Karabasan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Şuan evinde kaldığım birine hergece karabasan geliyor . Sonrada 2 ruhani varlık iki kolundan tutup uçuruyorlar . Bu rüyasında olduğunu söylüyor tabi ama çok etkisinde kalıyor sizce neden hergece ??? Ve karabasan bana hiç gelmedi neden ? Ben rüyalarımı hep kontrol altına alırım yani lucid rüya . Ama astralseyahat e hiç çıkamadın o kadar çok denedim ki artık rüyalarımda astralseyahat e çıkıyorum. Lucid rüyada bile astralseyahat e çıktım . Her tekniği denedim şu ayna hariç şuan ..... okuyorum orda besmelenin birdenfazla yararı olduğunu gördün hatta bir bölümde melekler le konuşup ona soru sormak için yapılacak şeyden bahsediyor Ramazan yaklaştı Ramazan'da yapacağım ve sorularımdan biride bu olacak sağlıcakla. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

67890

Banlı Kullanıcı
belki sıradan rüya değildir.astrale çıkmasında yardımcı oluyorlardır.zaten karabasanda astral çıkışla alakalı bir şey.

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
bahsettiğim kişi hipnoza bile inanmayan birisi bırakın astralseyahati ben şu açıdan düşünüyorum biri bana destek verirmi bilmiyorum SİZCE KARABASAN HAYATINDA YAPTIĞIN KÖTÜ İŞLERE UYARIMIDIR???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...