İlginç bir Cin çıkarma videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadasım hayata küs, sosyal olma vs gibi düşüncede degilim sadece işine geldiği gibi anlamak istedigin için böyle bir açıklama yapmışsın
Ordaki bazı seyleri anlamanızı umut etmistim.
Demek istediğim benim siz bu islere hicte uzak olmadığınız üzere konularda belirtmissiniz değilmi?
Benimde demek istediğim kısa ve öz siz bukadar iç içe olduğunuz bir varlık'ların bu sitedeki bir çok üyeden daha çok bilgiye sahip olmanız gerekirken
Hiçbirşey bilmiyor gibi konu açmanız ve
Yanlış bilgiler içeren kelimeler kullanmanız
Bunu sizin bukadar olay yasayan insanın bilmesi gereken konular diye düşünüyorüm...

Ve sizin musallatlık durumunuzun oldugunu düşünmüyorum tekrar vurguluyorum
Sizin düşünceniz sizi bağlar.Kendi yaşadıklarımı anlattığım yazılarımda yanlış kelime felan kullanmadım.Ama alıntılarda olabilir.Onuda belirttim zaten.Yanlışsa,siz biliyorsanız doğrusunu yazın bizde faydalanalım diye.O konularda bir çok şey bildiğim doğru.Ama tam usta değilim ve yarım doktor candan eder.Olayın en büyük mağduru eşim olduğu için çok daha dikkatli olmak zorundayım ve kendi bilgime güvenmeyip (ki zaten iş başa düşünce geçici olarak gönderiyorum,gerekli duaları okuyorum) işin ustalarından bilgi ve yardım almak için burdayım.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bu konularda çok sey bildiğim doğru diyorsun ?? Ama bukadar çok bu varlıklarla ilgililenince mıknatıs gibi uzerinize cektiginizi bilmemeniz şaşırtıcı

Herkesin bilgisi kendinedir ben bildigimi idda edip yanlış bilgi vermiyorum siz kendinizi sartlandırmissiniz sadece umarım gerçekten başınıza iş almazsanız

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu konularda çok sey bildiğim doğru diyorsun ?? Ama bukadar çok bu varlıklarla ilgililenince mıknatıs gibi uzerinize cektiginizi bilmemeniz şaşırtıcı

Herkesin bilgisi kendinedir ben bildigimi idda edip yanlış bilgi vermiyorum siz kendinizi sartlandırmissiniz sadece umarım gerçekten başınıza iş almazsanız
Anlamak istemediğiniz nokta(lar) var: Onlar hakkında bilgiye sahip oluşum ve hala araştırmalar yapışım,her gün davetler yaptığım anlamına gelmez.Teorikten pratiğe geçirmiyorum.Bu yüzden başıma iş almam pekte söz konusu olmaz.Onlarla ilgili onlarca kitabım var ve yüzlerce davet şekli var elimin altında.Ama uygulamıyorum.Ben sadece okuyarak,araştırarak o alemi tanımak istiyorum.Bütün hepsi bu.Başımdaki musallatın sebeplerinin bunlar olduğunu sanmıyorum.Nitekim benzer olay yaşayan yüzlerce kişi var.Hepsinin benim gibi hareket ettiğini,durmadan kitap okuduğunu,onların üzerine gittiğini söylemek zordur.Artık şans mı diyelim,imtihanmı diyelim,bir şekilde çektim mi diyelim bilmiyorum.Hakkımdaki ithamlarınızın doğru sayılabilmesi için; bir yandan başımdaki beladan arınmaya çalışıyor olmam ve bir yandanda çeşitli davetlerle onları çağırıyor olmam lazımdı.Ama öyle değil.Okuyarak,araştırarak onları çekiyorsak,en az benim kadar sizde burda okuyorsunuzdur.Benden farkınız kalmıyor demektir bu.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bakın kesinlikle öğrenmek gerek bu sitenin amacı zaten bu sadece dozunda biseyin üstüne çok gidersen o seyle yüzyüze buluruz kendimizi

Sizden farkım var yanılıyorsun
Ben yardım talebinde bulunup ve hala onları merak etmiyorum sizin gibi

Siz bir çok parapskoloji, havas, gizli ilimler kitabı olduğunu söylüyorsunuz ve aileniz cevreniz bu olaylarla iç içe oldugunuzu ve küçük'lükten itibaren Paranormal olaylar yasadıgınızı söylemenize rağmen bildiginizi idda etmenize rağmen bisey bilmediginiz acık arkadaşım bukadar iç içe olan biri ailesinden en ufacık örnekle açtığınız konularda ve yanlış bilgiden dolayı o bilgileri bilirdinizki o bilgilerde sizin gibi hala bazı seyleri iddaa eden biri için bunlar bilinmesi gereken konulardır anlatabildimmi bu forumda sizin gibi baya tecrübe yaşadığını idda etmeyen arkadaslarımız o yanlış bilginin doğrusunu bilirler ufak örnekle ( cinlerin kıyafetleri nasıldir) sizin gibi tecrübeli bir kişinim böyle biseyin olmayacağını bilmesi gerekirdi hadi diyelim, diyelim o konuda tecrüben olmadı ee ailen cevren bu islerden uzak biri değil birinci ağızdan bilgi alırdın diyelim oda yok yada başka bisey havas, gizli ilimler kitabındadamı yokta başka sitelerden aslı olmayan bilgiler paylasıyorsun bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıptır

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Kitaplarımdaki herşeyi uygulamaya geçirsem iyi bir havasçı olurdum belki.Ama uygulamadığımı söylüyorum.Hiç uygulamadığım ve sadece teoride kaldığım için iş başa düşünce biraz bocaladım,şaşırdım kaldım.Bütün olay bu.Bu yüzden can havliyle uygulayıcı kişilerden yardım istedim.Ya bir şey bilmiyorsam bilmiyorumdur.Siz çok biliyorsanız buyrun paylaşın bizde faydalanalım.Cinlerin kıyafetine taktınız.Yanlıştı belki tamam.Yaz doğrusunu o halde.Bilmiyorsan sende sus.Urum yazdı zaten.Ondan sonra itiraz ettimmi? Hala aynı görüşü savundummu? Bilmeyende sanırki yalan yanlış bilgilerle hoca geçiniyorum da milletin parasını onurunu gaspediyorum.Kendi kendime edindiğim bilgiler var.Bu bilgilerin senin bilgilerinden fazla olduğu kesin.Yanlış dediğin şeylerin doğrusunu yazmamandan,yazamamandan,sadece ithamda bulunmandan bu aşikar şekilde anlaşılıyor zaten.Bir sitede gördüm paylaştım.Gerekli uyarı yapıldı.Orda kapandı konu.Hala uzatmanın ne anlamı var.Ben merak ediyorum.Sizde zaten merak etmediğiniz için burdasınızdır eminim.Yüzleşeceksemde yüzleşeyim onlarla.Gelip kapınamı dayandım,eteğinden mi tuttum nolur kurtar beni diye.Neymiş efendim,Tecrübe yaşamışmışımda kıyafetlerini yanlış yazmışım.Sanki her gün cinlerin defilelerine katılıyorum da giyim tarzlarını kasten yanlış aktarıyorum.İnsanın burnundan getiriyorsunuz,sonrada adminler,kişiselleşti diye konuyu kapatıyor.O zaman içinizin yağları erir umarım.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
O kitapları her okuyan uygulama degil bilgi amaçlı kulllanıyor bukadar gerilmenize hic gerek yokki ben sadece görüşümü dile getirdim okadar yanlış bulmaya ve cevap vermemeye hakkınız var
Sadece kapanan konunuza baglamayın ben sadece ufak bir örnekle dile getirdim çünkü cok farkli yerlerden ele alıp cevap veriyorsunuz bu cevabınızda olduğu gibi adminler haksız yere kimsenin konusunu kapatacagını sanmıyorum sonucta bu sitenin bir amacı var

Kimsenin kimseye heleki size durduk yere bir garezi olmaz ve sizede kesinlikle yok bu kadar alıngan olup sitemkar davranmanıza üzüldüm konunun uzamasını istemiyorum ben görüşümü savunuyorum hala

Egerki gercekten dedikleriniz dogru ise musallatlık durumu bu sitede maddi gücü yetersiz ve gerçekten bakıma ihtiyacı olan 5 kişinin ücretini ben karsılayacagım ve haksizsam bu sayede bi hayir yapmıs oluruz sayenizde birilenin yüzü insallah güler buda böylelikle iyi olaylara vesile olur

Böylelikle konuyu güzel bir vesile ile noktalayabilirz

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Peki sonuç ne şimdi merak ettim? Mexxo'nun dediği cıktımı

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
İlginç bir video şahsen ben gerçek olup olmadığını anlamadım bir o kadar gerçekçi,bir o kadar da saçma göründü gözüme ama yinede payalşım için teşekkürler. :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Ben Benburdayım sözümün arkasında sizden ses gelmediğine göre susuyorum sevgilerle

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben Benburdayım sözümün arkasında sizden ses gelmediğine göre susuyorum sevgilerle

Kardeşim konu kirliliği yaratma, senden rica ediyorum. İnanmıyorsan kendin bilirsin ve yorum yapmak zorunda da değilsin. Bizlerle bölüştüğü için en azından kardeşimize teşekkür edip saygı duyalım. Sayın Mehdix çok güzel paylaşımlar yapıyor. Onun sayesinde çok malumat topladım. Sitede bir çok bilgili kişiler var. Sizin gibiler yüzünden bildiklerini bizlerle paylaşmıyorlar. Adminlerden rica diyorum böyle durumlarda konu değilde lüzumsuz yorumlar silinsin ve tartışma yaratan üyeler uyarılsın.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Pardon hangi bilgiden bahsediyorsunuz? Yanlış bilgiler ile hayal gücü ile bunlara bilgi diyorsanız buyurun istediğiniz kadar öğrenin mehdix üyenin paylaşımları ile burda bana bir cevao hakkı doğdu ona yazdım bukadar gerilmenize gerek yok

Cevap vermenize gerek yok konu kirliliği olmasın sevgilerle

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Pardon hangi bilgiden bahsediyorsunuz? Yanlış bilgiler ile hayal gücü ile bunlara bilgi diyorsanız buyurun istediğiniz kadar öğrenin mehdix üyenin paylaşımları ile burda bana bir cevao hakkı doğdu ona yazdım bukadar gerilmenize gerek yok

Cevap vermenize gerek yok konu kirliliği olmasın sevgilerle
Bu şekilde sürekli uyaran,yanlış diyen,hayal,şizofren diyen kişilere seslenmek istiyorum: akıllıca veya değil herşeye muhalefet etmekle hiç bir yere varamazsınız.Doğrusunu biliyorsanız paylaşın faydalanalım.Bilmiyorsanız eleştireceğinize araştırın bence.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Neyi araştırma gereği duyacagım? Yanlış olan bilgileri tabiki elestiririm kizmaniza gerek yok yanlış bilgi ve hayal gücünüzü kulllanarak bazı üyeleri yanlış yonlendirmeniz yanlış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...