Hayatimdaki gariplikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Isla

Kayıtlı Üye
S.A siteyi uzun zamandir takip ediyorum ama anlatmak istediklerimi ancak şimdi cesaret bulup anlatmaya karar verdim, yazim yanlışı olursa mazur görün şayet telefonumdan yazıyorum..
Bundan bir kaç yıl oncesi cok net yasadigim urkutucu ilk olayimi paylasicam, Gece 3 sularinda wcyr kalkmistim ve wcde çok oyalandim demek istediğim isim bitti ama halen oturdum ve aklima birşeyler geldi ne geldi hatırlamıyorum şua o anda gözüm lavabonun altindaki plastik eldivenlere takildi oraya bakip daldim yani neyseo an durup dururken o eldivenler yere düştü kayicak bir şekilde durmuyodu ve anlamsiz bir biçimde düştü ikiside o an ben panik oldum ve izlenme hissi yaşadım çok rahatsiz oluyordum.hmen banyodan dışarı ya attım kendimi direk mutfağa girdim ve girmemle buzdolabinin uzerindeki peceteler yerlere düştü buzdolabina çok yakin degilim benim hizimla rüzgar yaptı desek paketten ciktilar resmen heryere dagildi peceteler o an lamba bile kapatmadan bu sefer kendimi odama attim ve dua okumaya başladım yanima kuran kerim koydum ama izlenme hissi okadar kotuyduki sabaha kadar uyuyamadim ve yan yatak boştu ondan sabah ezanina kadar sanki biri oturup kalkıyor mus gibi gicirtilar geliyordu.

2.ci yaşadığım garip olay ben nickimden belki anlasilmaz.bir bayanm ve evlenmeden once bir kac defa ben gece uykuya dalicagim sira da karabasana benzer ama çok farklı birsey gelip beni taciz ediyordu demek istedigim his olarak enerji hissediyordum ve çok rahtsiz oluyordum bu durumdan gece nezamn ayetel kursi okumaya başladım ve evlndim birdha olmadı.
Bir diğeri , gene wcde yaşandı :) malesef banyomuzn lambasi patlamisti durup durrken bizde ogun ampul alana kadar mum yaktik bir tane pyle girdim wcye bu sefer bir erkek nefes alisverisi duydum 40 yaşlarında bir adamin genizden nefes almasina benziyordu ve banyonun tavanindan geliyordu yön olarak cok korktum ve emin olmak istedim bana mı oyle geliyor diye ve şok oldum bir muddet kaldım ve ses bana doğru yaklasiyordu kalbim durucak sandım hemen kendimi dışarı attim ve ruzgar gibi bir sekilde pesimden birsey geldigini hissettim o gece de bzde kalan yakinimda kendi adini seslenen bir erkek sesi duydugunu soyledi gene 40 yslarinda ve yanki gibi geldigini soyledi oda çok kprkmustu.
Son olay bir kaç gundur kuran okuyprum ve cin sureside okuyprum bugun ruyamda bor cinin bana asik olduğunu soyluyorlar ve ben dua okudugum için bna yaklasamiyormus arkadaşlar yardım edin musallatmi oldu bana yada cin suresi okuyorum kapimi actim istemeden ama oncesinde de gariplikler vardi lutfen cevap bekliyorum teşekkürler

muratsavci

Kayıtlı Üye
Merhaba

Anlattıklarınız Sizin Bilinç Altınızın Bir Oyunuda Olabılır. ben önce psikolojık destek onerıyorum Bilinçaltınızı bır temızlemenız lazım bence cunku hatırlamadıgınız cocuklugunuzda yasadgınız bır olayın etkılerı devam edıyor olabılır. bunun dışında bır varlık musallatı söz konusu ise ; Ehli Olan Birinden Yardım almanızdır.

Isla

Kayıtlı Üye
Sayın bloody_kisses, Yorumunuz için teşekkürler .
Yaşadıklarım benim bilinçsizce yaptıklarım diye düşünüyorum kucukken boynumda kuran varken wcye girmem bunun idrakinda olmamam çünkü ufaktim bunlardan bir musallat durumum olmuş olabilir buarada sadece siz yorum yapmissiniz yaşadıklarım pek dikkat çekici değil sanırım :)

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Dikkat çekmek içinmi yazdınız bu konuyu?

Isla

Kayıtlı Üye
Hayır bir yorum almak için yazdım kimseden cevap gelmemesi halinde bende dikkat cekmedi diye düşünüp o şekilde yazdım.

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Burası bir parapsikoloji platformu saatte onlarca buna benzer konu yazılıyor ve okunup cevap veriliyor.Biraz araştırma yaparsanız aradığınız cevapları bulmanız mümkün.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Urmia'ya şu konuda destek vermem gerekiyor. Sitede herkes yok el gitti, eldiven düştü, cama baktım cam büyüdü, aynaya baktım kafam döndü gibi konuların hepsinin birer paranormal açıklamasını beklemeniz oldukça mantıksız. Bir yer açık kalmış karşılıklı esen rüzgarla eldiven düşmüş olabilir. Ya da aynaya çok baktığınız zaman beyniniz sizin görmüş olduğunu şekli yani kendinizi farklı gibi gösterme eğilimine girmiş olabilir. Yani her yaşanan olayın bir musallat bir büyü ya da bir varlıksal nedeni yoktur. Herkes özel olmayı ve özel şeyler yaşamayı ister. Ve iyi ya da kötü böyle de görünmeyi arzular. Bu arzular insan olarak bizlerin yarattığı birer bütünsellik olmasına karşın artık herşeyde bir parapsikolojik şey aramayı bırakalım diyorum. Haksız mıyım??

Isla

Kayıtlı Üye
Peki konumun silinmesini talep ediyorum Teşekkürler

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Konu Kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...