Gozlerimi kapayinca gordugum insanlar

denisbucu

Kayıtlı Üye
Gece uyumak için gözlerimi kapayinca ilk başlarda beyaz parlak şekiller götürdüm şimdilerde istem siz bir şekilde tanımadığım insanlar görüyorum en son gördüğüm is yerinde olan bir adam kahverengi pantolonu aynı renge yakın bir kazak biraz sakali olan kumral genç bir adam gördüm elinde fincan yada bardak buna benzer birsey birden goruntusu geldi 3 yada 4 saniye kayboldu ben düşünmeden birden geliyo gözümün önüne nedir acaba ?

Reionization

Kayıtlı Üye
Nrem peryodunun diğer 3 evresinde ve Rem periyodundan uyandığında insan, uyuduğunu ve rüya gördüğünü rahatlıkla idrak edebilirken nrem peryodunun ilk evresi için durum ne yazık ki bu şekilde olmaz.

İnsan, uykunun NRem Peryodunun ilk evresindeyken yani uyku-uyanıklık arası halindeyken bir rüya gördüğünde, zihinsel bir yanılsama sonucu, gördüğünü bir rüya olarak değil, tersine gerçek yaşanmış olaylar şeklinde algılar. Genelde paranormal tecrübelerin büyük çoğunluğunda aynı durum geçerlidir. Rüya görürüz ama beynimiz uyuduğumuzun farkında olmadığı için gördüklerimizi gerçek zanneder.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu sorun bende de var, hadi dedim ki musallat olan cinler sagliyordu onlardan kurtuldum hala devam ediyor ustelik hem insan hemde insan olmayan bir cok sey goruyorum, bazen hatta cok oyle oluyor ki korkutuyor sanki tam yanimda 1 kac cm otemde gibi yakin bana bakiyor korkarak gozumu aciyorum, bu nasil nornal bi durum olabilir ki kimseden duymuyorum boyle seyler sadece burada goruyorum bunu yasayan insanlari