Evde nedensiz gerginlik ve sürtüşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asterix

Kayıtlı Üye
Merhaba son zamanlarda ev dışında hiç bir problem olmamasına rağmen eve girdikten sonra sebepsiz bir gerilim hissediyorum,çocuklar ve eşimlede sebepsiz bir gerilim oluyor ev dışında hiç bir problem olmaması bana evle ilgili negatif anlamda bir sorun olduğunu düşündürüyor,evdeki varlıklarmı buna neden oluyor başka negatif enerjilermi var bilemiyorum,sanki bir güç hır çıkarmaya zorluyor gibi yada psişedeki negatifliği uyarıyor gibi ,dindar bir aile değiliz evde çok miktarda spritürl edebiyata ait kitap var birde el büyüklüğünde bir amtesit kristal var arasıra tuzlu suda bekletiyorum bana göre başka bir özellik yok ,evdeki bu durum için neler yapılabilir cevaplar için şimdiden teşekkürler .

magicex

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Bizim evle de ilgili sıkıntı var. Evde durdukça rahatsız oluyorum. Hadi diyelim imkan çıktı başka bir yere taşındık, orada olmayacağı ne malum. Böyle durumlar nasıl anlaşılır? Umarım bi yardım eden çıkar.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bence bir aile danışmanı bu durumu bizden daha sağlıklı yorumlayacaktır.

Kişisel önerimi vermem için çok az şey anlatmışsınız yani pek çok sebebi olabilir,daha ayrıntılı anlatırsanız işinize yarayacak bir şeyler söyleyebilirim hemen metafiziğe yönelmemek lazım,kaş yaparken göz çıkartmayalım.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Asterix kardeşim,öncelikle sizin bu durumunuza üzüldüm.Gerçekten insan evde olsum.işinde olsun neresi olursa olsun huzur çok çok önemlidir.Bu tür şeyler genelde bazı insanların anlayışsız olması,kavgacı olması,Saygısız olması,ne yaptığını ne istediğini bilmemesi,aile ve çevreden kazandığı eğitim ve yaşayış tarzı ve en çok da maddi durumun kötü olmasından insanlar arasında anlaşmazlıklar zulümler kavgalar çıkmaktadır ve yaşanmaktadır..Eskilerin şöyle bir sözü vardır.Varlık barıştırır Yokluk dövüştürür diye onun için maddiyatın da önemli rolü vardır.Yazdıklarım sizin için değil yanlış anlamayın,genel olarak bahsediyorum. Sizin ki farklı sebebler olabilir.Evinizin huzuru için size bir tavsiyem bulunmak istiyorum.Hiç aksatmadan tam inanarak ve günlük gusl abdestli olarak,40 gün sabah ve akşam 40 ar kere Ayetel kürsiyi oku ve dua et.İnşallahu Teala varlık,demon,şeytan,kavga,tatışma,dayak v,s, felan hiçbirşey kalmaz.ALLAH herkese huzur,sağlık ve bol rızık versin.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Su negatif akim bir bitmedi, her tarafta kavga, dovus, olaylar... Su donemin bitmesini bekleyin, insanlar gergin ve huzursuz... Nedenini bilmeyenler boşanıyorlar bile... Az daha dayanin donem bitene kadar kararlar almayin ve eski duzeninize geri doneceksinizdir, bir bitse su donem... Sayin chillout konudan bahsetti bakarsaniz daha aciklayici olur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Mekansal ve kişisel arındırma yaptırmanız sizlerin durumu için faydalı olabileceğini düşünmekteyim.Bu konuda yönetime danışırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aral

Banlı Kullanıcı
Bu konuda bir tecrübe yaşamıştım..Aynı durumdu..Ben farketmiştim.Evde düşman kesiliyorduk,en ufak bir duruma tahammül edemezdik hemen kavga ,tartışma yaşanırdı..Ama kapıdan çıktığımızda gayet iyiydik. Bunu farkettikten sonra evde detaylı bir arama yaptım,ve eskiden kalan bir çöp yatakta muska buldum..Onu yok ettikten sonra herşey düzeldi..

Bir kaç kez daha deneyin durumunuzu,eğer gerçekten öyle ise hani muska olmayabilir ama bir negatif enerji kaynağı mutlaka vardır..Bu konuda takıldığım hep eski eşyalardır..Ve itiş kakış eve doldurulmuş eşyalar.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yaşadığınız şeyi son dönemde pek çok kişi yaşıyor bu konuda onlarca şikayet var. Ben gayet sakin bir yaşantım var diye düşünüyordum ama son bir kaç haftadır bende de belirtiler ortaya çıkmaya başladı asabiyetimin müthiş derecede arttığını fark ettim. Anlattığınız gibi evde de bir huzursuzluk hakim. Size önereceğim şey çok zor ama en azından çözüm olabileceğini düşündüğüm bir şey. Sabredin, ne olursa olsun kontrolünüzü kaybetmeyin. İnsan bazı dönemlerde bir süre sonra patlamak için her şeyi içine atıyor. Öfkenizi kontrol edin, düzensizliğe ters gitmeye çalışın. Hayat ne kadar garipleşse de siz her şeyi kontrol altında tutun. Özellikle de kendinizi. Geçip gideceğini unutmayın.

asterix

Kayıtlı Üye
Önerileriniz teşekkür ederim arkadaşlar,öncelikle sakin soğukkanlı olmak,sabırlı olmak şart haklısnız.Bunların içinde bulunduğumuz özel zamanların enerjileri ilede ilgisi var olduğu farkediliyor çünki ortalık çok karışık terör olayları vs de ülkemiz cinnet geçiriyor sanki,ayrıca evde nedatif etki yapan bir faktör içinde yönetimden profesyonel yardım almak doğru olacak,ayrıca adaçayı tütsüsü de hoş bir öneri deneyeceğim teşekkürler.İyiki varsınız.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...