Demon Ayini ile ilgili Sorunum var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rules2

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle forumu uzun zamandır takip ediyorum. Şimdi benim bir sorunum var . Demon ayini yapıcam ama şey... Anlaşma yapıcam bunun içinde 3 kişinin fikrini değiştirmem gerekiyor yani anlaşma sonrasında değişicek birşey o ^^ Hoşlandığım kız ile uzun zamandır birlikteyiz hatta evlenicez neyse uzatmadan söyliyim ben Manisada yaşıyorum o ise Vanda lise için izmire gelicek bende izmire gidicem ama annem izin vermez sanırım neyse * ailem ayrı * o 3 kişinin düşüncelerini değiştirmek istiyorum.
1- Hoşlandığım kızın annesinin düşüncesi
2- Annemin düşüncesi
3- Hoşlandığım kızın babasının düşüncesi.
Anlaşma sonunda şunları yapmak istiyorum.
1-Hoşlandığım kızın annesi benim annemin çocukluk arkadaşı olup çok iyi anlaştıklarını bilmelerini ve izmire gidiceğimizi bilmelerini ve aynı evde kalmayı teklif etmesini yapıcam.
2- Annemin düşüncesine şunları yapmak istiyorum çocukluk arkadaşı olup çok iyi anlaştıklarını bilmelerini ve izmire gidiceğimizi bilmelerini ve aynı evde kalmayı teklif etmesini yapıcam.
3- Babasının beni tanıdığını ve çok iyi bir kişi olduğumu düşünmesini ve o kişi ile çıkmamıza müsade etmesini istiyicem.

Sizce bu anlaşma sonucu ne ister? Bir konuda okumuştum sanırım ruhunu vermiş ve zorla almış bilmiyorum tam :/
BU ANLAŞMA SONUCU NE İSTİYEBİLİR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :(

origanum

Yönetici
Sayın Üyemiz,
Bizim konular ile alakalı olmadığınızı acı bir tebesssümle yazmış olduğunuz bu mesajı okuyarak anladım. Öncelikle sizin gibi sıradan, kendi halinde yaşayan bir insana demon gelmez, yani anlaşma yapacak değerli bir enerji bulmadığı hiçbir insana demon gelip de kılını bile kıpırdatmaz. Bu ilk öğretilen temel bilgilerdendir. Sizin için bu isteklerinizi yapacak profesyonel bir kişiye gider iseniz ki işi şarlatanlık boyutuna getirenleri kastedmiyorum, dürüst meslek erbabını bulur iseniz ona yaptırmanız son derece akılcı bir yol olur. Eğitimini almamış ve genetik olarak bu işlere yatkınlığı olan bir soydan gelmiyor ve de eğitimli ve soydan gelen kişi de olsanız üstad yetkisi almadan onlarla iletişime girmeye kalkar iseniz en iyi ihtimalle hemen ölürsünüz. Daha kötüsü ise hayatınızın kabusa dönmesidir, bereketiniz kaçar, hasta ve sakat kalabilir, en sevdiğiniz kişiler hayatını kaybedebilir. Sizin durumunuzda kız arkadaşınızın ta kendisi başlı başına hedef görünüyor. Buna ilaveten anne, küçük kardeş, yeğen gibi çok sevilen ve en masum kişiler de sırada bekler.
Kızın ailesinin ve sizin ailenizin sizin kızla ilişkinize izin vermesini sağlamak için birkaç kademeden oluşan büyüler zinciri yapılması gerekmektedir. Tabi sizin, kızın ve ailelerinizin kaderlerinde ortak bir kesişme noktası var ise, buradan yakalanarak gerçekleştirilebilir, yoksa uğraşmak bile boşunadır tutmaz denilen olay gerçekleşir. Demonların bu konu ile bağlantısı anlamsız, büyücü kendi anlaşmalı varlıklılarını kulanarak isteğinizi yerine getirecektir. Demon daveti ile bu dediklerinizin yerine geleceği fikrini kafanıza sokan kişi kimdir bilmiyorum ama herhalde kötü bir şaka yapan ancak düşüncesi fazla olmayan bir çocuk zekalı kişi olsa gerek. Bilgili gibi görünüp duygularınızla oynamış kesin. Siz de duygusal bir şekilde bağlandığınız konu olduğu için gerçekliğini bile irdelemeden umut dünyası diye kanmış, kendinizi kaptırmışsınız. Bunun dışında sizin yazdığınız senaryo şeklinde gerçekleşmez olaylar, yani tek ifade olur hikaye gibi uzun istek olmaz, gerçekleşme durumu söz konusu bile olmaz yani. Net ifade olmalıdır. Evlenmek ise niyet ne şekilde olduğu ile değil sadece bu sonucun gerçekleşmesi niyet edilmelidir. Şöyle olsun, böyle olsun gibi sinema senaryosu kadar uzun olaylar dizisi isterseniz unutun, asla gerçekleşmez. Büyü ile bile olsa net ve kısa bir ifade ile tek sonuç istenmeli, ötesine karışılmamalı ve gelen sonuca da razı olunmalıdır. Ayrıca büyü yaptırmak için ilgili kişilerin yaşlarının yetişkin olması lazımdır, örneğin büyüme hormonları 24 yaşına kadar işlevseldir, bu yaşın altındaki kişilere işlem yapılmaz, yapmaya kalkan boşuna iş yapmış olur zira denge tam olmadığı için sürekli oynayan değerler üzerine yapılmaya kalkan işlem de dengesiz olacak yani kısacası yapılan büyü tutmayacaktır, bunun tutmasını beklemek cahillikten de öte Kemal Sunal filmlerindeki Şaban karakteri saflğıdır, zira yapmaya kalkan büyücü değil dolandırıcı bir tacirdir. Bir de değerinden çok aşağıda para isteyen büyücüler de dolandırıcıdır. İşin sizin için değerini düşünün bir, dünyalar kadar değil mi, o zaman parası da dünyalar kadar olmalıdır, üç kuruş değil. Olaya verdiğiniz değer ile orantılı olmayan ücretler talep eden kişilerden uzak durulmalıdır. Hayatınıza biçtiğiniz değer kadar hayatınızı değiştirmeye karşılık vereceğiniz değer de aynı oranda olmalıdır. Değeri altında iş yaptırmaya kalktığınızda hayatınızın değeri de düşer ve olmak istediğiniz yerde bulunamazsınız.
Bu vesile ile halk arasında yanlış bilinen bir gerçekten de bahsedeyim. Demonlar ile anlaşma sonucunda ruh verilmez. Ruh şeytanla anlaşmalarda söz konusudur. Demonlar farklı varlıklardır. Ruhunu dünyevi istekleri karşısında şeytana satan nitelikteki basit insanlarla işleri olmaz hatta. Demon anlaşmalarında anlaşmayı yapacak kişinin geldiği ekol ne gerektiriyorsa o sistemin kuralları içerisinde önceden belirlenmiş olan bedel verilir. Her ekolün kuralları, sistemi, yapabilecekleri, isteyebilecekleri, bedelleri farklıdır ve hem başka ekolden olanlara hem de hiçbir ekolden gelmeyen halka açıklanması yasaktır. Bedel verildikten sonra da tüm iletişimler boyunca demon kişinin enerjisini çeker, demonların güçlü kişilerle bağlantıda olmasının nedeni budur, sıradan bir insan birkaç dakikada çekilen enerjiden dolayı hayatını kaybeder, ancak enerji transferlerine alışkın kişiler bir trafodan elektrik çekilmesi ya da verilmesi gibi ifade edilebilecek yüklü enerji şoklarına aşina kişiler görüşme süresi saatler de sürse etkilenmezler. Demon da o kişilerin bu enerjisinden beslenir, onların insanlarla görüşmeleri için gereken yakıt budur, bu yüzden mecburen enerji çekerler kaldıkları süre boyunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...