Dilekler İçin kuvvetli uygulama

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Birçok defa müşahade ettigim özel bir uygulamamdır, tavsiyede bulunduklarım faydalarını birçok defa yaşamışlardır, yeter ki inancınız yeterli pozitiviteyi korusun...
Kurşun levha alacaksınız, eriteceksiniz, daha sonra bunu daire biçiminde kalıp hale getireceksiniz dairenin ortasına EL RAHMAN VE ER RAHİM Yazacaksınız, altına arapca 19 rakamını çizeceksiniz... Dairenin dış üst kısmına Bismillahirrahmanirrahim yazacaksınız (Arapca) Dairenin alt dış kısmına anne adınız ve kendi adınızı yazacaksınız kendi adınızı kare içine alarak 4 köşe kenarına zı harfini çizeceksiniz..
Levhanın arka yüzüne yine bir daire çizeceksiniz dairenin içine

بَدِيعُ السَّمَوَاتِ وَالْأَرْضِ وَإِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ

yazacaksınız... Levhayı sag avucunuzla tutarak 786 kere

Bediuüs semavati vel ard-i ve iza kada em-ran fe innema yekulü le hu kün-fe yeekunn.
diye okuyacaksınız.. Okuma bitince dileginizi samimi bir kalp ile isteyeceksiniz.. Güçlü bir uygulamadır ancak samimiyetiniz çok önemlidir.. Sadece işi düştügü zaman İlahi kapıların zili çalanlar degilde sürekli ilahi kapılarda zaman harcayanlarda kuvvet kazanır.. Uygulama gökyüzünde ay görünmedigi gecelerde yapılmalıdır... selam ile

www.gizlimabet.com
(Başka sitelerde olmasın lütfen sayın emek hırsızları)

herkeskimse

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler lazım olabilir peki her konuda etkilimi

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Sayın Kontejyan

Benim arapçam yok ve bilmiyorum.İlla arapça mı olmalı yada başka birine yazdırabilir miyim?

Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler ALLAH razı olsun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Kontejyan

Benim arapçam yok ve bilmiyorum.İlla arapça mı olmalı yada başka birine yazdırabilir miyim?

Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler ALLAH razı olsun.
Evet muhakkak arabi lisan ile olmalı ancak vekaleten başkasına yaptırmanızda herhangibir sakınca yok yeterki çok dillendirmeyin çevrenizde ben bunu yaptım yartırdım vs diyee..

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Evet muhakkak arabi lisan ile olmalı ancak vekaleten başkasına yaptırmanızda herhangibir sakınca yok yeterki çok dillendirmeyin çevrenizde ben bunu yaptım yartırdım vs diyee..

Yok öyle bişey yapmam ben kimseye söylememektan yanayım herşeyin bir gizliliği vardır.Teşekkürler

zenithmx

Kayıtlı Üye
sayın üstad çok cömertsiniz. fazla söze gerek yok.