Hayatını arasıra negatif derin kuvvetli düşünceleriyle hisleriyle berbat eden var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rookie1234

Kayıtlı Üye
Hayatını düşünceleriyle hisleriyle berbat eden, kendi aleyhine olumsuz olaylar gerçekleştiren var mı?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Evet var.
Tam tersini yapabilenler de var ama.Bu forumda bile bir çok emsali vardır.Biraz derinlere inin bakalım.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eh evet var. Bir aralar bende böyleydim.. Zamanla düşünmeyi bıraktım tabii ki, aklıma negatif düşünceler geldiğinde ucu bucağı olmayan bi denizin ortasında, kendime ait bi evde olduğumu düşünürüm, yada gökyüzünde uçtuğumu, rüzgarın her zerresini hissettiğimi gibi. Negatif düşünceyi pozitife çevirmek gerek bence bundan kurtulmak için :)

shado

Banlı Kullanıcı
Düşünmeyin bende olumsuz bir insanım OKB de olabilir bilmiyorum takıntılı bir insanım gece yatarken günün özetini geçen tiplerden ama son zamanlarda önemsemiyorum vaktimi iyi değerlendirmeye çalışıyorum sonuçta hiç birimiz ölümsüz değiliz(belki vardir aramizda bir dracula bilemiyorum) boşverin yaşadıklarınızı degiştiremiyorsunuz mutlu edin kendinizi olumlu düşünün daha iyi hissedersiniz.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Benim onlardan biri de. Hayatımda negatif düşünceler pozitif düşüncelerden daha çabuk gelişti her zaman. Depresyona girmeye de çok meyilliyim zaten. Özellikle pozitif düşünün pozitif olsun felsefesini hiç başaramadım çok denedim ama olmuyor iyi düşündükçe tersi oluyor sanki. Murphy kanunlarının canlı örneğiyim diyebilirim.

magicex

Kayıtlı Üye
"An" da kalmayi basarabilmek, bu teorik çözüm. Bi ara nasil olduysa bana lutfedildi. Anda oldugun zaman geriye donuk dusunceler minimize oluyor. Pratik için de kuru üzüm yemeni öneririm, vesveseyi azaltıyor.
Saygılarımla.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ara ara oluyor bende ve kontrol altına almazsam düşündüğüm gerçekleşiyor ne yazikki

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Ben olumlu düşünerek çaresizliği yenmeyi öğrendim diyebilirim. Her karanlık gecenin bir aydınlık sabahı olduğu gibi aydınlık gününde karanlık gecesi varmış. Bunu gördüm! Lakin hiç birşey beni yıldıramaz. Herşey çok güzel olacak. İyi düşünün, pozitif düşünün, size verilen güzel şeylere şükredin ve mutlu olun. İnanın güzel şeyler çorap söküğü gibi gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...