fotoğraftaki varlık olabilir mi?

• Konbuyu başlatan cenkk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cenkk

Ekli dosyayı görüntüle 6488 Ekli dosyayı görüntüle 6491 Arkadaşlar bunu mayıs ayında çekilmiş olan bi fotoğraftan kırptım.fotoğrafa bakıp incelediğimizde bu varlığı farkettik.varlığın olduğu yere baktık.gördüğümüz şeyle örtüşen bir cisim bulamadık.ne bir çarşaf nede başka birşey.arkadaşımızada bu fotoğraftaki varlığı gösterdik ve oda bize yıllar önce yaşanmış bi olayı anlattı.bir genç intihar ederek ölmüş.varlığı fotoğrafta farkettiğimiz yer ise evinin bahçesi.fotoğrafı negatifleştirdik ve bir erkek ve bir kız görür gibi olduk.çocuk kız yüzünden intihar etmiş.bu kırpılmış bir fotoğraf.tüm samimiyetinizle bize inanın.amacımız sizi kandırmak veya eğlenmek değil.size sormak istediğimiz ise bu varlık nedir?tahminimizde haklımıyız?fotoğrafı çekilen arkadaşımda o tarafa hiç bakmamış.bu tür varlıklar fotoğraflarda görünebilirmi?ayrıca sizden fotoğrafı inceleyip açıklama yapmanızı rica ediyorum.

bu arada 2. fotoğrafta aynı yerde çekilmiş başka bir fotodan kırpıldı.oradada hareket ediyor gibi görünüyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ne olduğu bile belli olmuyor ki :/

C

cenkk

yakınlaştırmayı denedinizmi? :/ yakınlaştırınca azda olsa bişey çıkar diye umuyorum.dikkatli incelenince bişeyler çıkar belki :/

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yakınlaştırdıkça bulanıklaşıyor,biraz zorlama bir yorum ama sanki üstünde bayan gömlek olan birisi gibi duruyor yada bir montaj söz konusu

C

cenkk

size yemin ederim montaj falan yok.fotoğrafı çektikten çok sonraları farkettik.ama sanki hem sağda sakallı bir kafa hemde normal bir kafa görür gibi oldum.ben sadece ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.

nigxe

Kayıtlı Üye
Adamın birisi sanki kendini ağaca asmış gibi sanki

merve.t

Kayıtlı Üye
gerçekten de ilginç görünüyor. Keşke daha net olsaydı.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu bana 70'li yıllarda çekilmiş olan Kötü Ruh filmini anımsattı.Gerçekte hiçbir şey görülmezken fotoğraflara bu tip görüntüler yansırdı.Korkuluk gibi görünüyor sizin fotoğraftaki görüntü.Sanki bir bayan gömleğini andırıyor gibi.Daha yakın olsaymış ,bizde daha rahat görebilseymişiz.
Hakkınız var tabi yaklaştıkça flulaşır.
Arkadaşınızın anlattığı olay hangi yıllarda yaşanmış öğrenebilirmisiniz?

augury

Kayıtlı Üye
Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğraflarını çekerken içlerinden bir tanesi dikkatimi çekti ve fotoğrafı incelediğimde bebeğin iki omuzunda da sakallı dede siması gördüm. Fotoğrafı tüm aile halkına gösterdiğimde herkes benim gördüğümü görmüştü bir tek annesi dışında :) Bu fotoğrafta bana onu anımsattı. Doğruluk payı olabilir diye düşünüyorum

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bana carsaf gibi geldi telefondan girdigim icin iyice yakinlastirdim ışik dicemde olmiyacak gibi :D

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Fotarafta agaclara dikkat ederseniz hava rüzgarlî carsaf,cuval olsa orda durmaz zaten bulamaman normal ama için rahat olsun cin veya seytan kesinlikle degil

C

cenkk

teşekkürler arkadaşlar yanıtlarınız için.DNK sanırım dediğiniz şey doğru.bende şeytani olmadığını hissediyorum.dediğim olay sanırım 20 yılı aşkın bir süredir olmuş.fotoğrafı pc'de yakınlaştırınca sağ tarflara doğru sakallı bi yüz görür gibi oldum.ama tam ortada,yani kafa bölümündede başka bir yüz daha var sanırım.

C

cenkk

bu fotoğrafı ablamın fotoğrafından kırptım.ablam oralarda 40 dakikaya yakın durmuş ve zamanının çoğunu foto çekilerek geçirmiş.bu varlığın olduğu fotonun biri 14:56'da diğeri ise 15:28'de çekilmiş.yani 32 dakikadır veya daha fazla ordaymış sanırım.

nondoublecrosser

Kayıtlı Üye
Yansıma bence, etraf aydınlık ama onlar ışığı sevmezler. Sana maddesel olarak görünebilmesinin 3 ihtimali var:
1-Boyut Değiştirmesi ile(Çok az raslanır
2-Kısmi beyin kontrolü ile(sık rastlanır)
3-Kameranın bir ayna işlevi ile boyutlararsı pencere oluşturması.(Karanlık ve loş ortamlarda olur)

Sonuç:Görüntü 3 ihtimale de uymamaktadır. O %1 varlık %99 ışık yansıması ya da fotoshoptur.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Niye böyle fotoğrafların görüntü kaliteleri hep düşük olur anlamam 2015 yılındayız ...

mor_rena

Banlı Kullanıcı
Bana bunun gibi bişeyi öğretmenim göstermişti savaşta çekilen bi fotoğraf yalnız ölen şahsın fotoğrafta normal şekilde bulunması mümkün değil zaten aynen bu fotoğraftaki gibi beyaz saydam arası bi renkte arkadaşlarının tam arkasında görünüyor. Açıkçası bu fotoğrafa pek şaşırmadım ışığın kırılma açısı ve manyetik güçlere bağlı olarak böyle şeylerin görünebileceğini her zaman düşünmüşümdür ki bence çok değil az bi zaman sonra diğer varlıkları tespit edebilcek cihazların çıkacağını düşünüyorum

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
İlkinde sanki bedensiz beyaz bir elbise var sanki ama 2.si hiç gerçekçi değil bi tuhaflık var gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...