İlginç Bir Rüya

Talgaran

Kayıtlı Üye
Yeni uyandım şimdi yazıyorum. Arkadaşlar rüyamde geleceğe gitmiştim birine yılı sordum 2900 dedi insanlar çok ilginçti ama çok gerçekçi hissediyodum neyse bir yere gittim tanıdık bir yüz gördüm oyunculardan birine benziyodu sonra bana bir pirinçten bahsetti ama başka bir şey yok. Sonra işte okuduğum lisenin oraya gittim bambaşka bir yer olmuştu sonra uyandım halbuki uyanmamışım annem koşarak yatağıma bir pirin tanesi diye bağırdı sonra bende uyandım.

Çok mu bilim kurgu izliyosun diyebilirsiniz son 5 aydır film izlemiyorum ancak geçen hafta paralel evrene geçmek hakkında internetten yazılar okudum ve dua ettim o kadar .

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Benzer bir rüya görmüştüm lise zamanlarında, 7000 küsür yıllarında bir donemdeydim fakat dünyada toprak, deniz vs. yoktu hersey teknolojikti, insanlarin formu cok degismisti mesela boylari daha kisa kafalari buyuk elleri falan cok kucuktu cok detayli hatirlamiyorum ama cok etkilenmistim baya gercekciydi..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
geçen hafta paralel evrene geçmek hakkında internetten yazılar okudum ve dua ettim o kadar .
Bazen insanlar sevgilim geri döndü rüyamda. Acaba gerçekten gelecek mı soruyorlar. İnsan bir şeyi çok isteyince, bilinçaltı ona istediğini rüyasında verir.

Son zamanlarda gençler bilinaltinin bu özelliği kullanarak, görecekleri ruyala programliyorlar.

Talgaran

Kayıtlı Üye
O değilde dün birden uyandım kulaklarım patlayacak kadar çınlama girdi ama uyku uyanıklık halindeydim. (Kulak doktoruna göründüm sorun yok)