Enerji Tükenmesi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prunin

Banlı Kullanıcı
Yazmim Dedim Duramadım.
Kaç kere Hastaneye Gittiysem Hepsinde Enerjim Bitik Dönüyorum Parmagımı Kaldırcak Gücüm Bile Olmuyor Ne Enerjim Nede Gücüm Kalıyor.
Ben Çözemedim Kaç Kere Gittim Güçsüz Döndüm Olası Bi Açıklaması Olan Yazarsa Sevinirim Bu Hali Sevmiyorum çünki :(

ulasgencoglu

Kayıtlı Üye
işin parapsikolojik yanı varsa bilgi sahibi arkadaşlar yazacaktır ama bana göre bu işte paranormal bişey aramamak gerek. psikolojiktir tahminimce.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hastaneler enerji vampirleri için enerjilerinin arttığı yerlerdendir
sizde tam tersi hasta insanları görüp üzülüyormusunuz? Acıma, üzülme, yardım etme isteği gibi içgüdüsel duygular enerji vermeye yönlendirir. Belki bilinçsizce enerjinizi yayarak yardım etmeye çalışmışsınızdır içgüdüsel olarak

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kıvep'inde dediği gibi belki o an etrafta gördüğünüz hasta insanlar ,hastane içindeki sirkülasyon,rutin sistem sizi belli bi ölçünün uzerinde etkiliyor demekki.Çok fazla gördükleriniz üzerine kafa yormamaya çalışın,tabir yerindeyse bakın ama görmeyin.Yani o olaylara karşı düşüncenizi yoğunlaştırmayın.Ya da bi ihtimal daha "hastaneye girince yine kötü olucam"düşüncesinden mi kaynaklanıyor enerji düşüklüğü.Beyni şartlandırmak ,şartlandığı ve beynin inandığı şeyi yaşatabiliyor bazen.

ruban

Kayıtlı Üye
Etrafına yeşil bir kalkan imgele bir dairenin içindeymiş sin gibi genelikle sürekli takıldınız enerji vampiri bir arkadaşınız varsa da olur yada şu tip bilinçsiz şifacılar vardır kendileri bilmez ler ondaki kötü enerjiyi bedenine çekerler veya istemsiz hasta veya yardıma ihtiyacı olan birine üzülüp yardım etmek istediğinde olur sevgiyle ışıkla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...