Hissiyatın geliştirilmesi

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Selamunaleykum arkadaşlar.Açıkçası konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum bu hatadan dolayı öncelikle kusuruma bakmamanızı ümid ediyorum.Ben varolan cin dostlarımla zihinsel olarak irtibat kurmaktayım.Ancak hissiyatımı kuvetlendirmem gerektiğine inanıyorum onlarla birebir iletişime geçebilmek adına.Bu konuda bana tavsiyelerde bulunabileceğinize inanıyor şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Esen kalın..

decanfrost

Kayıtlı Üye
Ne gibi bir irtibat kuruyosun merak ettim isimlerini söyledilermi?
Birde cin derken tam olarak ne anlam ifade ediyor senin için
Ruhsal düzeydeki varlıklar çok çeşitlidir

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Şeytani, Sufli ve Ulvi dostlarım var ancak dediğim gibi sadece zihinsel bir irtibat söz konusu ancak bunu geliştirmem gerekiyor.Tavsiyesi olan yokmu ?

Dex

Banlı Kullanıcı
Forumdakilerden özendim cinle demonla konuşup değişik şeyler yaşıyorlar, bizim neden cinimiz yok, bizimde bir demonumuz olsa konuşsak, muhabbet etsek. Horultu bizde niye yok :D

Bire bir olarak çalmasaydın bari lafımı bir önceki konudan :D Bu arada ; nasıl bir iletişim bu resmen konuşabiliyormusun karşılıklı .

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Dex dostlarım sayesinde musallatı olan bir kardeşimin sıkıntısınıda çözdüm.Cin dostlarımı değerli bir hocam devretti bana.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım da görüşüyor 3 tane arkadaşı var ama zihinselden kastın nasıl oluyor onu anlamadım.

Mesela benim arkadaşım her şeyi onlara sorup cevaplıyor ve hatta cinlerin padişahı olan Yusuful Hadim de bizzat onun ağzıyla konuşup biz ile irtibata geçti ama tabiki sonrada büyüklere sorduğumuzda onun yusuful hadim ile görüşmesi mümkün değil demişlerdi.
Sonuç sık sık görüşüp arkadaş olmuş olmasına rağmen, bizim arkadaşı da kandırıyorlar. :)
Görüşme şekliniz hissi olsa anlayacağım da zihinsel görüşme nasıl gerçekleşiyor anlayamadım.

janet

Kayıtlı Üye
zihinsel görüşme beyninin içinde duyduğu cevaplar, kulaklarınla değil :)

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Doğrudur kandırmayı severler...Soru ve cevaplar zihninde gerçekleşiyor.

Doğru janet

Tecelligah

Kayıtlı Üye
zihinsel görüşme beyninin içinde duyduğu cevaplar, kulaklarınla değil :)

Hissi olmuyor mu bu görüşmeler. :) Yani ben öyle sanıyordum yanılıyor muyum? :)
Ya da şöyle desem hissel ve zihinsel aynı şey sayılmaz mı öyle ise? :)

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Kısmen ve o yüzden diyorum ki hissiyatımı geliştirmem gerekli. Direk duyabilmem ve daha yakın hissedebilmem için.

gümüş

Kayıtlı Üye
Onlara neden sormuyorsunuz ? Yani şimdi ciddi almıyor gibi görünmek istemem de mantıken onlar bizden çok uzun zaman yaşadıklarına göre muhtemelen iletişimde de çok çok daha fazla tecrübelidirler. halihazırda zaten iletişimde iseniz bunu daha kaliteli hale getirmenin yollarını bizzat onlarla tartışmanız daha uygun olmaz mı ?

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Onlara güven olmaz dostum bu siteden bir çok kişinin yardımcı olabileceğini düşünmüştüm.Sizlerin fikirlerini analiz edip onlara güvenmek daha mantıklı geldi.

juba

Kayıtlı Üye
her cine güvenilmezde melek dostumuz olablirmi ? yada sadece iyiliğimizi düşüne bize yardımcı olan bi varlık ?(insan dışında tabi :) )

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Benimde dostum çok, ancak soru cevap olayları dediğim gibi zihinde gerçekleşiyor yani içinden yada aklından geçirdiğin şeyler gibi direk kulağınla işitmen söz konusu olmuyor.
Ama sitenin tabiri caiz ise "as" ları konuya kayıtsız kaldılar halbuki birçoğunun kendilerini enerji konusunda profesyonel anlamda geliştirmiş olduklarını tahmin ediyordum.Neyse yinede hoş sohbetiniz için teşekkür ederim.