Güvenlik kamerasındaki esrarengiz görüntü

codzombi

Kayıtlı Üye
Adapazarı'nda bir işyerinin güvenlik kamerası, işyeri önünde sabah saatlerinde beyaz renkli etrafında yeşil ışıklar saçan nesne görüntüledi. Bir süre hareket ettikten sonra yükselerek kaybolan nesneyi gören kuşlar da korkup kaçarken kimse buna bir cevap veremedi. Evi işyerinin yanında olan 38 yaşındaki Tarık Kıran güvenlik amaçlı olarak işyerinin giriş kapısının üstüne taktırdığı güvenlik kamerasını kontrol ettiğinde bilgisayar ekranında hareket eden bir nesne gördüğünü söyledi. Bu görüntüleri habercilere gösteren Tarık Kıran şunları söyledi.. "Burada sık sık hırsızlık olayları olduğu için işyerinin önüne taktırdığım güvenlik kamerası görüntüsünü incelediğimde ekranda hareket eden bir nesne gördüm. Beyaz renkli sürekli hareket eden, çevresinden kıvırcımlar çıkan yeşil renkli nesne evimizin ve işyerinin önünde hareket ediyordu. Bir süre bahçede hareket eden nesneyi gören evin demir kapısına konan kuşlar bile korkup kaçtı. Nesne 25-30 saniye sonra yükselip kayboldu."

[video=youtube;y1ZJlnGKs7o]http://www.youtube.com/watch?v=y1ZJlnGKs7o[/video]

Kaynak hurriyet

elezya

Kayıtlı Üye
ben sadece beyaz ışık gördüm

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Hiç bir esrarengizliği yok bence...

Babafaca

Kayıtlı Üye
bu esrarengizse ben bundan daha esrarengizmişin onu anladım..

Foras

Kayıtlı Üye
Heyecanını kaçırmak istemem fakat uçan bir beyaz poşet gibi :(

Godric

Banlı Kullanıcı
Ayna
Saat ışığı yansıtma ya da mekanın karşısından parlayan bir ışık da olabilir

zombiee

Kayıtlı Üye
Ortama tutulan bir ışık değil. Öyle olsaydı kapının parmaklıklarından geçerken karşıya yansırdı ama dikkat ederseniz yansıma yok. Direkt olarak kameraya tutulmuş bir ışık, mercek ya da saat ışıgı mı dersiniz bilmem. Bence bu şekilde kamerayı izleyen kişiye şaka yapılmış o da dünyayı ayağa kaldırmış :). Bir varlık olsa da bundan ne çıkar ? Altı üstü bir beyazlık.