Erk hayvanı?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Benim hayvanım yılan diyolar da...yılanın gücü ne? Ve asıl hayvanı mı nasıl bulcam? Ne işe yarar? Ve nasıl iletişime geçerim? Şimdiden teşekkürler.

Onedio testinde baktım.

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Benim hayvanım yılan diyolar da...yılanın gücü ne? Ve asıl hayvanı mı nasıl bulcam? Ne işe yarar? Ve nasıl iletişime geçerim? Şimdiden teşekkürler.

Kanka rahat ve sessizlik olan bir yere git gözlerini kapat uzan düşüncelerini boşalt ve rahat ol erk hayvanını çağır bu bir anda gözünün önüne de gelebilir sana da gelebilir
Benimki kurt mesela

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Kanka rahat ve sessizlik olan bir yere git gözlerini kapat uzan düşüncelerini boşalt ve rahat ol erk hayvanını çağır bu bir anda gözünün önüne de gelebilir sana da gelebilir
Benimki kurt mesela
Teşekkür ederim...biraz depresyondayım da o yüzden aniden kötü tepkiler yazdım onlara aldırma lütfen. Ve şuanda ağlıyorum. Yazıkarı bulakık ögrdüğümden yanloş yazadsam jusura bakma. Eyvakkah.

Hopemore

Kayıtlı Üye
2 gündür çok sık girmiyorum soruyu yeni gördüm
Ben karanlıkta gözümü kapattığımda, uykudan yeni uyandığımda, uykum geldiğine veya başım döndüğünde gözüm kapalıyken kurt suratı görüyorum, önceden sadece gözleri görünüyordu. Yıllardır ne olduğunu anlayamadım belki erk hayvanıdır belki değildir.
Uyku ile uyanıklık arasında görmeye hazır olduğumuz anda çağırınca da geliyormuş ama bazı inanışlarda bu erk hayvanı değil koruyucu melek veya ruh rehberiymiş, bazen hayvan şeklinde görülürmüş
Ben erk hayvan konusuna fazla takılmıyorum

Neden depresyondasın :/

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
2 gündür çok sık girmiyorum soruyu yeni gördüm
Ben karanlıkta gözümü kapattığımda, uykudan yeni uyandığımda, uykum geldiğine veya başım döndüğünde gözüm kapalıyken kurt suratı görüyorum, önceden sadece gözleri görünüyordu. Yıllardır ne olduğunu anlayamadım belki erk hayvanıdır belki değildir.
Uyku ile uyanıklık arasında görmeye hazır olduğumuz anda çağırınca da geliyormuş ama bazı inanışlarda bu erk hayvanı değil koruyucu melek veya ruh rehberiymiş, bazen hayvan şeklinde görülürmüş
Ben erk hayvan konusuna fazla takılmıyorum

Neden depresyondasın :/

Küçükken rüyamda görüyordum hep kurdu aradan yıllar geçti sonradan anladım bazı şeyleri şuan gözümü kapatsam önüme geliyor filan

magics21

Kayıtlı Üye
Erk hayvanı nedir ? Bize ne katkı sağlıyor? Ne işe yarıyor ? Varsa nasıl öğrenebiliriz

4

43887

Erk hayvanı ile ilgili sitemizde bir sürü açılmış konu bilgi mevcut. Araştırarak öğrenebilirsiniz. İyi forumlar.

taroh

Kayıtlı Üye
benimki tam hissettiğim gibi kaplan rengini de beyaz koymuşlar tam düşlerimdeki gibi zaten şu kaplanlar gibi pençe darbesiyle parçalayasım var bazı insanları.

shamanayışığı

Kayıtlı Üye
Erk hayvanı onedio testinden öğrenilecek bi şey değil o testler sadece eğlence amaçlı. Gerçek erk hayvanınızı öğrenmek için başka şeyler yapmalısınız iyi günler.

[XTR] Similar Threads