Davetname Full Versiyon elinde olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwert12

Kayıtlı Üye
Merhabalar Gizlimabet üyeleri,

http://tr.scribd.com/doc/61720048/Da-vetname-Firdevsi-Tavil

Yukarıda vermiş olduğum linkte scribd'den davetname'yi tafsilatlı şekilde tercüme edilmiş ve detaylı anlatılmış şeklini buldum ancak full versiyonunu okumak veya bilgisayara indirmek için paralı üyelik istiyorlar. Benim bu noktada ricam, eğer aranızda bu yolladığım linkteki nüsha elinde olan veyahut direk olarak scribd.com sitesinde üyeliği olup, gizlimabet üyeleri için indirip bu başlık altında paylaşabilecek bir yazar kardeşimiz var mı?

Şahsen davetname'yi hiç bu kadar detaylı tercüme edilmiş halde görmemiştim. Eğer bu halini bulabilirsek çok yol katederiz...

Sevgi ile kalın...

SlnY.

Kayıtlı Üye
verdiğiniz linkte sitenin erişimi yasaklanmış gözüküyor,ayrıca bu forumda böyle davetlerin tamamen yayınlanması yasak bildiğim kadarıyla.Bir çok maji eksik veriliyor,bilgi amaçlı çünkü tehlikeli olabiliyor ve site de bundan sorumlu tutulmak istemiyor.İyi forumlar.

qwert12

Kayıtlı Üye
sitenin erişimi nasıl yasak bu mümkün değil. ben şu an girebiliyorum. zaten yasal olmayan bir içerik söz konusu değil sitede.

ikbal1505

Guest
sitenin erişimi nasıl yasak bu mümkün değil. ben şu an girebiliyorum. zaten yasal olmayan bir içerik söz konusu değil sitede.

Sevgili jjawonika, scribd, 4shared gibi bazı sitelere erişim yasak. Bu siteler bende açılıyor. Sizde de açılıyor. Ben dns ayarı yapmıştım. Dns ayarlarıyla alakalı bir durum. İndirmek isteyen, sevgili asterix'in verdiği linkten indirebilir. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...