Gelecekten kısa görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Merhabalar. Öncelikle 17 yaşındayım ve bazı görüntüler görüyorum. Genelde sabah kalkınca gözümün önüne kısa bir film şeriti gibi geliyorlar. Yaklaşık bir aydır düzenli olarak görüyorum. İlk başta fazla önemsemedin ama sonra gördüğüm görüntüleri iki üç gün sonra aynılarını yaşadım. Genelde kötü olayları görüyorum mesela durduk yere disipline gidiceğimi gördüm ve gittim. Yardım ederseniz cok sevinirim eğer bu bir özellikse geliştirmek için elimden geleni yapmak istiyorum.

John Constantine

Kayıtlı Üye
aklıma dejavu geldi birden.. neyse ilgili arkadaşlardan yardım bekliyoruz :)

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Buna 6. his denir.Bazen de durugörü ki vizyon görme şeklinde olur.Seninki gibi yani.nasıl veya ne şekilde gördüğünün önemi yok.Kesinlikle korkma bu geliştirmen ve kontrol altına alman gereken bi yetenegin o kadar.Forumdaki 6. hisse dair konuları bulup oku mutlaka. Ayrıca meditasyon da yapmalısın bol şans.

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim hayır korkmuyorum:) peki bakacağım 6. Hisle İlgili meditasyonlara önceden meditadyon yapmayı denemiştim fakat bırakmak zorunda kaldım galiba tekrar başlamalıyım.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ruhsal ve zihinsel gelişim için meditasyonu sürekli yapmalısın ama bi denge kurmalısın ki parapsikolojiye ayırdıgın zamanı abartıp sosyal hayattan aşırı kopmamalısın :) bunu söylüyorum ama bazen asosyallik bana cok cazip geliyor :) yine de evdekiler yüzünden meditasyona vakit bulamıyorum :s

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa sitede bunu geliştirmek için bir çok konu mevcut.Fakat böyle yetenekler söylenmez.Sonra pişmanlığını çok çekersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...