Evdeki tıkıtılar

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Arkadaşlar bir sorum olacak yakınımın hayatında bir takım olaylar gelişmeye başladı. Dün yatak odasında duran yüzüğünün kırılması yüklük içinden gelen gün içinde tıkırtı sesleri.eşiyle yatak odasında birlikte olamama, sürekli uyku hali karı kocadada aynı sorun bunlar hakkında fikiriniz varmı? Neler yapılabilir neden olabilir böyle seyler

Dolunays

Moderator
Bolca Tevhid çek. La İlahe illallah. Çek. Günlük günlük hiç aksatma. Hallolur İnşallah

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şu tıkırtı olayı bana da oluyor. Annem marketten küçük kaseler alıp süs diye odama koymuştu ama çıt çıt diye sesler geliyordu. Sabah ya da akşam farketmiyor. Bunun nedeni nedir? Şuan gelmiyor ses. Daha önceden de bazen televizyon kapalıyken televizyondan buna benzer ses gelirdi.

Core

Kayıtlı Üye
Uzun bir süre evin holünde tıkırtı ve adım sesleri duyuyordum, sanki evde birisi var sürekli holde dolaşıyor, o derece.
Adım seslerini duyar duymaz sesin geldiği yere gitmem bir oldu, bunu defalarca yapmama rağmen o hol bomboş :)
Bu durum bazen oluyor bazen olmuyor, alışıyorsun zaten.

taroh

Kayıtlı Üye
Bence evdeki diğer boyut yapısına ara ara farkındalık mı oluyor desem boyutlar arası duvarın. Zaman zaman kişilerin enerjisi ile incelmesi mi desem

ThEnd

Kayıtlı Üye
Tıkırtılar benim evimde bile oluyor. Küçücük böcekler gezerken boylarından büyük ses çıkarabiliyorlar. Yüzük plastik miydi? Kırılmak deyince aklıma gelen şey metal, gümüş, altın yüzüklere uymuyor çünkü. Evde ki enerjide çok büyük bir düşüş yaşanmış sanırım. Olay yatakodasında geçtiği içinde oradaki bir şey bunu tetiklemiş olabilir. Hangi dindensen ona uygun arındırma yapmayı deneyebilirsin.

fako

Kayıtlı Üye
Gün geçtikçe bu tür olaylar artık tabu olmaktan çıkıp daha yaygın ve yaşanır oluyor. Sanki zaman ilerledikçe paranormal olaylar artıyor. Bir yıldır bu tür şikayetleri olan insanlar ile görüşüyorum bir defter topladım. Aslında bu defter tutma eylemi; beş yıldır devam ettiriyorum. Ancak son zamanlarda şikayetler arttı. İleride belki daha normal karşılanacak derecede bu olaylar yaygınlaşabilir, sebebini bilmiyorum. Kısaca belirtmek isterim ki sizden kaynaklı değil, genel olarak arttı bu durumlar. Bu bakış açısı belirttiğim gibi, benim tecrübelerime dayanan bir yorum.