Kara büyü istiyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Şimdi bir çoğunuz neden istiyorsun,günah gibi şeyler söyleyecek.Ama kararımı verdim yapmak istiyorum.Ve foruma bakmama rağmen işe yarar bir şey bulamadım.Bulduklarım da yarım veya moderatörler tarafından silinmiş.Bilen varsa özelden veya bu konunun altına mesaj olarak atabilir mi ? :beta1:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şimdi bir çoğunuz neden istiyorsun,günah gibi şeyler söyleyecek.Ama kararımı verdim yapmak istiyorum.Ve foruma bakmama rağmen işe yarar bir şey bulamadım.Bulduklarım da yarım veya moderatörler tarafından silinmiş.Bilen varsa özelden veya bu konunun altına mesaj olarak atabilir mi ? :beta1:

İlk şunu söyleyeyim özel mesajla ya da konu açarak büyü istemek yasak.
Moderatörler'in zararlı büyüleri neden eksilterek paylaştıkları forumda binlerce kez söylendi.

Moderatörler üyelerin zarar görmesini istemedikleri için zararlı büyüleri eksilterek paylaşıyorlar.Çünkü o tür büyülerin ne gibi sonuçlar doğuracağı bilinmiyor.O yüzden sadece bilgi amaçlı paylaşılıyor.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ekstra bir şey paylaşmak isteyen zaten ilgili bölüme yazacaktır.Tai chinin belirttiği gibi özelden iletişime geçmek yasaktır.PAylaşımlar genelden ilgili bölümlere,gerekirse yeni konu açılarak yapılmalıdır.Tavsiyem "negatif" bölümüne bakmanız,zaten baktım diyorsanız eldekiler bu kadar belki yeni bir şey bulur ve siz bizimle paylaşmak veya doğruluğuna kanaat getirmek istersiniz :)

codzombi

Kayıtlı Üye
İyi de kara büyü olup olmadığını nasıl anladınız ? Sağlam bir formül buldun diyelim , bu halle uygulamaya kalkışırsan şimdiden hastaneden randevu al sen . Yanında hoca da bulunsun :)

Bağlama büyüsü yaptın diyelim , sonuç olarak karşındakini bağlayamazsan , kendini bağlarsın :D Bu ihtimalleri de göz önünde bulundur..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sitemizde negatif içerikli uygulama paylaşmak yasaktır. Bilgi amaçlı eksik uygulamalar verilmektedir. konu bu yüzden kilitlenmiştir.

cecen

Kayıtlı Üye
kadirrrr rumuzlu üyemize itafen yazılmıştır .KONUYU nereye açacağım nasıl açacağımı bilemedim siteye girer girmez toplistteki kara büyü istiyorum yazının görünce adeta şoke oldum bir insan neden kara büyü yapmak ister yada vicdanı olan bir insan her ne olursa olsun neden böyle bir yola başvurmak ister aklım almadı bu konuyu açan arkadaşa tavsiyem odurki düşüncesi bile kötü birşey peşindesin derhal tevbe et bu düşüncelerden arındır kendini hem kendin için hemde o kara büyüyü kullanacağın kişi için gerçekten kötü sonuçlar olmadan vazgeç böyle şeylerden
ALLAH affedici ve mağfiret edicidir ama kendini bazı varlıkların emri altında bulmadan derhal kendine çeki düzen ver ve birdahada asla böyle işlerle uğraşma sana bir insan olarak sana bir kardeş olarak sesleniyorum kötülükten asla kimseye fayda gelmemiştir bilmiyorsan tarih oku araştır kötülük eden kötülük bulur atalarımız boşuna dememiştir ne ekersen onu biçersin bu işler tamam ilimdir bilimdir ama herkes kafasına göre kullansın diye yazılıp çizilmemiştir ve dinimiz bunu kesinllikle yasaklamıştır olabilir gayri müslim isenizde ben insan olaraktan size seslenmek istedim umarım bu düşüncelerden sıyrılırsınız sevgilyle kalın

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
kadirrrr rumuzlu üyemize itafen yazılmıştır .KONUYU nereye açacağım nasıl açacağımı bilemedim siteye girer girmez toplistteki kara büyü istiyorum yazının görünce adeta şoke oldum bir insan neden kara büyü yapmak ister yada vicdanı olan bir insan her ne olursa olsun neden böyle bir yola başvurmak ister aklım almadı bu konuyu açan arkadaşa tavsiyem odurki düşüncesi bile kötü birşey peşindesin derhal tevbe et bu düşüncelerden arındır kendini hem kendin için hemde o kara büyüyü kullanacağın kişi için gerçekten kötü sonuçlar olmadan vazgeç böyle şeylerden
ALLAH affedici ve mağfiret edicidir ama kendini bazı varlıkların emri altında bulmadan derhal kendine çeki düzen ver ve birdahada asla böyle işlerle uğraşma sana bir insan olarak sana bir kardeş olarak sesleniyorum kötülükten asla kimseye fayda gelmemiştir bilmiyorsan tarih oku araştır kötülük eden kötülük bulur atalarımız boşuna dememiştir ne ekersen onu biçersin bu işler tamam ilimdir bilimdir ama herkes kafasına göre kullansın diye yazılıp çizilmemiştir ve dinimiz bunu kesinllikle yasaklamıştır olabilir gayri müslim isenizde ben insan olaraktan size seslenmek istedim umarım bu düşüncelerden sıyrılırsınız sevgilyle kalın

Sayın cecen Gmpp her din ve inanıştaki bireye saygı duymakla birlikte İslami bir platform değildir. Bunun ötesinde defalarca belirtilmiştir ki uygulamaların sorumluluğu kişinindir. Bu sebeple bu tarz uyarıların yapılmaması gerekmektedir. İyi forumlar diliyorum.

Sevgiler... :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Suna deginmek istiyorum bugun bircok kisi su yapilir mi asla hayatta yapmam diyor ama gelin gorunki zamani gelince kendi yapiyor.Burada yapilcak islemler kara buyude kisi majisyen degilse evrenden aldigi negatif enerjiyle kalir majisyen olmasinada gerek yok enerji yonlendirme yetisine baglidir aslinda kisininbu daha dogru oldu dolayisiyla tutmicaktir ama insanlarin dusuncelerin isteklerini sorgulamak bana gore dogru degildir.Zamaninda bende yaptim isigin yoluna dondum ama acikcasi bazilarida birseyleri haketmislerdi o yuzden bu tarz sorgulamalari dogru bulmuyorum

Moderatör notu: Kilitli konu, üzerine tekrar açılan ayrı konu ile birleştirildiği için ilk kilit uyarısından sonra uzamış gibi görünmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...