Her insan büyü yapabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Şimdi sitede yaklaşık 1 haftadır geziyorum. Yanıt bulabilmiş değilim ve aklıma yatmayan bir sürü şey var.

21 Kasım tarihinde bir arkadaşım intihar etti. Böyle büyü tarzı şeylere inanıyorum. Ancak hiç denemeye ne ihtiyacım, ne de cesaretim oldu. Arkadaşım yazar biriydi ve arkasında bir not bırakmadan gitti. Ne sebebi belli, ne amacı belli... Arkadaşıma 2 soru sorabilmek istiyorum tabii 2 soru değil ama 2 soru hayati önem taşıyor. Yanlış anlamayın, nefret ederim insanlara zarar vermekten eğer insansa bunun sebebi... Sadece sebebini bilmeliyim. Kendimi her ne kadar o felsefeye erişmiş olarak görmesem de Mevlana derdi bana ve o da Şems'ti benim için... Çevremde 2 tane cadı var birisi hayatımın aşkı, biriyse lanet bir fesat. Onlara yüklemek istemiyorum ki defalarca uyarıldım. Yapma diyorlar sürekli olarak, bırak ben yapayım sonucu biraz sıkıntılı bir dönem olur ancak yaparım diyorlar. Ben onlara kıyamıyorum. Lütfen bana güvenli bir yöntem söyleyin. Arkadaşım için her şeyi yaparım... Bir inanca bağlı olmalısın illa ki diyorsanız Pagan inancına kendimi yakın hissediyorum. İnanç şart mı ayrıca?

IQ: 143
İnanç: Agontisizm

Ne kadar lazım olur bilmem ama yeterli düzeyde zekaya sahip olduğumu düşünüyorum. Doğuştan şeylerim oldu, evet. Yaratıklarla bi aralar çok samimiydim ancak inancımı kaybettiğimde bana uğramayı da kestiler. Bilmenizde yarar vardır diye yazdım.

Doğayla kalın.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Mabet sahibi yule'ile görüsün, siz kendiniz bence bu işlere hiç girmeyin deneyim, tecrübe, bilgi bunlar önemli yule'ye mesaj cekin gelen cevap neticesinde ona göre kendinize yol haritası çizer ne yapmanız gerekiyorsa yaparsınız ilk olarak güvenli deneyimli kişiler bulup denemeniz sevgilerle

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Mabet sahibi yule'ile görüsün, siz kendiniz bence bu işlere hiç girmeyin deneyim, tecrübe, bilgi bunlar önemli yule'ye mesaj cekin gelen cevap neticesinde ona göre kendinize yol haritası çizer ne yapmanız gerekiyorsa yaparsınız ilk olarak güvenli deneyimli kişiler bulup denemeniz sevgilerle
Teşekkürler, ulaşmayı deneyeceğim.

Ölülerle iletişim konusunda açılmış bir sayfa vardı http://www.gizlimabet.com/threads/25674-quot-Necromancy-Ölülerle-İletişim-quot
sanırım sorunuzun cevabı burda
Teşekkürler, ancak bir alt yapım olmadan bu yola çıkmak ne kadar doğru kestiremediğimden denemeye çalışmayacağım.

Keira

Moderator
Öncelikle Sayın Lymon site kurallarını okumadıysanız okumanızı öneririm. Sitemizde kullandığımız yazı fontu Verdana, puntosu 2, rengi otomatiktir. Yani Konu başlıkları ve önemli bir kelimeyi vurgulamak dışında yazılarımızda bold butonunu kullanmıyoruz. Gelelim sorunuza eğer herkesin büyü yapma yeteneği olsaydı herkes her istediğine sahip olur, istediğine zarar verir dünyada tam bir kaos oluşurdu. Ayrıca siz ölen arkadaşınızın ruhuyla iletişime geçmek istiyorsunuz, yazınızdan anladığım kadarıyla.. Konunuz ile konu başlığınız çok farklı. Büyü asla güvenli bir yöntem olamaz çünkü büyünün her zaman bir bedeli olur. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için durusezi ve görünüzün daha doğrusu bu kategorideki tüm yeteneklere sahip olmanız ve bu yeteneklerinizin çok güçlü olması lazım ya da bu yeteneklere sahip çok güçlü biri size kanallık edebilir. Ancak bu seviyede birini de bulabilir misiniz bu tartışılır bir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...