İlginç Bir Kaç Olay

utkum

Kayıtlı Üye
topkapı sur içinde oturan bir arkadaşım var. ne zaman onda kalsam gece hep çekiç sesleri duyuyorum.etrafta dökümle yada demirle ilgili bi dükkan yok. kaldı gece yarısı kim demir döver.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Off türlerim diken diken oldu korktum ya :D O sizi koruyan birşeymiydi acaba beyaz olan :D

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
topkapı sur içinde oturan bir arkadaşım var. ne zaman onda kalsam gece hep çekiç sesleri duyuyorum.etrafta dökümle yada demirle ilgili bi dükkan yok. kaldı gece yarısı kim demir döver.

Ondan bişey olmaz bizimde yukarda gece bişeyler sürüklüyorlar sabaha kadar.hergün oluyor ama ben gürültüde uyuyabiliyorum allahtan :D

utkum

Kayıtlı Üye
Ondan bişey olmaz bizimde yukarda gece bişeyler sürüklüyorlar sabaha kadar.hergün oluyor ama ben gürültüde uyuyabiliyorum allahtan :D

bende ilk duyduğumda ürkmüştüm sadece. korkulacak birşey olmadığını biliyorum. kaldı ki orda kimse oturamazdı:p

defne1

Banlı Kullanıcı
kıbrıstata ablamın başına birçok olay gelmiş.arkadaşlarınada oluyomuş Gazimağusa da kalıyolar orasıda ölüler şehri demekmiş .ablam 3 veya 4 tane olayı olmuştur yani

Tecelligah

Kayıtlı Üye
küçükken oturduğumuz evde yaşananlar tam bi korku filmine konu olacak derecede şeylerdi
en enteresanı annemin migreni tutup uzandığında burnunun önünden bir yünlü kazak giymiş bir kol geçerdi ve baş ağrısı kesilirdi

Tecelligah

Kayıtlı Üye
o evde kaldı valla biz taşındıktan sona bizlede gelmedi :)

orda mesela boş tüpler dolardı kendiliğinden
eşyaların yeri çok değişirdi kirli elbiseler kaybolurdu v.s.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Maşallah berekete bak, yatır falan mı var orada. :D
Ev satılık mı acaba? :D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Maşallah berekete bak, yatır falan mı var orada. :D
Ev satılık mı acaba? :D

yakınında peygamber efendimizin postası namında bir zatın türbesi var dı

ama uzun zaman sonra bizden sonra oturan ailenin oğluyla konuştum sizde birşeyler görüyormusunuz giye tek şunu söyledi bu evin adı çıkmış :)