Hıdırellez Gecesi Yüzüğe Bakmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba önceden bir konuda okumuştum ama hatırlayamıyorum belki bilenler yardımcı olur. Bir bayan Hıdırellez akşamı su dolu bardağa yüzüğü atmış ve yüzüğün içine bakınca evleneceği kişiyi görmüş. Bu tam olarak nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz?

AJA

Elit Üye
Bunu hiç duymadım ama varsa ben de yapmak istiyorum :D Yüzüğü toprağa gömerler bunu bıliyorum da suda görmeyi duymamıştım.Belki de çıkar biri anlatır.

Erkekler tuzlu ekmek yeyip yatıyormuş kızlarda elmayı soyup yastığının altına koyup yatıyorlarmış rüyaalrında evleneceği kişiyi görmek için. :) Çok farklı uygulamalar var.
Ben bugün 41 adet farklı bitki topladım onu bir şişeye koyup bu gece ağaca asacağım.sabah bu suyla yıkanılacak hastalıkllardan arınmak için yapılıyor .He bir de dileklerimi gül ağacının dibine gömdüm :) Daha önce bir defa yapmıştım ve kabul olmuştu.Tabi evleneceğim (evlenirsem tabi) erkeği de görsem fena olmazdı hani :D
Hepimizin dilekleri kabul olsun :)

GogoL

Kayıtlı Üye
Elmayı soyup yastık altına koymuşluğum var ve rüyamda bir Japon ile evlendiğimi görmüştüm.. Bir 10 yıl oluyor bu rüyayı göreli halen bekarım ve hiçbir japon tanımıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...