Frekanslar ve Farkındalık

La-edri

Kayıtlı Üye
Frekanslar Ve Farkındalık

Beyin adı verilen dalga yumağı yapının, kainatı kavramasındaki açılımı, farkındalığını ne kadar etkiler? Dalga yumağı yapıda, şuurun kendisini keşfetmesini sağlayacak olan, kudretini açığa çıkarması kadarıyladır. Hikmet boyutundaki yapı, kendisinde bulduğu alan genişliğinin yaşamını ve hissedişini açığa çıkarabildiği haliyle yaşar.

Geniş bir vizyondan bakabilen bir yapıda açığa çıkan tecelliler, algısının da genişliğine bağlıdır. Dalga yapıda gerçekleşen sayısız işlemin, kainatı her noktasına kadar duyumsayabildiğini buna rağmen açığa çıkan algının sadece belli eşiklerde kaldığını her an gözlemlemekteyiz. Bir televizyon, bağlı olduğu uydudan gelen veriyi ancak kendi kabiliyeti(algısı) kadarıyla açığa çıkarabilir. Dalga yapı her an yenileniyor. Bedende kendini yaşamaya çalışırsa, alçak frekans boyutunda sıkışıp kalır.

Şuur kendini ancak farkındalık alanının genişliği kadar tanır. Üst frekans boyutlarına çıkması ve kendisini o katmanlarda tanıması ise, o anda açığa çıkaramadığı kendi potansiyelini bilmesi ve yaşaması ile mümkündür. Kayıtlanmış bir yapı orjin varlığını açığa çıkaramaz. Kayıtlanmış şuur, sonsuz ve sınırsız potansiyelin kendisinde olduğunu da bilemez.

Son yıllarda gelişen nöroloji artık kendi kendimizi programlayabileciğimizi dile getirmektedir. Her frekansın ayrı ayrı işlevleri olduğu bilim dünyasında yayınlanmakta. Suçluluk, pişmanlık,ilişkiler,kapanıklık ya da epifiz bezinin aktivasyonu için uygun frekanslarla tedaviler günümüzde yapılabiliyor. Frekans boyutunda oluşmuş bir tıkanıklık madde boyutuna aynen yansıyor.

Eğer başınız ağrıyorsa Rast makamında bir eserin frekansı sizi rahatlatacaktır. Ayaklarda yaşanan bir rahatsızlıkta ise Uşşak makamı şifa olacaktır.Solfeggio Frekanslarıda bu tarz uygulamalara örnek olarak verilebilir.

DO – 396 Hz – Suçluluk ve korkuları serbest bırakma

RE – 417 Hz – Felaket halleri ve kolayca değiştirilmesi

MI – 528 Hz – Dönüşüm ve mucizeler (DNA onarımı)

FA – 639 Hz – Bağlantılar / İlişkiler

SOL – 741 Hz – Sezgilerin uyanışı

LA – 852 Hz – Ruhani duruma geri dönüş

Tanımlanmış olan bu frekanslarla kendimize akort yapabiliriz. Böylece frekans boyutumuzdaki kayıtları temizleyip an'ı yaşamamızda bir engel daha böylece kalkmış olur. Niceliksiz ve niteliksiz,kayıtlardan beri olarak seyr halini yaşayabilmek için, sonsuz alemlerden açığa çıkan yollardan bir yoldur. Yüksek frekans algısında kayıtlardan beri olanı yaşamak dileğiyle. Sevgiler.

Alıntıdır.

Newinitial

Kayıtlı Üye
Tam anlamış değilim. Örneğin ;– 528 Hz – Dönüşüm ve mucizeler (DNA onarımı) buradaki onarımı yapmak ıcın ne tÜr dınlemek gerekiyor?

http://youtube.googleapis.com/v/tZrBRQn6K0A&rel=1

İnterneten biraz araştırdım. MI – 528 Hz tarzında müzikler bu karşıma çıktı. İçinde bir sürü illumunati ve masonik işaretler vardı. İzlemek dinlemek faydalı mıdır? Kaynak da verebilirseniz bu frenkanslardaki müziklere iyi olacak gibi.

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Kesinlikle kaynak çok önemli. Çünkü kendimi geliştireyim derken biliçaltını kirletmek riski de var. Bence bu tarz şeyleri dinlemek çok sakıncalı. Kendimi geliştirebilmeyi isterim ama güvenilebilecek bir kaynak büyük olasılıkla yok.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu günlerde kafama takılan konular.. Güncellenip gözden geçirilmesi gerektiğini düşündüm, emeğinize sağlık La-edri..

fransula

Kayıtlı Üye
Bu günlerde kafama takılan konular.. Güncellenip gözden geçirilmesi gerektiğini düşündüm, emeğinize sağlık La-edri..

Bugünlerde ben de mp3 lere takılmış durumdayım. Sebebini bilmiyorum ama ruhsal olarak sakinleştirici meditasyon müziklerine ihtiyacım var...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bugünlerde ben de mp3 lere takılmış durumdayım. Sebebini bilmiyorum ama ruhsal olarak sakinleştirici meditasyon müziklerine ihtiyacım var...
Ben on gün kadar yani çok kısa süre dinleyebildim o müziklerden.Uzun süreli dinlemek gerek faydalı olması için tabi.Bilinçaltı temizleyen müziklerde ve sürekli dinleyenlerde mide bulantıları ve başağrıları yaşayan insanlar var.Köklenmiş düşünce kalıbı atıldığı için metabolizma bu şekilde tepki veriyor.Aslında süreklilik kazandırsak, yaşamımızda böyle şeylere yer açsak belki daha relax insanlar olabiliriz.

fransula

Kayıtlı Üye
Ben on gün kadar yani çok kısa süre dinleyebildim o müziklerden.Uzun süreli dinlemek gerek faydalı olması için tabi.Bilinçaltı temizleyen müziklerde ve sürekli dinleyenlerde mide bulantıları ve başağrıları yaşayan insanlar var.Köklenmiş düşünce kalıbı atıldığı için metabolizma bu şekilde tepki veriyor.Aslında süreklilik kazandırsak, yaşamımızda böyle şeylere yer açsak belki daha relax insanlar olabiliriz.

Uzun süre ben de tahammül edemem herhalde. Genellikle iş stresi bunalttığında açıyorum biraz dinliyorum. Ya da uykuya dalmakta güçlük çekersem çok iyi geliyor. Yani sadece ihtiyaç anlarında dinliyorum :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Uzun süre ben de tahammül edemem herhalde. Genellikle iş stresi bunalttığında açıyorum biraz dinliyorum. Ya da uykuya dalmakta güçlük çekersem çok iyi geliyor. Yani sadece ihtiyaç anlarında dinliyorum :)
Evet bende sıkılıyorum böyle şeylerde:( devamını getiremiyorum.Sürekli aynı müzik birde görev halini aldımı itiyor beni.