Herhangi bir dini inancı olmayıp bu sitedeki uygulamalardan yapıp başarılı olab varmı?

sibelya

Kayıtlı Üye
Ateist deist agnostik vs dini inancı olmayıp bu sitedeki uygulamalardan yapıp başarılı olan var mı? Dileği gercekleşen veya ?

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Biraz sonra " ne denediniz, ne için denediniz " soruları yağmaya başlar :)

makssenberg

Kayıtlı Üye
Pardon? Yüz bulmak filan . ben kinci bi insan olmadıgım için uzatmadım küçük bi tartışma yaşadık sadece. Olayları büyütmek için fazla küçük beyinlisiniz demek ki
Kinden bahsediyor bir de. size kibarlıklarından ödün vermeden tamamen saf niyetlerle yardımcı olmaya çalışanlara durduk yere kızan sizsiniz biz kızmamız gerekirken bir de kin tutacakmış. Hepimizin hayatında kötü şeyler geçebilir biz öfkemizi sizin aksinize burada yansıtmıyoruz özel gününüzde misiniz bilmiyorum beni de ilgilendirmez bugün kavga arıyordunuz resmen. Sorduğunuz sorulara cevap beklemeyin benden bundan sonra.

Elam

Kayıtlı Üye
Ben kimseye durduk yere kızmam 1 .
Ben öfkemi burda yansıtmam 2 .
Özel günüm.konu bu değil 3 .
Bugün kavga aramadım sadece normal bi şekilde konuştum çok alıngansınız 4 .
Cevap vermesen daha iyi olacak ,çok da umrumda değilsiniz zaten 5 .
İyi forumlar.
yazmadan edemedim. Enteresan bir kisiliksiniz.. Farkındalık kazanamamak ne.demek öğrendim sayenizde :)

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Sana verilecek o kadar güzel cevaplar var ki... Ama bu sitenin yöneticilerine ve kendime olan saygimdan tenezzül bile etmiyorum.
Ama hukuk karşısında gorusucez.

Talahu

Kayıtlı Üye
Açılan konunun belasını vermişler yine hadi bakalım :ROFLMAO: