elimizden geldiği kadar özenli davranıyoruz.
Ve buna rağmen bir türlü işlerimiz ras gitmiyor.
Etrafımızda insanları dolandıran, haksız kazanç sağlayan öyle çok insan var ve inanılmaz talep görüyorlar .
Bu durum beni çok uzuyor.
Emegimizin karşılığını alamiyoruz ve su an zor bir durumdayiz.
Bu durum icin iş yerimize yapabilcegimiz bir dua, okuma , herhangi bir şey var mi ?
Kısmet açmak için olabilir.

Ayrıca içimi dökmüş bulundum .
Okuyanlardan hakkını helal etmelerini rica ediyorum .

• Beğendim
Tepkiler: dgo

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Belki farkında olmadan yaptığınız hatalar vardır. Yaptığınız iş piyasa doygunluğuna ulaşmış çok sayıda rakibe sahip olduğunuz bir sektördeyse adınızı duyurmanız gerekmez mi bir şekilde. Yaptığınız işin F/P si nedir, sizin sektördeki tanınırlığınız, rakiplerinizin durumu birçok etken vardır iş başarısını etkileyen. Her şey olması gerektiği gibi diyorsanız enerjisel bir tıkanıklık olduğunu düşünüyorsanız, Fetih suresini ve Ya Fettah esmasını okuyun.

DAİMON

Kayıtlı Üye
Çok narinsiniz, yazınızdan bile aksediyor.

Siz alnınızın teriyle çalışın gerisini Allah a bırakın.
Ben öyle hissediyorm ki namazlarınız eksik... Dualarınız eksik...

Eger onlarda tamsa nazar pek sanmıyorum büyü filanda.
Allah sizi maddiyatla sınıyordur. Çünkü zenginliği ve fakirliği istediğime veririm diyor Allah.

İmtihan dünyası burası.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle kendinize bir bakım yaptırmanız lazım kısmetsizliğe sebep olan ters birşeylere maruz kaldınız mı diye.
Daha sonra bakımdan çıkıcak sonuca göre yapılıcak şeyler belirlenir.
Ama siz bana dua verin ben okuyayım herşey düzelsin diyorsanız açıkçası öyle bir dünya yok
olsa bende kullanırdım dertlerimden kurtulmak için.

Sizin yapmanız gereken işin ehli bir medyuma vs. bakım yaptırıp duruma göre işlem yaptırmanızdır.

Efset

Kayıtlı Üye
Çok narinsiniz, yazınızdan bile aksediyor.

Siz alnınızın teriyle çalışın gerisini Allah a bırakın.
Ben öyle hissediyorm ki namazlarınız eksik... Dualarınız eksik...

Eger onlarda tamsa nazar pek sanmıyorum büyü filanda.
Allah sizi maddiyatla sınıyordur. Çünkü zenginliği ve fakirliği istediğime veririm diyor Allah.

İmtihan dünyası burası.
Teşekkür ederim.
Yapı olarak gerçekten çok narin bir insanım.
Çok doğru anlamissiniz .
Malesef ki namazim eksik .
Nazar olduğunu düşünüyorum.
Çünkü etrafımızda ki pek çok kisi , kendi işiniz çok iyi kazanıyorsunuz vb konuşuyor
Halbuki uzun zamandır dar bogazdayiz ama kesinlikle dışarı yansitmayiz.
Yine de Rabbime şükürler olsun .

Efset

Kayıtlı Üye
Belki farkında olmadan yaptığınız hatalar vardır. Yaptığınız iş piyasa doygunluğuna ulaşmış çok sayıda rakibe sahip olduğunuz bir sektördeyse adınızı duyurmanız gerekmez mi bir şekilde. Yaptığınız işin F/P si nedir, sizin sektördeki tanınırlığınız, rakiplerinizin durumu birçok etken vardır iş başarısını etkileyen. Her şey olması gerektiği gibi diyorsanız enerjisel bir tıkanıklık olduğunu düşünüyorsanız, Fetih suresini ve Ya Fettah esmasını okuyun.
Çok fazla rakibimizin olduğu bir sektördeyiz.
Bizi onlardan ayıran ortaya çıkarmış olduğumuz kaliteli işçilikti.
Fakat şu anda kalite değil uygun fiyat tercih ediliyor.
Bulunduğumuz bölgede en iyi firmalara iş yapan , geçen yıl yanımızda 20 kisi çalıştıran büyümekte olan bir kurumduk.
Lakin şu anda küçülmeye gittik.
Çok üzülüyorum ve bunun sebebini gerçekten nazara bağlıyorum.
Çünkü biz referans ile değil gerçekten çok zor bu duruma gelmiştik

Efset

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendinize bir bakım yaptırmanız lazım kısmetsizliğe sebep olan ters birşeylere maruz kaldınız mı diye.
Daha sonra bakımdan çıkıcak sonuca göre yapılıcak şeyler belirlenir.
Ama siz bana dua verin ben okuyayım herşey düzelsin diyorsanız açıkçası öyle bir dünya yok
olsa bende kullanırdım dertlerimden kurtulmak için.

Sizin yapmanız gereken işin ehli bir medyuma vs. bakım yaptırıp duruma göre işlem yaptırmanızdır.
Daha önce hiç bakim yaptırmadım .
Haklı olabilirsiniz..

Ü

Üye silindi 58480

Nazar en son değer.

Her şeyden önce büyüyen bir kurumda, yüksek temsil kabiliyeti olan çalışanların en doğal, en acil hakkı liderlik vasfı olan bir idarecidir.
Çünkü kritik dönemeçlerde once moral bozulur, sonra ișyeri suistimal edilmeye başlar vs vs

20 yetenekli ve belki de kaprisli kişinin insan kaynağını iyi yönetmek gerek çünkü 20 psișik kuvveti 20 gizli iman gücüne cevirebilen bir yönetici, öyle bir bereket akışı oluşturmuş olur ki ișler yetişmez. Bu olmadı mı 20 kıtlık bilinci ile blokaj oluşabilir.

Batan gemiden her zaman kaptan en çok dersler çıkarmalı ve kendini geliştirmeli.

Dış şartlar herzaman zorlayıcıdır. Rekabet her sektörde var. Daha ucuzu var da daha pahalısı yok mu piyasada?

DAİMON

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.
Yapı olarak gerçekten çok narin bir insanım.
Çok doğru anlamissiniz .
Malesef ki namazim eksik .
Nazar olduğunu düşünüyorum.
Çünkü etrafımızda ki pek çok kisi , kendi işiniz çok iyi kazanıyorsunuz vb konuşuyor
Halbuki uzun zamandır dar bogazdayiz ama kesinlikle dışarı yansitmayiz.
Yine de Rabbime şükürler olsun .
Allah, cehennemde yanmayacak kulunun (inşallah) dünya meşgalesini ancak ve ancak kulluğunu tam mânâsıyla yaptıgı taktirde rayına sokar.
Bana öyle geliyor ki sizin haliniz budur.
İşleriniz ne zaman sarpa sararsa bu dediğim aklınıza gelsin.

Cennette buluşmak duasıyla. ??

Ü

Üye silindi 58480

Ayrıca içimi dökmüş bulundum .
Okuyanlardan hakkını helal etmelerini rica ediyorum .

Varsa helal olsun.
Butun buyuk sicramalar gecici yenilgilerden sonra gelir.
Hz. Yusuf kuyuya atildi. Ama duser dusmez vahiy aldi. Kanalini acti Allah. Torunu Musa koseye sikisti deniz yarildi.
Turkiye, Ingiltere fransa ve italyanin somurgesi olacakti. Turkiye Cumhuriyetine kavustuk.
Chelsiye 5-0 yenildik. Ulkece agladik, ama UeFA yi o turnuvada kazandik
Trump baskan olduktan sonra kisisel gelisim kitaplarina da girdi. Gencliginde 5 milyon dolarlik serveti ile olu yatirim yapip battiktan sonra 2 sene icinde 50 milyon dolarlik bir servet ile turn back yapti diye anlatilir.

Gecici yenilgiler buyuk sicramalarin ayak izleridir. Nezle bile olsaniz bu sigayi kapmak demektir. Yani ayni seydir. Siz isinize gonul verdiyseniz surece guvenmekle yukumlusunuz artik.

Berliner

Kayıtlı Üye
Fetih Suresini okuyabilirsiniz işlerinizin açılması için
ama ondan önce bilgili birine bir bakım yaptırın, eğer ki bir etkenden dolayı kısmetsizlik var ise evvela onun çözülmesi gerekir. bakımda bir sorun görünmüyorsa o zaman kısmetsizliğinizin giderilmesi için önünüzde iki yol bulunuyor. 1.si Dua ve ayetler ile Allah c.c dan istemek.
2.si ve tavsiye etmediğim yol ise vefk yaptırarak kısmetinizi 3. şahıs etkileriyle yani hadim hüddam şeytan ifrit v.s gibi ruhani kullandırarak açtırmak. Ama şunu da söylemek gerekir, en nihayetinde kısmet bir çok şeye bağladır. ve Hepsinin hükmü yine tek Hüküm sahibi olan Allah c.c tarafından verilir. Yani Kısmetinde bir şey yok ise ne olursa olsun hiç bir etken sana onu elde ettiremez, ama dediğim gibi kısmetin belirli sebeplerden dolayı kapanmışsa ancak bunu açtırırsın.

Efset

Kayıtlı Üye
Allah, cehennemde yanmayacak kulunun (inşallah) dünya meşgalesini ancak ve ancak kulluğunu tam mânâsıyla yaptıgı taktirde rayına sokar.
Bana öyle geliyor ki sizin haliniz budur.
İşleriniz ne zaman sarpa sararsa bu dediğim aklınıza gelsin.

Cennette buluşmak duasıyla. ??
Allah razı olsun.
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ?

Efset

Kayıtlı Üye
Nazar en son değer.

Her şeyden önce büyüyen bir kurumda, yüksek temsil kabiliyeti olan çalışanların en doğal, en acil hakkı liderlik vasfı olan bir idarecidir.
Çünkü kritik dönemeçlerde once moral bozulur, sonra ișyeri suistimal edilmeye başlar vs vs

20 yetenekli ve belki de kaprisli kişinin insan kaynağını iyi yönetmek gerek çünkü 20 psișik kuvveti 20 gizli iman gücüne cevirebilen bir yönetici, öyle bir bereket akışı oluşturmuş olur ki ișler yetişmez. Bu olmadı mı 20 kıtlık bilinci ile blokaj oluşabilir.

Batan gemiden her zaman kaptan en çok dersler çıkarmalı ve kendini geliştirmeli.

Dış şartlar herzaman zorlayıcıdır. Rekabet her sektörde var. Daha ucuzu var da daha pahalısı yok mu piyasada?
Çok haklisiniz.
Allah razı olsun ?
Her biri kulağıma küpe olacak.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Çok fazla rakibimizin olduğu bir sektördeyiz.
Bizi onlardan ayıran ortaya çıkarmış olduğumuz kaliteli işçilikti.
Fakat şu anda kalite değil uygun fiyat tercih ediliyor.
Bulunduğumuz bölgede en iyi firmalara iş yapan , geçen yıl yanımızda 20 kisi çalıştıran büyümekte olan bir kurumduk.
Lakin şu anda küçülmeye gittik.
Çok üzülüyorum ve bunun sebebini gerçekten nazara bağlıyorum.
Çünkü biz referans ile değil gerçekten çok zor bu duruma gelmiştik
Temel ekonomi kuralı bu. Garipsenecek bir şey yok. Size düşen şikayet etmek yerine uyum sağlamak.

Efset

Kayıtlı Üye
Varsa helal olsun.
Butun buyuk sicramalar gecici yenilgilerden sonra gelir.
Hz. Yusuf kuyuya atildi. Ama duser dusmez vahiy aldi. Kanalini acti Allah. Torunu Musa koseye sikisti deniz yarildi.
Turkiye, Ingiltere fransa ve italyanin somurgesi olacakti. Turkiye Cumhuriyetine kavustuk.
Chelsiye 5-0 yenildik. Ulkece agladik, ama UeFA yi o turnuvada kazandik
Trump baskan olduktan sonra kisisel gelisim kitaplarina da girdi. Gencliginde 5 milyon dolarlik serveti ile olu yatirim yapip battiktan sonra 2 sene icinde 50 milyon dolarlik bir servet ile turn back yapti diye anlatilir.

Gecici yenilgiler buyuk sicramalarin ayak izleridir. Nezle bile olsaniz bu sigayi kapmak demektir. Yani ayni seydir. Siz isinize gonul verdiyseniz surece guvenmekle yukumlusunuz artik.
Çok haklisiniz .
Ben kesinlikle isyan eden bir insan değilim hiçte olmadım.
Ancak eşim çok isyankar .
Herkes neler yapıyor ama onlar tercih ediliyor diye diye kendini yiyip bitiriyor.
Her bitiş, yeni bir başlangıçtır.
Elbette bizim de kaderimizde başka yerden bir kismetimiz vardır .