[Dileğiniz Hayırlımı Niyetiyle Sonucu Rüyada Görme Duası]

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu konu rüyalar bölümünemi dualar topiğinemi açılır diye kararsız kaldım.Dua bölümünü paylaşılan içeriler bakımından daha uygun gördüm.Yanlış yeri seçtiysem bölüm moderatörlerinden özür dileyerek paylaşıma geçiyorum.
Abdest alarak dileğimiz her ne ise belirterek 500 Salavat getiriyoruz."Allahümme Salli Alâ Seyyidîna Muhammedim Ve Alâ Alîhi ve Sahbihi Vessellem".Bunu okuyup konuşmadan uyuyoruz.
Kendi Tecrübem:Yıllardır defalarca onlarca kez yaptığım bir duadır.Salavat olduğu için son derece güvenilirdir.Her defasında doğru cevap aldım ve ilk gecede gördüm.Ben çok alışık olduğumdan 1 saat gibi bir sürede bitiriyorum.İlk kez okuyanlarda biraz daha uzun sürücektir.Ama çok abartı bir zaman almıyor.Başka sorular olursa konuya dair, burdayım seve seve cevaplarım.
Kaynak:Bunun için size verebileceğim tek kaynak maneviyatı güçlü bir büyüğüm ve kendi tecrübelerimdir.Takdir Sizin.
Güzel sonuçlar almanız dileğiyle..

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Iviv Angeles rüyada renk şeklinde mi (yani hayırlıysa yeşil, değilse siyah vs.) yoksa başka bir şekilde mi hayırlı olup olmadığı görünüyor ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sayın Iviv Angeles rüyada renk şeklinde mi (yani hayırlıysa yeşil, değilse siyah vs.) yoksa başka bir şekilde mi hayırlı olup olmadığı görünüyor ?
Ben bu duayla ruyalarımda renkten ziyade hep olaylardan anladım hayırlı olup olmadığını.Öyle kırmızı yada yeşil gibi ön plana çıkan bir renk hatırlamıyorum.Rüyamda yaşadıklarım,gördüklerim ve en önemlisi uyandığımda bende bıraktığı his hayırlımı değilmi anlamamı sağladı.Belki sizde renkler ön plana çıkar.Her ne şekilde görürseniz görün o ruya öyle bi ulaşıyor ki anlıyorsunuz iyimi değilmi:)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Deneyeceğim inşallah. Hayırlısı bakalım.

aşk1

Banlı Kullanıcı
sallallahu aleyhi ve sellem desek 500 kere olmaz mı?

[XTR] Similar Threads