İmajinasyon mu? Değilse ben ne yapıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba ben aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum. Biraz tuhaf gelebilir ama başkaları bu soruyu sizin gibi yardımcı olarak cevaplayamaz. Ben ara ara oturup düşünüyorum ve mesela iyi bir olay oldugunu düşünüyorum o olayda ki tüm nesneleri yeri zamanı kişileri hayal ediyorum ve eylemi plana geçiriyorum mesela kutlama ya da parti bunun olmus olduğunu düşünüyorum, ve heyecanlanıp mutlu oluyorum aynı şeyi bir de kaza ya da aileme bişey oldugunu ya da okulda arkadaşıma bişey oldugu nu imajine ediyorum mesela anneme babama bişey oldugunu varsayım imajine etmiştim yer zaman nesneye kadar ve sonunda ağlamıştım hissedip bunu her zaman yapmıyorum ama merak ediyorum imajine yeteneğim var mı çünkü aşama aşama telepati öğrenmeye çalışıyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim iyi forumlar sevgili gizlimabet üyeleri... Sevgi ve ışıkla...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu bana imaje etmeden çok hayâl etmeyi çağrıştırdı.Çünkü aynı şeyleri 12-13 yaşlarımdan beri bende yapabiliyorum.İmajinasyonu pek beceremiyorum mesela...(Forumda imajine etme üzerine size çok faydalı olacak konular var,okumanızı öneririm.)Teknikleri düşündüğümde imaje etme gibi gelmedi bana sizinkide...Yinede olumsuzu canlandırıp ağlamayın,o enerjiyi ayaklandırmayın.:)

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Bu bana imaje etmeden çok hayâl etmeyi çağrıştırdı.Çünkü aynı şeyleri 12-13 yaşlarımdan beri bende yapabiliyorum.İmajinasyonu pek beceremiyorum mesela...(Forumda imajine etme üzerine size çok faydalı olacak konular var,okumanızı öneririm.)Teknikleri düşündüğümde imaje etme gibi gelmedi bana sizinkide...Yinede olumsuzu canlandırıp ağlamayın,o enerjiyi ayaklandırmayın.:)

Haklısın lviv :) imajine üzerine çalışacağım telepati üzerine bir defter bile aldım ne yapılır nasıl yapılır yazıp sonra uygulamaya geçeceğim, teşekkürler :))

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rica ederim.:)Shakti Gawain Yaratıcı İmgeleme kitabını okumadıysan öneririm.
Bu arada cevaplarken nickine dikkat etmemiştim.:)
Katinacıhatun yine sen yine ben.:)Var bunda da bir hayır.Enerjimiz fena tutmuş belli ki..;)
Neyse konuyu dağıtmayayım,diğer arkadaşlardan daha detaylı yanıtlarda gelecektir mutlaka.İmajinasyonda başarılar sana!:)

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
İlk sorduğum soruyuda sen cevaplamıştın farkettim :) vardır bunda da bir hayır sana katılıyorum inşallah tutmuştur çok sevinirim eğer tutmuşsa :)) teşekkür ederim sanada başarılar sevgili Lviv sevgi ve ışıkla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...