Dreamwave

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
2 gündür üst üste arı görüyorum.Birinci gün ağaç topluluklarının olduğu bir yerdeyim hava karanlıktı ama nesneleri seçebiliyordum.Yanımda abim vardı.Bir ağacın üst bölümünde uçan bir kaç arı gördüm ve oraya doğru taş savurdum.Arılar bir anda çoğaldı ve bizi arılar sokacak diye abime kaçalım dedim.Kaçmaya başladık ama allahtan uyandım o anda.yoksa sokardı heralde.Rüyayı yanlış hatırlamıyorsam gece üç buçuk dört gibi gördüm ama emin degilim.Sonra ikinci gün bir odadayım bildiğimiz sarı ampül yanıyor odaya nerden girdiğini anlayamadığım bir arı ucuyordu odada.Ama biraz büyüktü ve üzerime gelmeye başladı turuncu bir arıydı.Vızıltısını bile duyuyordum.Üstüme doğru gelmeye başladı bende refleksle elimi savurdum ama elime yapışmasından alıkoyamadım.Avcumun içindeydi.Yapışmıştı sanki.Biraz büyük bir arı ve ben avucumda onu hissdiyordum.Debelendi sanki sokmaya çalıştı ama elim acımıyordu.Sonrada uyandım Allahtan.Rüya yorumlayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..Ne demek olabilir bunlar?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sanırım maddi sıkıntı çekiyorsunuz ya da almak istediğiniz bir şey var ve o parayı bir türlü denk getiremiyorsunuz .. Güvenilir dostlardan parayla ilgili haberler gelir ya da güvenilir dostlar size öyle bir yol gösterir ki , ilk önce miktarı az da olasa zamanla çoğalır ..Siz kaçsanız da o para peşinize gelecek . Başlangıç olarak , ufak kısmetlerle, çüçük haberlerle başlar ama zaman içinde kazançları ciddiye almaya başlarsınız .
Bazı fırsatlar size doğru gelir , avucunuza durur sanki ama siz henüz bunun farkında değilsiniz , farklı şeyler peşindesiniz ama asıl kazancınız şu an ya da bundan sonra size gösterilecek ufak işaretlerden ibarettir . Maddi açısında çok şanslı bir dönem içinde giriyorsunuz , rüyalarınız bunu çok açık bir şekilde size anlatıyor , değerlendirmeye size kalmış :)
Sevgiyle ve ışıkla kalın

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Sanırım maddi sıkıntı çekiyorsunuz ya da almak istediğiniz bir şey var ve o parayı bir türlü denk getiremiyorsunuz .. Güvenilir dostlardan parayla ilgili haberler gelir ya da güvenilir dostlar size öyle bir yol gösterir ki , ilk önce miktarı az da olasa zamanla çoğalır ..Siz kaçsanız da o para peşinize gelecek . Başlangıç olarak , ufak kısmetlerle, çüçük haberlerle başlar ama zaman içinde kazançları ciddiye almaya başlarsınız .
Bazı fırsatlar size doğru gelir , avucunuza durur sanki ama siz henüz bunun farkında değilsiniz , farklı şeyler peşindesiniz ama asıl kazancınız şu an ya da bundan sonra size gösterilecek ufak işaretlerden ibarettir . Maddi açısında çok şanslı bir dönem içinde giriyorsunuz , rüyalarınız bunu çok açık bir şekilde size anlatıyor , değerlendirmeye size kalmış :)
Sevgiyle ve ışıkla kalın

Öncelıkle değerli zamanını ayırıp yorumladıgın için çok teşekkür ederim.Yani böyle fırsatlar var da ben mi bunun farkına varamıyorum,farkına varabilmek için uyarılıyormuyum?Aynı zamanda bir şekilde bu kazanç beni bulacak mı ben kaçsam da..bunu mu anlamalıyım?o zaman çok güzel ve karlı bir rüyaymış anlattığınız kadarrıyla:)..
TESEKKUR EDERİM..

ntflx

Banlı Kullanıcı
bende buna benzer bir rüya görmüştüm.
Okuduğum iyi oldu... Açıklama için sağol Amethyst

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Öncelıkle değerli zamanını ayırıp yorumladıgın için çok teşekkür ederim.Yani böyle fırsatlar var da ben mi bunun farkına varamıyorum,farkına varabilmek için uyarılıyormuyum?Aynı zamanda bir şekilde bu kazanç beni bulacak mı ben kaçsam da..bunu mu anlamalıyım?o zaman çok güzel ve karlı bir rüyaymış anlattığınız kadarrıyla:)..
TESEKKUR EDERİM..

Rice ederim , aynen öyle ..dediğim gibi şanslı bir döneme girdiniz ..fırsatlar sizi kovalar hatta 2ci rüyanıza arı elinize yapışmış ..bence bir loto oynasanız iyi olur :D

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Rice ederim , aynen öyle ..dediğim gibi şanslı bir döneme girdiniz ..fırsatlar sizi kovalar hatta 2ci rüyanıza arı elinize yapışmış ..bence bir loto oynasanız iyi olur :D

Şimdi anladım neden avuç içime geldiğini:)..bense kötü bir şeymiş gbi hissetmistım ruyamı.Ama iyi birseymiş bu da beni mutlu etti.cok tesekkür ederim...sevgi ve saygılarımla...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Rüyamda bir evdeyim.Akşam saatlerinin güneşin batışının loşluğu var ve camdan dısarıya baktığımda güneşi görüyorum.Ama güneş parlak değil batmak üzere olan güneş ne kadar parlaksa o kadar yani.Ama güneş baktığım camın dısında evın etrafında dönüyor(kendı eksenı degıl evın cevresınde).Sonra arkama bakıyorum arka taraftada cam var oradan da görüyorum onu.Sonra tekrar dogal olarak ön cama dogru gelıyor.Güzel bir görüntüydü.Sasırıyordum ruyamda bu duruma.kısacası evın cevresınde donen bır gunes ne demek olabılır.

AMETHYST,bilginize:)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Rüyanızın diğer ayrıntıları hatırlamaya çalışın , güneş kaç kere döndü önemli ve diğer ayrıntıları..mutlaka vardır 1-2 ayrıntı daha ...siz düşünün :)

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Rüyanızın diğer ayrıntıları hatırlamaya çalışın , güneş kaç kere döndü önemli ve diğer ayrıntıları..mutlaka vardır 1-2 ayrıntı daha ...siz düşünün :)

Yanımda bir kız vardı esmer bir kızdı.Oturuyordu yanlış hatırlamıyorsam.Ama tanımıyorum onu.Hiç konusmadık zaten.rüyada onunla tek ortak noktamız günesi görüp sasırmamızdı.O da bakıyordu güneşe ve o da şasırıyordu.Beğenmişti yani.Bina yüksek bir binaydı.Cok katlıydı ve biz herhangi bir katındaydık.hatırlamıyorum kacıncı katta oldugumuzu.o kadar detay yoktu..Sanki gökdelen gibi.Güneşe çok yakındık ama yakmıyordu.Dedim ya akşam günesi loşluğu Vardı.Evin içi daha doğrusu odanın içi güneşin loşluğuyla sarıydı.Sanırım 3 yada 4 kez döndü evin çevresinde.Odanın camından onun dönüşünü seyrederken tam arkama baktım oradada cam vardı.Yanı odanın arka cephesi gıbı.Çünkü güneş evin cevresinde tur atarken günesin arka cephesınden dolanacağını tahmın ettıgım icın arka tarafa baktım.orda da gördüm günesi.sonra turlarken ön cephedekı cama geldı tekrar gunes.ama arka tarafa 1 kez baktım.Bir kere gördüm arkamdaki camda yani.Sonra uyandım.Hatırlayabildiğim tüm detaylar bunlar.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Eğer yanınızda olan kişi sizinle konuşmadıysa ben onu bir tür yol gösterici (rehberiniz) olarak yorumlamak istiyorum. Hayatınıza çok şey değişecek , bir çok fırsat bir çok seçenek sunulacak size , hepsini de şans olarak değerlendirmeniz gerek çünkü insanın hayatına bu tür seçenekler her gün sunulmuyor..Büyük bir yükseliş yaşayacaksınız ve bu 3-4 yıl sonra gerçekleşecek.
Güneşin döndüğü sayıda , yıl olarak hesaplanır artı bulunduğunuz yerin etrafında dönmesi , merkez siz oluyorsunuz demek, yani başka kişi ile alakalı değil , bu tamamen size ait olan başarı, yükseliş vs.
Öyle anlamlı ve güzel rüyalar görüyorsunuz ki .. ne diyeyim :) büyük zevkle yorumladım

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
Eğer yanınızda olan kişi sizinle konuşmadıysa ben onu bir tür yol gösterici (rehberiniz) olarak yorumlamak istiyorum. Hayatınıza çok şey değişecek , bir çok fırsat bir çok seçenek sunulacak size , hepsini de şans olarak değerlendirmeniz gerek çünkü insanın hayatına bu tür seçenekler her gün sunulmuyor..Büyük bir yükseliş yaşayacaksınız ve bu 3-4 yıl sonra gerçekleşecek.
Güneşin döndüğü sayıda , yıl olarak hesaplanır artı bulunduğunuz yerin etrafında dönmesi , merkez siz oluyorsunuz demek, yani başka kişi ile alakalı değil , bu tamamen size ait olan başarı, yükseliş vs.
Öyle anlamlı ve güzel rüyalar görüyorsunuz ki .. ne diyeyim :) büyük zevkle yorumladım

AMETHYST,bu aralar rüyalarım böyle,neden olduğunu bilmiyorum.Çünkü ben hep kabus gören biriyim...Fırtınanın ve karanlık havanın içinde sellere kapılırdım akıntıyla yukarıdan kefen gelırdı ve benı sarardı.Öyle gercekçi hissederdim ki kefeni,ıslaklığını,soğuklugunu.Hep böyle garip garip rüyalardı.Sayamayacagım bir sürü böyle rüya.
Bu arada günes ya 2 -3 yada 3-4 kere döndü.tam emin değilim.Yıl bazında değerlendirdiğimiz için bir sey farketmiyor sanırım.

Bana uyarıcı olarak bir seyler söylenıyor ama gercek hayatta bu fırsatların nelerin altında gizli oldugunu bilmiyorum.Korkum bu zaten.
Bahsettiğiniz fırsatları kaçırmaktan korkuyorum.
Size ne kadar çok teşekkür etsem azdır..Sonsuz teşekkürlerimi sunsam en mantıklısı bu olur sanırım:)yeni rüyalarımla kapınızı mutlaka yine çalacağım.umarım bıktırmam sizi:)