Enerji aktarımı

fourmatic

Kayıtlı Üye
Değerli forum üyeleri sizlere birkaç sorum olucak
22 yaşındayım ve ömrüm boyunca hep bilgelige hayran bir birey olarak yaşadım fakat dün akşam hayran olduğum şeyi aslında insanları manüple etmek için kullandığımı farkettim insanlara kelimelerim ile aşırı derecede güven aşılayıp onların fikirlerine ve düşüncelerine etki edebiliyorum bunu tam anlamıyla hissederek kurduğum göz teması ile yapıyorum çevremdeki olumsuzlukları düzeltmek ve herkesi rahatlarmak ferah hissettirmek için bu yeteneğimi kullanmak istiyorum nasıl gelişim sağlayabilirim fikir ve önerilerinizi bekliyorum saygılar

Manly P. Hall

Kayıtlı Üye
Değerli forum üyeleri sizlere birkaç sorum olucak
22 yaşındayım ve ömrüm boyunca hep bilgelige hayran bir birey olarak yaşadım fakat dün akşam hayran olduğum şeyi aslında insanları manüple etmek için kullandığımı farkettim insanlara kelimelerim ile aşırı derecede güven aşılayıp onların fikirlerine ve düşüncelerine etki edebiliyorum bunu tam anlamıyla hissederek kurduğum göz teması ile yapıyorum çevremdeki olumsuzlukları düzeltmek ve herkesi rahatlarmak ferah hissettirmek için bu yeteneğimi kullanmak istiyorum nasıl gelişim sağlayabilirim fikir ve önerilerinizi bekliyorum saygılar
hocam sakın peygamberliğiniz falan iddaa etmeyin , sizden hasan mezarcı ışığı aldım valla 😂

Retro

Kayıtlı Üye
22 yaşındayım ve ömrüm boyunca hep bilgelige hayran bir birey olarak yaşadım

İlginç

fakat dün akşam hayran olduğum şeyi aslında insanları manüple etmek için kullandığımı farkettim

Iște bu çok ilginç.

insanlara kelimelerim ile aşırı derecede güven aşılayıp onların fikirlerine ve düşüncelerine etki edebiliyorum

Sende kendi gençliğimi görüyorum.
Kızları etrafına toplayıp isim ve el falı bakaraktan kendine yürüyüș yolları açtığını görür gibiyimm..

nasıl gelişim sağlayabilirim fikir ve önerilerinizi bekliyorum saygılar

Pratiklere devem et işte..