Eccenteric

eccentiric

Kayıtlı Üye
rüyamda dik yokuşu olan bir sokaktan aşağıya doğru arkadaşlarımla iniyorum.o sokokağın sonunda evimize götürüyormuşum onları..evin karşı tarafında ise çok güzel masmavi bir deniz gözüküyor..daha sonra ben soluma baktığımda deniz manzarasının yerinde çöl gibi geniş kumluklardan oluşan bi yer görüyorum.en başta oraya girip yürümeye korkuyorum orada yılanlar vardır gibi bir düşünce geçiyor aklımdan..ama buna rağmen ayak basıp yürümeye başlıyorum çöl de.biyandan da bu çölde kumdan büyük halka şekline benzeyen birçeşit heykeli anımsatan şekiller görüyorum.biraz daha yürüyerek bir tepeye tırmanıyorum ve o tepenin ardına çıktığımda arkasını dönüp oturmuş 3 tane erkek görüyorum.suratlarını görmeden tepeden aşağıya iniyorumve ordan çıkıyorum..sonrasında biyerden geçmeye çalışırken iki kamyonun beni arasına sıkıştırdığını ve acı çektiğimi hatırlıyorum..birde rüyanın biryerinde anneme karşı sürekli bir öfke ile bağırıp çağırıp üzerine haşlak su dökmeye çalışıyorum oda baan aaynı şeyi yapıyor...baya karışık bir rüya eğer yorumlarsanız sevinirim..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Rüyanız maddi kazançların işaretidir . Bir yerden yüklü bir miktar elinize geçecek ama sanırım bu para endişelerinizi arttıracak , sizi kıskanan , kısmetinize kötü gözle bakan insanlar olacaktır . Yüksek bir mevkiye ulaşırsınız maddi açısında . Her yerde büyük ses yaratacak iki haber alacaksınız .Ne diyeyim , maddi açısında şansınız açık görünüyor :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..

eccentiric

Kayıtlı Üye
rüyamda hamile olduğumu ve siyah bir kedi doğruduğumu gördüm bunun anlamı nedir? birde yılıkılması beklenen bir köprüden aceleyle geçtiğimi ve geçtikten sonra yıkıldığını gördüm..manası nedir..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
rüyamda hamile olduğumu ve siyah bir kedi doğruduğumu gördüm bunun anlamı nedir? birde yılıkılması beklenen bir köprüden aceleyle geçtiğimi ve geçtikten sonra yıkıldığını gördüm..manası nedir..

Büyük bir sıkıntıya karşı karşıya gelmektesiniz demek ... Bir çok aksilikler peşinize takılacaktır ..Zorlukları aşmak imkansız değil fakat güç olacaktır.. Hayatınız değişecek, haytınızda bir çok şey değişecektir ya da..
Sevgiyle ve Işıkla kalın

eccentiric

Kayıtlı Üye
merhabalar buaralar yine çok fazla rüya görüyorum geçen gece uyuduğumda 5 tane
rüya gördüm ve hepsini çok net hatırlıyorum hepsini burada anlatırsam bıkkınlık geitiririm ama aklıma takılan kısımlarını sormak istiyorum.birkere rüyalarımda genelde hep birşeylerden kaçtığımı koştuğumu görüyorum.ya çirkin bir adam yada genellikle bir köpek..geçen seferde ufak beyaz bir köpekten kaçıyordum sonrasında bahçeli bir evin kapısı arkasına saklandım.daha sonra bahçeden içeriye girdiğimde kapıları olmayan yapım halinde gibi küçük yanyana evlerin içinde dolaştım...sanırım psikolojimle alakalı ama hayatımda büyük bir değişikliğin sürecindeyim çok istediğim bu değişmenin olup olmaması hala belirsiz..bu bilgi işinize yarar belki yorumda...şimdiden teşekkürler.:)