Gulberk

gulberk

Kayıtlı Üye
Rüyayı gören (erkek18 yaşında)yeğenim ve annesi benim kullandığım gri arabayla(gündüz) giderken iki genç kıza çarpmışız;kızlar hemen ölmüş(kan yokmuş)..Kızlara çarptığımız anda ben çığlık atmışım ama o kadar ve ardından son derece sakin davranmışısız ,arabadan inip kızların başına gidip -aa ölmüş deyip yeniden arabaya binip gitmişiz.Yeğenim orda kalmış o anda oraya gelen bir iki kişi ne oldugunu sorduklarında - bizim önümüzde giden araba çarptı demiş...

Rica etsem ,yorumlarsanız minnetttar kalırım..Teşekkür ederim..:nopity:

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Normal , rütin hayatınızda size çok büyük heyecan vermeyecek 1-2 haber alacaksınız ve sanırım bir sürpriz ziyareti olacak , yani 2 bayan uzun yoldan gelecek ama şu an ki yaşadığınız bazı sıkıntılardan dolayı biraz nötr kalıp fazla sevinmeyeceksiniz .

gulberk

Kayıtlı Üye
Teşekkürler değerli Amethyst..Ne yazık ki keyifli bir yorumu yokmuş rüyanın , nedense hoş bir şey beklemiştim.:eek:fftopic:
Emeğine, yüreğine sağlık:nopity:

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler değerli Amethyst..Ne yazık ki keyifli bir yorumu yokmuş rüyanın , nedense hoş bir şey beklemiştim.:eek:fftopic:
Emeğine, yüreğine sağlık:nopity:
Rica ederim sayın gulberk :)
Aslında sizin renksiz ruh haliniz ufak sevinçlere bile yer vermiyor .. Bunun dışında rüyada "kötü" bir yorum yok :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın

gulberk

Kayıtlı Üye
Aslında sizin renksiz ruh haliniz ufak sevinçlere bile yer vermiyor ..

Ah sevgili Amethyst, bu kavgada bile sölenmez insana... :)Renksiz ruhumda sizlerin ayrı yeri olduğu için bişi demiyorum :Angel_anim:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çok güldüm gerçekten. Rüyada neşeli ya da olumlu bişey görünmese de mesajlarda oldukça eğlendim ve renksiz ruh halinizi oldukça renkl ibir hale getirmiş olduğunuzu gördüğüm içinde mutlu oldum :D

gulberk

Kayıtlı Üye
Çok güldüm gerçekten. Rüyada neşeli ya da olumlu bişey görünmese de mesajlarda oldukça eğlendim ve renksiz ruh halinizi oldukça renkl ibir hale getirmiş olduğunuzu gördüğüm içinde mutlu oldum :D

Siz mutlu oldunuz diye bende çok mutlu oldum sayın Yule.. Ama çatlıyacağım sormazsam :biggrinjester:,şu neşeli yada olumlu gözükmediğini vurguladığınız rüyaya sizin yorumunuz nedir??..:willy_nilly::willy_nilly:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..