Kadim Bilgelik Ezoterik Şifa Kitabı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar.Kerimali Beyin yazmış olduğu kitabı çok beğendim.Ancak burada merak ettiğim bir konu var:Bu kitaptaki uygulamaları düzenli yaparak sadece hastalıkları mı tedavi edebiliyoruz?Yoksa şifa dışında da kullanabilir mi?Bu kitapla çakra açmak,psişik yetenek kazanmak vs.mümkün müdür?
Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kitapta pek çok çalışma mevcut astral seyehatindeyim duru görüye kadar. Mümkün olan en kolay çalışmaları eklemeye çalıştım. Tabiki. Çok fazla konu var. Normalde tek kitap olacaktı çok fazla konu olduğu için beş kitaplık bir seri Olmasına karar verildi. Çakra çalışmaları ise ikinci kitapta anlatıldı. Iki kitap basım aşamasında çok yakında kitapçılara Dağıtılacak. Mantrlr zikirler ölümümle üçüncü kitap olacak. Dördüncü kitap bitkiler mistik ve şifa çalışmaları oluk. Serinin son kitabı Levent'i varlıklar ile ilgili olacak her kitap bütünsel şifa ve Psişik yetilerin gelişmesi ile ilgili.

dugukann

Kayıtlı Üye
Perşembe sipariş verdim sinir ötesine bakalım yarın gelir herhalde.Ama şu kargoya verdik takip nosu şu felan diye mail atmadılar.
Pek profosyonelce çalışmıyorlar sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...