karabasan olabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özi07

Kayıtlı Üye
Arkadaslar herkese merhabalar gece saat 3 yada 3:30 tam hatırlamıyorum bi anda vucudum kaskati kesildi kalkamiyorum nefes almakta zorlandim konusmak istiyorum konusamiyorum bi an tavana baktim tavanda simsiyah bisey yuzu gozu yok sanki
siyah bir kefene sarilmis gibi oylece tavana boylu boyunca uzanmis ne yapicagimi bilemedim bagirmak istedim yok nafile sesim cikmiyor agzim oylece acik kaldi kapatamiyorum sonra icimden üç kere besmele cektim zar zor kendime geldim aklimi kaybediyordum nedir bu karabasanmi
Baska biseymi gozumun onunden gitmiyor
yorumlariniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Akrose

Kayıtlı Üye
Yani karabasan rahatsızlığının bütün belirtileri mevcut. Kardeş ben zikir çekerken bile bastırıyorlar. Kafamı kaldıracak mecalim kalmıyor. Oturduğum yerde, uyanmak için kendimi geri doğru yani sırt üstü atmaya çalışıyorum nafile. v.s v.s .vs

4

43887

Gördüğünüz rüya Karabasan rüyasıdır.Bilindiği üzere bu tür rüyalarda kişi yarı bilinçli olur ve baskı hisseder eli kolu bağlı gibi tepkisiz hareketsiz kalır ,zaten kabus dolu sıkıntılı bir rüyadasınızdır ve farklı şekilde sanrılar görmenizde karabasan rüyalarında normaldir...

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Yaşadığın şey karabasan. Eğer hiç bir varlık görmeyip sadece hareket edemezsen o uyku felcidir. Ama hareket edememek dışında bir de varlık görüyorsan işte ona cinler sebep olmuştur. 3 kere besmele çekince düzelmen de bunun kanıtıdır. Gece yatmadan önce bol bol dua falan et. Ya da muskayla falan yat. Abdestli yatmaya özen göster. İşe yarayacaktır.

end

Kayıtlı Üye
Yaşadığın şey karabasan. Eğer hiç bir varlık görmeyip sadece hareket edemezsen o uyku felcidir. Ama hareket edememek dışında bir de varlık görüyorsan işte ona cinler sebep olmuştur. 3 kere besmele çekince düzelmen de bunun kanıtıdır. Gece yatmadan önce bol bol dua falan et. Ya da muskayla falan yat. Abdestli yatmaya özen göster. İşe yarayacaktır.

Altı yaşımdan beri olur belli aralıklarda ama gözümü hiç açamadım, büyüdükçe dua öğrendikçe başıma gelince daha az panik olup son anda kalkabiliyorum. Sizin demenize göre benimki uyku felci. Karabasandan farkı sadece gözü açamayıp birşey görmemekse, uyku felci nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...