El yazması ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meftun

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, ben bundan 4-5 sene evvel dedemden bir el yazması muska şeklinde koruyucu birşey almıştım. Bu da ona çok eskiden verilmiş yani yaklaşık 100 yıllık bir yazmaydı. Herneyse ben bunu cahilliğime gelip birisine verdim ve şuan görüşmüyorum kendisiyle. Bu yazmayı tanımlamak istiyorum. 3 parmak genişliğinde saman kağıdına mürekkeple yazılmıştı. Bu kağıt 1 metre belkide daha büyük bir uzunluktaydı. Tabiki yekpare değil birleşmiş kağıtlar şeklinde. Yani genel şekli 3 parmak genişliğinde ve 1-1,5 metre uzunluğundaydı. Ve içeriği şöyleydi;

El şekli ve ortasında semboller ve altında ona ait 5-6 satır arapça dua, onun altında akrep şekli ve ona ait 5-6 satır dua, onun altında yılan şekli ve ona ait dua, onun altında iksir şekli ve ona ait dua, onun altında göz şekli ve ona ait dualar ve bunların aralarında bir suru değişik şekil ve semboller yer yerde arapça yazılar vardı. Daha el, göz ve diğer şekiller ve onların duaları gibi bölümler de vardı ama hatırlayamıyorum. Benim merak ettiğim o nedir? Muska mı boyla ma mı, tılsım mı? Ve onun bir adı var mıdır? Öyle nadide birşeyi kaybettiğim için çok pişmanım en azından öğrenip içimi rahatlatmam gerekiyor.. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Herkese teşekkür ediyorum iyi akşamlar..

ruban

Kayıtlı Üye
kabbe ve kudüs de varmıydı ve silah resmi falan reklimiydi kök boya

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Anlattığınız gibi ise yapılan çalışma bir boydanlik. Bu tür çalışmalar aileden miras verilebilir. Lakin içini açtığınız için zaten mührü bozulmuş. Amaci koruma imiş. Başkasına vermeniz çok gereksiz olmuş. Iptal edilmesi gerekir. Sizde kalsa hile ağırlığı devam eder açıldığı için. Enerji bağı kesilmesi şarttır miras verildi ise. Miras bırakmadı ise ölümle birlikte kendisini iptal eder.

Meftun

Kayıtlı Üye
kabbe ve kudüs de varmıydı ve silah resmi falan reklimiydi kök boya

Sanırım kabe vardı hatta büyük olasılıkla vardı gözümün önüne gelir gibi oldu. silah olarak ta ilkel mızrak veya benzeri bir yapı vardı diye hatırlıyorum. Renkli değildi tek renkti siyah mürekkep yada o tonlarda idi..

Meftun

Kayıtlı Üye
Anlattığınız gibi ise yapılan çalışma bir boydanlik. Bu tür çalışmalar aileden miras verilebilir. Lakin içini açtığınız için zaten mührü bozulmuş. Amaci koruma imiş. Başkasına vermeniz çok gereksiz olmuş. Iptal edilmesi gerekir. Sizde kalsa hile ağırlığı devam eder açıldığı için. Enerji bağı kesilmesi şarttır miras verildi ise. Miras bırakmadı ise ölümle birlikte kendisini iptal eder.

İçini açmamızın nedeni hem dış kabını değiştirmekti hemde çoğaltıp kardeşlerime ve yakın akrabalarımıza vermekti, tabi o sıralar bilgimiz olmadığı için böyle birşey yapmıştık. Başkasına verme konusunda ise bende pişmanım ama tekrar o kişiye ulaşmaya çalışıyorum şu sıralar.. Miras olarak verilmedi, benim evvelden bazı ruhani olaylarımdan dolayı dedeme bahsedilince o da çıkarıp getirdi üzerimde taşımam için ama yinede bir nevi miras sayılır ona da aile büyüklerinden verilmiş zamanında. Açıldığı için mührü bozulduysa artık koruması kalmamış mıdır? İptal nasıl edilir ve enerji bağı nasıl kesilir? Tekrar alabilirsem kullanamam mı ? Çünkü öyle kıymetli birşeyi bu zamanda yazabilen kişilerin olacağını sanmıyorum zamanında gerçek alimlerden bir zatın yazdığına inanıyorum.. Cevabınız için de çok teşekkürler..

yule

Yönetici
İş
Yani miras o, dedeniz size vermiş belli ki. Amacı da sizi korumakmış zaten. Tılsımları siz çoğaltamazsınız. Keşke bilen birine danışsa idiniz. Artık yapacak birşey yok. Yani mühür bozulmuş ve tılsım geri alınsa bile kullanılamaz. Yapılmış olan çalışma bozulacak. O tılsımı geri alacaksınız ve sirkeli ve tuzlu suda bekletip sonra toprağa bırakacaksınız. Tılsımı geri alamaz iseniz uzman biri tarafından ruhani çalışmalarla bozum gerçekleştirilmelidir. Tekrar alsanız dahi kullanımı bitmiştir artık.

Meftun

Kayıtlı Üye
Yani miras o, dedeniz size vermiş belli ki. Amacı da sizi korumakmış zaten. Tılsımları siz çoğaltamazsınız. Keşke bilen birine danışsa idiniz. Artık yapacak birşey yok. Yani mühür bozulmuş ve tılsım geri alınsa bile kullanılamaz. Yapılmış olan çalışma bozulacak. O tılsımı geri alacaksınız ve sirkeli ve tuzlu suda bekletip sonra toprağa bırakacaksınız. Tılsımı geri alamaz iseniz uzman biri tarafından ruhani çalışmalarla bozum gerçekleştirilmelidir. Tekrar alsanız dahi kullanımı bitmiştir artık.

Anladım hocam.. Peki dediğiniz gibi uzman birisi tarafından bozum gerçekleştiremezsem ne olur? Bir zararı veya ağırlığını görür müyüm?

ruban

Kayıtlı Üye
bu çalışmanın aynısı bende var yaklaşık ikiyüz yılık bu öyle agır bir veflker ve tılsımlar varki her kimse bunu takıp asla taşıyamaz çok yanlış yapmış sınız çok kıymetli ve azametli bir korucu hata kurşun bile geçmicek kadar azametli tabiri caiz se böyle çalışmaları yıldız sahipleri takıp taşıya bilir lakin başka türlü o yükü taşıyamaz yazan kişinin hükkümü kalmış olsa bile bu vefk ve tılsımad basit bir hoca degil bir alimin çalışmasıdır sakına zarar vermeyin sayın yulenin dedigi gini 50 bin tl gibi bir rakamlara satılan bir taplodur ve fark etin mi bilmiyorum kabbenin et rafında ikiyüz yıl önce binalar ve yüksek evler yoktu onun üstün deyse var o vefki sirkeli suya sokmak :) bildiniz gibi degil hocama sordum delimisin onda elim de bulunan 50 kitap tan daha fazla bilgi var dedi ve hükümü sordum açık oldugu halde devam ediyor dedi lakin tek gözlü kısmı yırtı

Meftun

Kayıtlı Üye
bu çalışmanın aynısı bende var yaklaşık ikiyüz yılık bu öyle agır bir veflker ve tılsımlar varki her kimse bunu takıp asla taşıyamaz çok yanlış yapmış sınız çok kıymetli ve azametli bir korucu hata kurşun bile geçmicek kadar azametli tabiri caiz se böyle çalışmaları yıldız sahipleri takıp taşıya bilir lakin başka türlü o yükü taşıyamaz yazan kişinin hükkümü kalmış olsa bile bu vefk ve tılsımad basit bir hoca degil bir alimin çalışmasıdır sakına zarar vermeyin sayın yulenin dedigi gini 50 bin tl gibi bir rakamlara satılan bir taplodur ve fark etin mi bilmiyorum kabbenin et rafında ikiyüz yıl önce binalar ve yüksek evler yoktu onun üstün deyse var o vefki sirkeli suya sokmak :) bildiniz gibi degil hocama sordum delimisin onda elim de bulunan 50 kitap tan daha fazla bilgi var dedi ve hükümü sordum açık oldugu halde devam ediyor dedi lakin tek gözlü kısmı yırtı

Hocam böyle dediniz daha beter pişman oldum. İnanın maddi değerinden dolayı değil trilyon verseler tek harfini daha satmam. Böyle kıymetli birşeyi elimle bile bile kaybettiğim için pişmanlığım. Bendekinde eksik, yırtık hiç bir bölüm yoktu hepsi tastamamdı. Dediğiniz gibi tabiri caizse kurşun bile geçmeyecek tılsımlar ve dualar vardı üzerinde, kim bilir hangi alim yazdı zamanında. Bir daha da böyle birşey bulunmaz, bulunsa dahi kimse satmaz.. En kısa zamanda tekrar almak için elimden geleni yapacağım..

yule

Yönetici
İş
Arkadaşın yorumu için teşekkür ederim. Lakin hocanızın bir yerde hatası var. Bu tür tılsımlar açıldığı zaman mührü bozulur ve bir daha asla çalışmaz. Size fayda sağlayan o çalışma artık negatif enerji verir. Yani zarar görür kısmi olarak diyemeyiz. Bir anlaşma yapıyorsunuz ve bu anlaşmayı bozuyorsunuz hükümlerini yerine getirmiyorsunuz diyelim. Böyle bir durumda o anlaşma fesh edilebilir. Bu da böyle. Mühürlenmiş bir çalışmanın mührünü bozduğunuz andan itibaren bir daha çalışmaz ve iptal edilmesi gerekir. Ya da yapan kişi tarafından ve ya başka bir kişi tarafından (profesyonel olarak bu tür tılsımlardan anlayan ilme sahip) yenilenmesi gerekir.

Sorunuza gelirsek eğer, Miras bırakılan kişiye tabi ki kötü enerji vermeye devam eder bu tılsım açılıp enerjisi bozulmuş olsa bile. Maddi kayıplar yaşarsınız, manevi olarak rahatsız edilmeye başlarsınız (ki bu durumlar şu an mevcut olmaya başlamıştır muhtemelen), sürekli yorgun hissedersiniz kendinizi çünkü enerjinizden beslenir bu çalışma artık, aşk hayatınız, evlilik hayatınız problemli geçmeye başlar, en önemlisi sağlık problemleri baş gösterir. Halisülasyonlar görmeye başlarsınız. Örnek olarak verebileceğim birçok etki hayatınıza dahil olur bozumu gerçekleşmediği taktirde.

Meftun

Kayıtlı Üye
Arkadaşın yorumu için teşekkür ederim. Lakin hocanızın bir yerde hatası var. Bu tür tılsımlar açıldığı zaman mührü bozulur ve bir daha asla çalışmaz. Size fayda sağlayan o çalışma artık negatif enerji verir. Yani zarar görür kısmi olarak diyemeyiz. Bir anlaşma yapıyorsunuz ve bu anlaşmayı bozuyorsunuz hükümlerini yerine getirmiyorsunuz diyelim. Böyle bir durumda o anlaşma fesh edilebilir. Bu da böyle. Mühürlenmiş bir çalışmanın mührünü bozduğunuz andan itibaren bir daha çalışmaz ve iptal edilmesi gerekir. Ya da yapan kişi tarafından ve ya başka bir kişi tarafından (profesyonel olarak bu tür tılsımlardan anlayan ilme sahip) yenilenmesi gerekir.

Sorunuza gelirsek eğer, Miras bırakılan kişiye tabi ki kötü enerji vermeye devam eder bu tılsım açılıp enerjisi bozulmuş olsa bile. Maddi kayıplar yaşarsınız, manevi olarak rahatsız edilmeye başlarsınız (ki bu durumlar şu an mevcut olmaya başlamıştır muhtemelen), sürekli yorgun hissedersiniz kendinizi çünkü enerjinizden beslenir bu çalışma artık, aşk hayatınız, evlilik hayatınız problemli geçmeye başlar, en önemlisi sağlık problemleri baş gösterir. Halisülasyonlar görmeye başlarsınız. Örnek olarak verebileceğim birçok etki hayatınıza dahil olur bozumu gerçekleşmediği taktirde.

Hocam dediğiniz gibi özellikle son 6-7 aydır okadar çıkmazda bir iç dünyaya sahip oldum ki anlatamam. Herşey yolunda bile gitse resmen bişey bütün yaşam sevincimi almış gibi. Yani bunun onunla bağlantılı olduğunu düşünmüyordum, ta ki siz az önce yazana kadar. Bir geçiş dönemidir diyordum ama bu başka birşey. Bilmiyorum yinede alabilsem bile hükmünü sonlandırmak içime sinmiyor.. Böyle şeylerin kıymetini son zamanlarda daha iyi anladım ve düşününce bile bir güven veriyor o boylama.. Sonucu ne olur bilmem ama şu anlık tek amacım tekrar alabilmek.. İnşallah kişi atmamıştır veya kaybolmamıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
771
4
Cevaplar
5
Görüntüleme
1K
Üye silindi 58480
Ü