Hüddam'a yaptırılabilecekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hannasaran

Kayıtlı Üye
Bir varsayım üzerine bir soru soracağım. Usulüne uygun bir şekilde hüddam davet ettiğimizi ve ona bazı, dinen ve ahlaken yasak olmayacak, şeyler yaptırdığımızı varsayıyorum. Tabi bunlar günümüzde kabul gören Newton yada Einstein fizik kanunlarının açıklayamadığı tarzda olabilecek ve toplumun doğa üstü diyebileceği bazı şeyler. Bu varsayımı biraz daha ilerletip, hüddamdan isteyeceğimiz herhangi bir şeyi, onun yardımı olmadan yapabilmemizi sağlayabilecek yeteneği bize kazandırabilmesini ondan isteyebilir miyiz?

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
Hayır Zaten Hüddamlar Size Bakıyor Ver Asilliginize Bakıyo Onu Yönetecek Gücte Enerjide Degilseniz Sizin Dediginiz Hiçbirşeyi Dinlemez Ve Gider Asil Olmalısınız Yani Zaten Asil Olursanız Kendileri Size Gelip Emrinize Geliyolar

codzombi

Kayıtlı Üye
Hayır Zaten Hüddamlar Size Bakıyor Ver Asilliginize Bakıyo Onu Yönetecek Gücte Enerjide Degilseniz Sizin Dediginiz Hiçbirşeyi Dinlemez Ve Gider Asil Olmalısınız Yani Zaten Asil Olursanız Kendileri Size Gelip Emrinize Geliyolar

Hüddam konusu daha düzgün kaynaklardan araştırmanızı tavsiye ediyorum .. Dediğiniz şeylerin geçerli olmadığını düşünüyorum . Hüddam konusunda hüddam anlaşmanın şartlarını söyler . Kabul edilir , yalnız varlık yönetmek olayı bambaşka o işin karanlık tarafı oluyor . Kötüye kullanımda zaten eninde sonunda faturası çıkar .

elifackles

Kayıtlı Üye
Kötü isler için kullanırsanız size döner.mesela biri sucsuzken ona bir şey yaparsanız aynısı size olur.bunu göze alıyorsanız evet dedikleriniz yapılabilir :)

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle Hayırlı Bayramlar diliyorum...
'' HÜDDAM '' ilmi kolay bir ilim değildir zordur . Birikimli şekilde Hüddam ilminin kişide olması lazımdır Hüddam ilmi ağızdan kolayca çıkar ancak
bu ilmi benimsemek bu ilme sahip olmak zordur . Allah korusun sigortaları bile yakabilirsin... !
Bu yüzden bu tür insanüstü varlıklara bulaşmayın ...
Size önerim bu konuyu beyninizde bitirin ve onu silin. ;)
Bende bir zamanlar Hüddam ile ilgilenirdim bana basit gelirdi ancak öyle değilmiş..

saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...