horultu

horultu

Kayıtlı Üye
slm
rüyamda sınıf arkadaşımla cd satan bir dükkandan kitap aldık kucağımıza koyduk. bizim için çok önemli kitaplar olsa gerek yabancı biri yaklaştı yanıma almaya çalıştı direndim vermedim sıkı sıkı tutuyordum biraz yürüdükten sonra elimden kaymaya başladılar sadece bir tane kaldı. o kitapları bi yerlere götürmeye çalışıyorduk.
kaldırımdan karşıya geçecekken arkadaşımı araba çarptı ve öldü. ben yanına gidemedim kitapları yetiştirmek için.
sonra merdivenler dar ve çok katlı bir binaya girdim. bina eskiydi.
bi kaç insan masa başında toplanmış bir kağıda bakıyorlardı.o sıralarda sevgilim cezaevine yeni girmişti. sanırım onun etkisinden olcak ki kağıda bakan kızın biri hayır çıkamaz dedi. sevgilim hakkındaki kararı o verdi.
bende üzüldüm hapisten çıkamıcak diye. bi eve girdim
evin heryeri yemyeşildi gözümün alabildiğine. havuz flan vardı. ben tek tek odaları gezip sevgilimi bulmaya çalışıyordum. sonunda küçük bi odada buldum. yaşlı dede gibiydi. boynunu bükmüş sandalyede oturuyordu.
aldım ben onu çimenlerden geçtik. havuz başında hamak vardı ona oturduk. birbirimizi çok sevdiğimizi hissettik. çok huzurluyduk. havuzda iki tane beyaz ördek veya kuğu boyunlarını birbirine doladı ve ben uyandım.

yorum için teşekkürler :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için çaba sarfedeceksiniz. Bilmediğiniz, fakat merak ettiği bazı şeyleri öğrenmek için araştırma yapacaksınız.

Arkadaşınız çok değer verdiği biri tarafından ihanete uğrayacak. Bu onu derin etkileyecek ve insanlara bakışında katılık ve değişim gösterebilir. Ayrıca kendisi yolculuğa çıkabilir ve evlilik hususunda sevinçli gelişmeler yaşayabilir.

Mevki ve itibar elde edecek atılımlarda bulunacaksınız. Mühlet ve derece derece bir şeye yaklaşmak için de azmedeceksiniz. Bazen bir takım duraklama süreçleri yaşasanız da, ilerlemeye kararlı olacaksınız. Bazen kişilerle aranızda geçimsizlik olsa da, tasarladığınız düzen de huzur elde edeceksiniz. Yüksek makam sahibi birinden ise yardım alabilirsiniz.

Karar hükmünü ben hayra yoruyorum. Bir bayandan göreceğiniz menfaat ve yardım, sizi dileğinize, muradınıza kavuşturacak. Öte yandan, sizin sevdiğinizden yana bir takım şüphelerinize işaret ediliyor. Hakkında bütün bunlara deyip değmeyeceği hususunda gelgitler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Fakat şüpheleriniz yersiz, sizin için hayırlı görünüyor.

Aile olup, yuva kuracağınız işaret ediliyor. Umarım bu rüyanız çok eski değildi, keza ben bir love story gördüm:) İnşallah da öyle olur.

Sevgilerimle

horultu

Kayıtlı Üye
rüyamda hareket edemedim kalkmaya çalıştım kalkamadım kardeşime seslenmeye çalıştım sesim de çıkmadı sonra korktum ayetel kürsi okumaya başladım. tam bitirdim derken bi adam sesi 03 06 01 'i biliyor musun dedi. rüya mı bu ne bu:willy_nilly:
o sayılar ne demek bi yere mi gitcem yoksa bi yerden mi gelcem.
zeki mürende beni görecek mi :D

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sıranızı bekleyin:) yarın rüya yorumları...

Sevgiler

horultu

Kayıtlı Üye
araya kaynarım diye düşündüm de :D çaktırmadan yazıyım dedim olmadı :D
neyse sonra şeyederiz o zaman :D

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çekindiğiniz o şey her ne ise kurtuluyorsunuz, selamete çıkış mesajıdır.

Sırasıyla;

Üç; verilen sözü tutmaya,
Altı; faydalı bir şey yapmaktır. İşi tamamlamaktır.
Bir; tevhid ve iman

Sevgiler

Ayetel kursi: İbn-i Kesir diyor ki: Ayet-el Kürsi'yi okuduğunu yahut okunduğunu gören afattan muhafaza olur. Muradına erer.
Kirmani'ye göre rüya sahibi hasta ise veya hastası varsa, şifaya kavuşur.
Cafer-i Sadık demiştir ki: Kıymeti ve makamı yüce olur. Halk kendisine hürmet eder.
Abdulgani demiştir ki: Zekası ve hafızası kuvvetli olur.