Dua hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

allahınkulu

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Google'a cinlerden korunmak için dua yazdım ve aşağıdaki dua karşıma çıktı.

Eûzü bi kelimâtillâhittâmmeti min şerri mâ haleka ve zerae ve berae ve min şerri mâ yenzilü minessemâi ve min şerri mâ ya`rucü fîhâ ve min şerri fitnetilleyli vennehâri ve min şerri külli târikın illâ târikan yatruku bi hayrin yâ rahmân.

Duayı yazarak üstünde taşıyan kişiye cinler ve şeytanların zarar veremeyeceği yazıyordu.

Duayı kağıda yazdım ve kağıdı bükmeye başladım ama sanki birgüç parmaklarımı bükmemi engelliyordu.Parmaklarım dışarı doğru kasıldı resmen bir tedirginlik sardı beni.

Dua şuan üzerimde ama sanki biri omuzuma binmiş gibiyim ellerim çok ağır.

Yanlış birşey mi yaptım :( acaba?

bülend

Kayıtlı Üye
arapca mı yazdın yoksa direk böyle latin harfleriyle mi yazdın

bülend

Kayıtlı Üye
güzel kardeşim yazamaya başlamadan önce gerekli yapman gerekenleri yaptın mı ??? güzel bir aptes ,namaz,Efendimize salat-ü selam,o dadaki kötü varlıkları temizleme gibi gibi sanırım bunları yapmadın,ve arap ca yazmalısın

La-edri

Kayıtlı Üye
Peki siz hastalanincada mi googleden ilac bakiyorsunuz ?
Ve bu ilaclari kimselere sormadanda kullaniyormusunuz ?

allahınkulu

Kayıtlı Üye
güzel kardeşim yazamaya başlamadan önce gerekli yapman gerekenleri yaptın mı ??? güzel bir aptes ,namaz,Efendimize salat-ü selam,o dadaki kötü varlıkları temizleme gibi gibi sanırım bunları yapmadın,ve arap ca yazmalısın

Nas okudum içimdeki o his geçti sanki yanımda biri var gibiydi.Kağıdı kendimden uzaklaştırdım hiç başıma böyle birşey gelmemişti.Nasıl olur aklım almıyor arkadaş korur dedi sanki hepten başıma toplandılar gibi oldu.Demekki bilmeyenden dua almasam iyi olacak teşekkür ederim kardeşim.

Peki siz hastalanincada mi googleden ilac bakiyorsunuz ?
Ve bu ilaclari kimselere sormadanda kullaniyormusunuz ?
Çok haklısınız iyiki uyumadım çünkü sabahı edebileceğimi sanmıyordum o nasıl ağırılıktı anlatamam.

bülend

Kayıtlı Üye
La-edri arkadaşımızın da dediği gibi internette her gördügümüzü direk yazmamalıyız hele birşeyler bilmiyorsak sen şimdi o kağıdı pilot yada tükenmez kalemle yazmışsındır suya koysan suyu da çıkmaz ya kagıdı bir köşeye koy yada makasla yazıların ortasından kes okunmıycak hale getir ve yak bunu yapıcaksanda aptesli ol ve besmeleyle başla

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
7 kere ayetel kursiyi oku. Eğer işe yaramazsa tahassun duasını bulup oku derim. Bu da işe yaramazsa bir hoca bul. Allah yardımcın olsun kardeşim.

allahınkulu

Kayıtlı Üye
La-edri arkadaşımızın da dediği gibi internette her gördügümüzü direk yazmamalıyız hele birşeyler bilmiyorsak sen şimdi o kağıdı pilot yada tükenmez kalemle yazmışsındır suya koysan suyu da çıkmaz ya kagıdı bir köşeye koy yada makasla yazıların ortasından kes okunmıycak hale getir ve yak bunu yapıcaksanda aptesli ol ve besmeleyle başla

Karasam okunmayacak hale gelene kadar?

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz o kagidi normal bir kagitmis gibi hic bir anlam yüklemeden elinizle yakin.ve bu olayi unutun.
bakin o yazida degil mesele sizin ona yüklediginiz enerjide sorun var, hala korkuyorsunuz karalasam ne olur vsa diye, siz o kagidi annenizin alisveris notunu yakar gibi yakin, ve unutun :) Gecmis olsun

allahınkulu

Kayıtlı Üye
Siz o kagidi normal bir kagitmis gibi hic bir anlam yüklemeden elinizle yakin.ve bu olayi unutun.
bakin o yazida degil mesele sizin ona yüklediginiz enerjide sorun var, hala korkuyorsunuz karalasam ne olur vsa diye, siz o kagidi annenizin alisveris notunu yakar gibi yakin, ve unutun :) Gecmis olsun

Hemen yapıyorum teşekkür ederim.

bülend

Kayıtlı Üye
dogru yüklenen enerji var bide ama ben enerji yüklenmiş yada yüklenmemiş bir kuran ayetini degil de bir arap harfini bile karalama yada direk yakma taraftarı degilim herkezin kendi bilicegi birşey elbette :)

allahınkulu

Kayıtlı Üye
dogru yüklenen enerji var bide ama ben enerji yüklenmiş yada yüklenmemiş bir kuran ayetini degil de bir arap harfini bile karalama yada direk yakma taraftarı degilim herkezin kendi bilicegi birşey elbette :)

Kağıdı suda hamur haline getirip temiz bir yere döktüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...