İfrit Kitabı Paylaşımı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Merhabalar hepinize.Bir kitap buldum internetten pdf formatında.İfrit kitabı isminde ancak kitap tamamen arapça ve orjinal ismi ifrit daveti şeklinde değilmiş bir arkadaşım söyledi şeytan vb kelimelerde geçiyormuş isminde ben bilmediğim için emin olamıyorum.İfrit ve cin çağırma,onlarla arkadaşlık etme konularındaymış içerik sanırım.Mabet kütüphanesi telif hakkı sebepleriyle kapatıldı diyer biliyorum yanlışta biliyor olabilirim.Ancak bilgi amaçlı paylaşabilirim dilerseniz kitap zaten eski bir kitap telif konusunda yada başka konularda sıkıntı olmazsa paylaşabilirim dilerseniz meraklısı okur inceler.Hatta arapçası iyi olan şöyle üstü kapalı tercüme etse tarifleri vermeden üstü kapalı içerik hakkında bilgi verse çok sevinirim cidden çok merak ettim ama çözemiyoruz işte : ) Birkaç ekran görüntüsü paylaşıyorum şimdilik.Bu arada kitap vb. dosyaları paylaşma konusunda sitenin tavrı nedir net bir bilgim yok kusura bakmayın bilgi verirseniz ona göre paylaşım sağlayabiliriz.

Teşekkürler şimdiden : )

Ekli dosyayı görüntüle 5610
Ekli dosyayı görüntüle 5611

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Telif hakları yasası nedeniyle üreticinin izni olmadan artık paylaşım yapmak yasaktır. Özel mesaj aracılığı ile üyeler paylaşım yapabilir.

xalpx

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgi için.Ve bir sorum olacak örneğin ben arapça bilmiyorum biryerde okuduğuma göre ben arapça yada başka bir dilde yazılmış olsa ve ben o dili bilmesem bile bu benim biinçaltıma işlediğinden ve okuduğum ortamda görünür biçimde sayfalar açık kaldığından istemsiz bir biçimde davet yapmış oluyormuşum.Yani bu tarz davet kitabını okumayıp açsak odamızda sadece görerek bile bu şekilde birşeyleri çekmemiz mümkün müdür? Ben 1 kez baştan sona baktım ve huzursuz hissedince kendimi birdaha açmadım bile.

quanttum

Kayıtlı Üye
Bu kitabi biliyorum zamaninda cevirtmistim. Sihrul seytan ve celbul insan gibi bir adi var. seytanin sihri ve insani celb etmesi.
kitap tamamen sacma ve uygulamalarin neredeyse hepsi yanlis. Zaten el yazmasi orjinalin tekrar derlenmesiyle misir da basilmis yaziyor.

kitap misirda bile satilmiyor o kadar degersiz yani. Bu pdfyide misirli bir adam internete yuklemisti adida josua gibi biseydi hatta kitabin ilk sayfasinda adi yaziyor

dedigim gibi. Ise yarasa bile icinde davet gecmiyor yani herhangi bir davet yok. Sadece kendine asik etme yok efendim. Erkegi kendine baglama. Sacma sapan seyler diyebilirim.

Tek dogruluk payi belkide ilk sayfadaki resimdir. Ifritlerin uzun boylu killarla kapli pis siyah varliklar oldugu soylemi.

Sayin Urum. Kitabin herhangi bir telif hakki oldugunu sanmiyorum. Basimi durdurulmus bir kitap tek kopyasida bir pdf zaten. Ben sahsen koyulmasinda bir sakinca gormuyorum merak edenler bakabilir diye dusundum. Tabiki sahsi fikrim

Flood icin ozur dilerim. Bugun kitabi yillar sonra tekrar inceledim gercekten esrarengiz bir kitap.

sihrus seyetan ve ifritu el cin ve celbul insan.

seytanin sihri cinlerden ifritin insani celb etmesi. Gibi bir adi var kitap osmanlica ve gercekten baslik cok kotu yazilmis anlasilmiyor. Iceroge bakmadim daha sadece ismi tam cevirdim.

xalpx

Kayıtlı Üye
Merak eden arkadaşlarım için dosyayı yükledim inceleyebilirsiniz.

xxxxxxxxxxxxxxx

İsteyen kişilere dosyayı özel mesajla gönderin lütfen. İyi forumlar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merak eden arkadaşlarım için dosyayı yükledim inceleyebilirsiniz.

http://dosya.co/4xpl3xy5st1y/ifrit_kitabi.pdf.html

Aşağıda ki Syn.Urum'un yazısından ne anladınız da dosyayı yüklediniz ! ? Okumanız yok mu ? Okumadan etmeden neden yüklüyorsunuz ?

Telif hakları yasası nedeniyle üreticinin izni olmadan artık paylaşım yapmak yasaktır. Özel mesaj aracılığı ile üyeler paylaşım yapabilir.

dexter

Elit Üye
Aşağıda ki Syn.Urum'un yazısından ne anladınız da dosyayı yüklediniz ! ? Okumanız yok mu ? Okumadan etmeden neden yüklüyorsunuz ?

Sorun bölüm moderatörleri tarafından en kısa zamanda halledilecektir.

Sevgili Tai;
Yorum, üyenin dikkatinden kaçmış olabilir. Bu gibi durumlarda bizler zaten müdahale ediyoruz. Ünlem işaretleri ya da 'Okumanız yok mu?' gibi üyeye karşı fevri çıkışlar yapmamanızı dilerim.

xalpx

Kayıtlı Üye

Okuma bilmekten daha önemli birşey varsa oda okuduğunu anlayıp yorumlayabilmektir.quanttum nickli arkadaşımın ''Sayin Urum. Kitabin herhangi bir telif hakki oldugunu sanmiyorum. Basimi durdurulmus bir kitap tek kopyasida bir pdf zaten. Ben sahsen koyulmasinda bir sakinca gormuyorum merak edenler bakabilir diye dusundum. Tabiki sahsi fikrim.'' şeklindeki yorumuna katıldığım için böyle bir paylaşım yaptım.Doğru yada yanlış orası benimle site yetkililerinin arasındadır.Yetkili arkadaşlara ilk başta bunu sormamda bu konuda hassas davrandığımı yeterince ispatlar herhalde.
Kullandığımız üslup gerek sanal ortamda gerek gündelik hayatta kişiliğimiz,eğitimimiz,aile terbiyemiz ve kültürümüzü fazlasıyla yansıtmaktadır.İnsanların yüzüne karşı söyleyemeyeceğimiz sözleri sanal ortamda yine yüzüne söyleyemeyeceğimiz üslupta söylemek bana göre yanlış ve itici.Normalde bu tarz üslupla konuşan bir insana cevap bile vermem ancak ben bardağın dolu tarafından bakmaya çalışıyorum.Bu üslubu rica ediyorum bir daha kimseye karşı kullanmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
579
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Üye silindi 77822