Dövme lanetlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kalıcı dövme üzerine negatif enerji vererek o dövme durdukça kişinin başına kötü şeyler gelmesi sağlanabilirmi? Yada dövme üstüne yapılan uygulama bilen varmı? Daha önce Chillout bir konuda resimde dövmeniz göründüyse yandınız gibi bir cümle kurmuştu olabileceği ordan aklıma geldi.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Dövme olarak düşünmeyin gözler,bacaklar vücutta bulunan herhangi bir nokta olabilir. Dövmeden kasıt kişinin enerjisine erişim sağlanabilmesidir. Eğer dövme resmi kullanılarak bazı şeyler algılanabiliyorsa evet negatif enerjide gönderilebilir. Bu gönderim de zaten majikal bir işlem olmuş olur yani kişiyi tanıyorsanız dövme kullarak yapmaktansa fotoğraf kullanmayı tercih ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kalıcı dövme üzerine negatif enerji vererek o dövme durdukça kişinin başına kötü şeyler gelmesi sağlanabilirmi? Yada dövme üstüne yapılan uygulama bilen varmı? Daha önce Chillout bir konuda resimde dövmeniz göründüyse yandınız gibi bir cümle kurmuştu olabileceği ordan aklıma geldi.
Dövmenin amacı koruma tarzı bir tılsımlama değilse soru cevabı evet.
Dövme üstüne ne tür bir uygulama?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Açıkçası eşim bana inat adımı yazdırdığı dövmeyi kapatmak için kocaman bir aslan kafası dövmesi yaptırdı görünce çok üzüldüm günlerdir bunu gururuma yediremedim ve ayrıldık şuan. O dövmenin ona uğursuzluk getirmesini ve yaptığı hatayı telafi etmesini sağlicak bişe arıyorum. Günlerdir hiç birşekilde iyi değiliz hatta ayrı evlerde yaşıyoruz bu yüzden pazartesiden beri. İnanırmısınız dövmesi silinsin diye bugün bir odaya kapanıp dualar bile ettim o kadar gördükçe canım acıyor. Sanırım haklı olduğumu ve nasıl bir uygulama aradığımı anladınız.
Ne yapıyorduk III. fazda? Aşırı tepki yerine, aydınlatıcı ve sarmalayıcı olmaya çalışıyorduk değil mi? Güzel güzel konuşun, neden yaptı onu anlayın birlikte, sonra bir şekilde başka bir yerine tekrar yaptırırsın. İstediğin şeyden daha iyi yol değil mi?

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Peygamber efendimiz s.a.v dövmeyi yapanada yaptıranada zaten lanet etmiş. En mantıklısı dövmeyi hic yaptirmamak, ama yaptirilmis olabilir. İnsan hata yapar. O zaman gidip sildirin.

4

43887

Peygamber efendimiz s.a.v dövmeyi yapanada yaptıranada zaten lanet etmiş. En mantıklısı dövmeyi hic yaptirmamak, ama yaptirilmis olabilir. İnsan hata yapar. O zaman gidip sildirin.

Üye açtığı konuda inancım şu, dövme yaptırdım.Günah mıdır? Diye bir soru sormamış.Konuya aydınlatıcı üyenin tatmin olacağı cevaplar yazalım.Üstelik sitemizde farklı inançlara sahip üyelerimizde mevcut.Biraz dikkat edelim.İyi forumlar.

Hopee

Kayıtlı Üye
Peki dövmeyi pozitif enerjiyle nasıl donatırız? Bunu dövmeyi yaptırma anında mı yapmalıyız yoksa yaptırdıktan sonrada pozitif enerjiyle donatabilir miyiz?

canmert196

Kayıtlı Üye
Peki dövmeyi pozitif enerjiyle nasıl donatırız? Bunu dövmeyi yaptırma anında mı yapmalıyız yoksa yaptırdıktan sonrada pozitif enerjiyle donatabilir miyiz?
enerji yükleme işlemi dövme yaptırıldıktan sonra yapılır ama bunun için uygun olan semboller kullanılır ve onlara enerji yüklenmeye çalışılırsa daha basarılı olur ama eger normal kendi dövmemede yapcam diyorsanız imkansiz degil ama belli bir methodlama ile enerjiyi daha yogun işlemeniz gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...