Herkese çok teşekkür ederim.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Öncelikle benim bu siteyle tanışmam yıllar öncesine dayanır. Gerçekten çok eşsiz çok iyi insanlar vardır.. hepsinin altın gibi kalbi vardır.
aja hurum hataylı diğerleri adını sayamadıklarım. Herkese teşekkür ediyorum. Bu sitede olmak mutluluk verici. gizemli olaylarımızı anlayan tek site burası diyebilirim.. Net üzerinde o kadar site var hepsi beş para etmez.. psişik yetenekleride burada geliştirebiliriz..
Allah daim etsin herkesi.. Allahın rahmeti sizin üzerinizde olsun...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederiz TheDoctor :) Sende öyle altın kalplisin.Haklısın Gizlimabet Platformu başka birşey. Gerek moderatörleri gerek yöneticileri hepsi çok iyi çok özel insanlar. Bende burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Hayatımın değişmesinde bu site bu insanlar yer aldı...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Üst üste mesaj yazmak yasak biliyorum fakat en son cümlemde uykusuzluktan yanlış yazmışım; yer aldı yerine rol oynadı yazacaktım ... Moderatörlerden biri düzenlerse sevinirim :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yazdığınız yorumlarla, üyelerle iletişiminiz ve paylaşımınızlada teşekkür etseniz daha bir makbule geçicek :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gerçektende nette öyle siteler var ki;cam önünde çekirdek çıtlatıp sakız çigneyen dışarıyada laf yetiştiren canlı kıvamında seviye olarak.Mahalle kahvesi gibi:boxing_smiley:Farkımız burda oluşumuz:cowboy:

AJA

Elit Üye
Burada öğreneceğiniz ilk şey herşeyden evvel sabır.Forumun kuralları ne kadar hoşlanılmasa da bazen bazı üyeler tarafından size önce davranış ve fikirlere saygu duymayı had unsurunu geliştirmenizi öğretiyor ,çok fayda sağlıyor ,bunun bir çok kişi farkında bile değil :)
Sonrasında farkındalığımız artıyor.Öğrendiklerinizle + size kalıyor.
Kendi adıma yapmış olduğunuz lutüfa ben teşekkür ettim yukarıda.

Not: Lütfen konu altında beğendiğiniz yorumlara teşekkür butonu kullanın.Rahatsız olduklarınıza da aynen şikayet butonu.Buna göre bizde en kısa sürede duruma müdahele ederiz.
Sevgiler. :)

Bu arada urum hataylı diye yanlış yazmışsınzı güldürdünüz beni :D Urum hataylı gibi olmuş. Nick çok uzun sadece Urum yazmanızda yeterli ;)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Urum hataylı yazısını görünce bu kim acaba dedim sonradan jeton düştü :)

Rica ederiz biz teşekkür ederiz :D

kivep'in yorumunun altını kırmızı kalemle çizdiğimi belirtmek isterim

AJA

Elit Üye
Hayır teşekkür edemezsinnnnnnnnnn. ! Kaç kere diyeceğim acaba tanrım :D Vurun beni :D

Teşekkür butonunu pembe mi yapsak acaba :) Butona tıklayın lütfen mesaj yok ..

AJA

Elit Üye
Hoca camii de doctor :) Estağfurullah.

İyi forumlar.

kohen

Kayıtlı Üye
Ben de bu siteye yeni uye oldum gordugum en donanimli be basarili site diyebilirim. Emegi gecen herkese tesekkuru borc bilirim. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun ve gonlumuzun muradi neyse gerceklestirsin . Sevgiyle...