Durusezi ile Bağlantılımı

arfed

Kayıtlı Üye
3 aydan beri her gün rüyalarımda bir hayvanın bedeninde hareket ettiğimi, dolaştığımı görüyorum. İşin ilginci böyle bir yere hiç gitmedim ve görmedim. Ve insanlarıda görüyorum dolaşırken. Fakat tanıdığım insanlar değil. Hangi hayvanın bedenin içinde olduğumu bilmiyorum. İnsan olmadığından eminim çünkü yerden görüyorum veya havadan görüyorum.

AJA

Elit Üye
Rüyanızın durusezi ile alakası yok.Bu tamamen sizin rüyanız.Durusezi değil.Ayrıca forumda rüya yorumcumuz olmadığından rüya yorumlamamızda yasaktır.Ki bilinmesi gereken önemli rüyaların heryerde herkese anlatılmaması gerektiği.

arfed

Kayıtlı Üye
Rüya gibi değil bu. Uyandığımda yorgun ve bitkin oluyorum, kalkmak istemiyorum. Psikologa gittim hatta büyücülere bile gittim. Hiçbiri tedavi edemedi. Merak ettiğim peki hayvanları yönetme gibi bir psişik yetenek varmı ?

AJA

Elit Üye
Hayatınızı yaşam tarzınızı ruh halinizi işinizi uğraşılarınızı bilmeden sadece sorunuza evet yada hayır demek yanlış olur.Hayvanları yönetmek gibi bir değil bu.Rüyalar bazen bilinçaltının kurtulamadığı geçmişinizden bir bölümü ortaya çıkarır ve kabustan öteye gidemez.Bazen insanlar aylarca aynı rüyayı görebilir.
Forumda bilinçaltı temizleme dosyaları var hipnomeditasyon vs.Dinleyerek biraz da olsa rahatlatır sizi.Meditasyonu muhakkak öneririm çok faydalı olur.

İyi forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Syn.Aja hey şeyi demiş ama bende kısaca söyleyeyim. :)

Durusezi ile ilgili bir örnek vereyim .Büyük bir olay olmuş bir yere gittiğinizde o olayı hissetmek. Durusezi ile o olayı yaşamış kişilerin duygularını enerjiniz sayesinde sezersiniz ve olayı anlayabilirsiniz. :) Durusezi içsel bilme yeteneğidir. :)

Sizin yaşadığınız olay Aja'nın dediği gibi Durusezi ile alakalı değildir. :)

Siz o rüyaları belirli bir süreden sonra görmeye başladıysanız ve aynı hep aynı rüya ise size bir şey anlatılmaya çalışılıyordur.Bunu da siz anlayabilirsiniz.Meditasyon yapın. :)

Ve forum kuralları gereği rüya yorumlatmak ya da rüya yazıp onunla ilgili soru sormak yasak.Rüya yorumcusu bulunmuyor forumda. :)

sevgiler ve saygılar. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA