Evdeki Gariplik ?

lütfenalın

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba Ben 16 Yaşında Bir erkek çocuğuyum. Yaklaşık 1.5 Hafta önce cinleri araştırıyodum filmlerini izliyodum ve onları anıyodum isimlerini. Ve 2-3 Gündür korku içindeyim evdeki objeler yere düşüyor veya ses çıkarıyor çatır çutur sesler. TV den falan çıkmıyor bu sesler plastik şeylerden bile geliyor. Çok garip ki bu gece uyurken kapı kendi kendine yavaşça açıldı (pencere açık değildi hava esmiyodu) sanki birisi açmış gibi ama kimse yoktu. Arkadaşlar evde tekim akşama kadar içerden sesler geliyor yere düşmeyecek şeyler bile düşüyor sanki fısıltı sesleri duyuyorum :( Bu nedir söyleyebilirmisiniz ? :banghead:

Amele

Kayıtlı Üye
Psikolojik olabilir. Eşyalar sıcakta genleşir yada bina yerine oturur çatırtılar çıkar. Eğer çok kafana takarsan fısıltıda duyarsın karartı da görürsün. Ve varlık olup olmadığını hissedersin buradan yardım edebilecek birşey değil. Önerim kafana takma ve çok korkarsan çember yap veya dua oku kafan rahat olsun...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Aslında sorun basit gibi görünüyor insan ne görmek isterse onu görür sonuçta. Sen bir etki altında kalmışsın bilinçaltında hala onun etkisi sürüyor ve sen her şeyi buna yoruyorsun sanırım...

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Bol bol dua et sonra yat gitsin takma bişeylere bendede çok oldu sanki bana bakan şeyler görüyodum ışıkları açtım ya çanta yada eşya 3 gulfu bi elham yat aşşağa :D

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
En komiği parapsikoloji-büyü platformunda bu şahane yorumlarla karşılaşmak.
Başına geleni anladım arkadaşım. Benim uzun zamandır yaşadığım bir durum bu.
Eğer çok düşündüysen enerjisel boyutta bile onlara küçük bir çağrı yapmış olabilirsin.
Zaten çoğuyla aynı yerde yaşıyorken..
Özellikle şunu söyleyeyim. Araştırdın, uğraştın daha ne diye korkarsın? !

AJA

Elit Üye
Eşyalarda kendiliğinden mi düşüyor yoksa düşürülüyor mu ayırt edebilirsiniz :) Affedin ama 16 yaşında neden evde yalnızsınız ? Unutun geçer ;)