Hoca nin verdiği otlar nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teacher

Kayıtlı Üye
Merhaba ..bir arkadaşımla hocaya gittik ve arkadaşıma 3 kağıt içinde ot verdi o sırada arkadaş sormayı unutmuş ne olabilir fikri olan var mı? Bu arada büyü yapan bir hoca değil öncelikle onu belirteyim..Arkadaşıma üzerindeki agirligin sebebi eski sevgilinin ruhunu üzerinde tasiyorsun tarzında şeyler söylemiş

candokia

Kayıtlı Üye
Verdiği otun adını öğrenirsek cevap verebiliriz belki :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Tanimadiginiz hocalardan ot almayin ( yabancilardan Seker alma yavrum'un bir baska versionu)

Love Song

Banlı Kullanıcı
Zannedersem siz yanlış hocaya gitmişsiniz.

Ottur günahı yoktur tarzı bir şey söyledimi? :)

soldier

Kayıtlı Üye
Zamane hocaları çok değişti.......

teacher

Kayıtlı Üye
Alemsiniz arkadaslar:)) aradık öğrendik yakması gerekiyormuş yüzüne dumanı gelecekmis foto ekliycem belki bilen vardır merak ettim bende

Foto nasıl eklerim acemiyim:)

dexter

Elit Üye
Alemsiniz arkadaslar:)) aradık öğrendik yakması gerekiyormuş yüzüne dumanı gelecekmis foto ekliycem belki bilen vardır merak ettim bende

Foto nasıl eklerim acemiyim:)

Cevap yazdığınız alanda sağ üstte, resim ekle, video ekle gibi küçük imgeler var, oradan ekeleyebilirsiniz. Ve sizin bahsettiğiniz otun resmini görmeden ya da adını bilmeden kimse yorum yapamaz.
Basit bir işlem istemiş olabilir, yakıp dumanından yararlanılcaksa eğer, adaçayı bitkisi olabilir, resim koyarsanız daha yararlı yorumlar yapabiliriz.

teacher

Kayıtlı Üye
Telden girdiğim için mi.acaba göremiyorum bir de pc den deniyim teşekkür ederim

teacher

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim:) peki bunu normal zamanlarda evimize kendimize uygulayabilir miyiz?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
O otun ne olduğunu hocaya neden sormuyorsunuz ki ulaşıp? adaçayı daha etli yapraklı,olabilir de olmayabilir de.Pelin otu veya ökse otu da olabilir.
Hoca sallama birşey yapıp kuru nane bile vermiş olabilir.

origanum

Yönetici
Kağıttaki bitki parçalarının ne olduğu belirsiz ancak adaçayı olmadığı kesin. Adaçayı albus un resmini verdiği bitkidir. Ya aldığınız kişiye sormalısınız ne olduğu ile ilgili ya da daha detaylı görmem lazım bitkiyi. Sorulan bitki tozlarını getirdiklerinde teşhis ediyorum ancak bazen mikroskobik analiz yapmam gerekiyor kesin söylemek için özellikle sadece yeşil yaprak tozları veya kahverengi odun, kök parçaları olduğunda.

teacher

Kayıtlı Üye
Hocaya ulaşmak baya zor ve iletişime geçmeyen bir hoca yoksa tabiki sorardım merak ettik açıkçası o yüzden paylaştım arkadasimin uzerinde bir ruhun agirlik yaptigini soylemisti oyuzden vermisti ölü birinin ruhu değil ama hepinize teşekkür ederim :)

darkman05

Kayıtlı Üye
belki kafa yapan otlardandır :) şaka bi yana hangi hoca olursa olsun bunu bilmek sizin hakkınız değilmi kimseye güvenmeyin

teacher

Kayıtlı Üye
Bana verilse sorardım bende arkadaş sormamis ama kendini çok iyi hissediyormuş :) Umarim bu kafa o kafa değildir :)

AJA

Elit Üye
Negatif enrjiyi kovmak için okunan bir otsa bile miktarı o ise o kadar az ki. Adaçayı örneğin çok sık kulandığım bir bitki tütsü için ve 5-6 dal yakılır genelde.
Bilgi heryerde önemli hadi bilmiyorsanız öğrenin derler.Hiç bilinmeyen bir otu nasıl kullanırlar anlamış değilim.
Şu zamanda dr.lar bile ilaç verdiğinde araştırıp öyle içiyoruz ki kalmış bir hocadan söz ediyoruz.
Neyse tecrübe etmek için başa illede kötülük gelmesini beklemeyin.Daha dikkatli olun.
Sevegiler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...