Dex

Dex

Banlı Kullanıcı
Merhabalar size daha bugün sabaha karşı gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum .

Rüyamda okullar bugün açılıcaktı . Ve benim okulum saat 4 de açılıcaktı . Kendimi bir anda okula yetişmeye çalışırken buldum . Koşturuyordum daha sonra ne olduğunu bilmeden otobüse bindim . Bu otobüs şehirler arası bir otobüstü . Şöföre beni indermesi gerektiğini söylüyordum ama şöför ne kapıları açıyor nede duruyordu . Sonra neden indirmediğini sordum . Yolcuların rahatsız olacağını ve eğer inmek istiyorsam 1 kaç saat sonraki mola yerinde inebiliceğimi söyledi . Daha sonra arabayı durdurdu ve kapıyı açtı gel dedi inmek istiyorsan in . Bir baktım kapıdan dışarı ; dikenli çiçeklerin oraya parketmiş ve yere baktım . Çok yüksekti . Ben inemem dedim burdan . Sonra yola devam etti . Bende arabada birine saati sorduğumu hatırlıyorum 23:56 gibi birşeydi . 23 ten eminim ama 56 dan değilim . Sorduğum kişinin çocuğunu gördüm . Uzun burunlu gözlüklü acayip bir tipi vardı . Daha sonra otobüs şöförü yine geldi yanıma ve otobüsün kapısını yine açtı . Bu seferde otobüsü uçurumun kenarına parketmiş . Dedim ki ben buradan inemem . İyi ozaman mola yerine kadar beklemen lasım dedi . İşte böyle saçma bir rüya gördüm ama her saniyesini hatırlıyorum ve çok etkilendim . Aşırı derecede sıkıcı bir rüyaydı . Uyandıktan sonra bile kurtulamadım etkisinden .

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız psikanaliz gerektirir, rehber değildir.